Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 10. 2015
naletěla mu

Potkala muže svých snů. Pak se ale dozvěděla hrozivou pravdu

Judith Stillwell
Zdroj: facebook.com
Judith Stillwell

Na stará kolena si chtěla užít ještě trochu lásky, pekelně se ale spálila. Se svým vysněným manželem se seznámila přes internet, to ale ještě netušila, co se z něj vyklube za lumpa.

Dvaašedesátiletá důchodkyně Judith Stillwellová se bláznivě zamilovala a nějakou dobu trvalo, než jí spadly růžové brýle. Se svým manželem se seznámila prostřednictvím internetové seznamky a po tříleté známosti se vzali. Afričan Ovi se k ní nastěhoval a všechno se zdálo být perfektní. "Byl úplně jiný, než ostatní muži, které jsem do té doby potkala,"přiznala Judith.

 

Manželovi platila první poslední. Na svatební cestu jeli do jeho rodné Keni, kde tíživá životní situace jeho rodiny dojala Judith tak, že jim dala peníze, aby si do domu zavedli vodu a elektřinu. Potom Ovi vyrukoval s tím, že kupuje nemovitost v Dubaji a potřebuje, aby mu zaplatila letenky a dala peníze na zálohu. A zamilovaná žena všechna jeho přání plnila.

 

 

Jenže o několik měsíců později přišla Judith na to, že manželovi cesty do Dubaje nemají s obchody nic společného. Zjistila totiž, že místo toho létá do Austrálie, a kvůli památkám to nebylo. Judith dostala email od jedné Australanky, která jejímu Ovimu říkala Steve. Popsala, že v jeho emailovém účtu našla seznam několika desítek žen z celého světa, se kterými udržoval pravidelný kontakt.

 

"Našla seznam 47 žen, včetně nás. Některé jsou z USA, další z Tasmánie nebo Filipín. Zřejmě je všechny poznal na seznamce a díky smyšlenému příběhu o koupi nemovitosti v Dubaji mu platily výjezdy po celém světě. S každou ženou zůstal několik týdnů a pak se přesunul dál," popsala zrazená manželka. Manžela nahlásila i na policii, ta s tím ale prý nemůže nic dělat.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Marcela dala příteli dárek, kterým ohromila celé Slovensko. Tohle nemá chybu!

Jsem příliš tlustá na lásku, říkala 130kilová žena. Potom se stalo něco úžasného

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama