Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.6. 2017 10:45
sezóna vrcholí

Prozrazeno z posledních dílů Ulice: Nové postavy i vášnivá noc!

Zdroj: TV Nova

Dvanáctá sezóna seriálu Ulice právě vrcholí, na poslední díl se můžete těšit už tento pátek. Do té doby se ale stane ještě mnoho nečekaných zvratů. Objeví se nové postavy, zažijete jednu vášnivou noc a nebude chybět ani dlouho očekávaná svatba.

Janek Ledecký jako multimilionář

Jako porotce soutěže Tvoje tvář má známý hlas se Janek Ledecký osvědčil, nyní získal roli i v seriálu Ulice. Už dnes večer se v Ulici ukáže poprvé jako seržant Veselý a zasáhne do života Simoně a Rudolfovi (Pavla Tomicová a Václav Kopta).

 

"Mám za sebou spoustu hraní v divadle a v muzikálech, ale v žádném seriálu jsem nikdy nehrál, a to už mám docela let. Všechno je jednou poprvé. Když mi řekli, že budu hrát skromného sympatického multimilionáře, říkal jsem si, že to není špatný," směje se Janek Ledecký.

 

 

Vášnivá noc Adriany a Roberta

Adriana se chystá do Jihoafrické republiky a do odletu jí zbývá už jen pár dní. I když se na cestu už pěkně dlouho těšila, opouštět Ulici se jí najednou moc nechce. Za všechno může radní Robert, do kterého se zamilovala až po uši. I když neví, co dřív, neodmítne pozvání na Robertovu narozeninovou oslavu. Tam na ni čeká velké překvapení, díky kterému si bude připadat jako hrdinka romantického filmu. K noci plné vášní zbývá už jenom malý krůček.

 

Adriana se s Robertem cítí jako v ráji, ale jak postelovou scénu snáší její představitelka Šárka Vaculíková? "Mně tyhle scény vůbec nevadí. Měla jsem vždycky štěstí na partnery, a dokud mám co ukazovat, tak s tím nemám problém, naopak, já si ty scény užívám," říká s úsměvem sympatická herečka.

 

 

112

GALERIE: Ledecký poprvé v seriálu a Vášnivá noc Adriany a Roberta

Zdroj: TV Nova

Ulice: Ledecký poprvé v seriálu - 1

Hodnocení:

 

Maléřovi budou znovu čtyři

Poté, co se od Maléřových odstěhovala dcera Rozina, když odletěla hledat štěstí do USA, v bytě u Maléřových jakoby pořád někdo chyběl. Teď už ale čtvrtá kuchyňská židle u rodinných večeří nebude prázdná. K Maléřovým se stěhuje Filipova sestřenka Marcela, skromná dívka a talentovaná tanečnice, která si jde tvrdě za svým snem stát se baletkou.

 

Baletu obětuje vše, jenže zatímco o tanci dovede vyprávět dlouhé hodiny, o sobě a soukromí nemluví. Skrývá bolestné tajemství, které nebude snadné vyslovit. "Marcela je velmi cílevědomá holka, která ale neměla lehké dětství. Doma zažila mnoho nehezkého a upnula se na tanec, který pro ni byl terapií i útěkem od problémů. Svoje tajemství rozkryje postupně, svěřovat se se svým trápením pro ni nebude snadné," popsala její představitelka Anna Klausnerová.

 

"Myslím, že s Marcelou máme společné to, že obě studujeme konzervatoř a že si obě jdeme za svým snem a jsme ochotné pro něj leccos obětovat. Já jsem naštěstí doma nezažila to, co ona, a neumím si představit, jak bych se s tím vyrovnávala,“ přiznala začínající herečka.

 

 

Svatba Otíka a Hedviky

Poslední díl letošní sezóny uzavře veselka. U oltáře stanou Otík a Hedvika (Filip Rajmont a Lenka Zahradnická). Na téhle svatbě bude rozhodně veselo! To by nebyl Otík, aby nevyvedl něco, na co svatebčané rozhodně jen tak nezapomenou. Jedno je jisté, o téhle svatbě si budou v Ulici ještě dlouze vyprávět. A nejen postavy. I samotné natáčení stálo za to!

 

"Natočit tuhle svatbu bylo složité, protože jsme se pořád všichni smáli. Jestli se na obraz podařilo přenést náladu ze zákulisí, bude to velká legrace. Pan režisér to s námi neměl jednoduché, ukočírovat naši partu, když vyjede jako na výlet, je strašný. Natáčeli jsme v půvabném penzionku v Jesenici, byly Velikonoce a venku bylo sotva deset stupňů, nebylo úplně hezky a my jsme hráli léto. No legrace,“ vzpomíná na natáčení nevěsta Lenka Zahradnická.

 

Herečka v době natáčení pod svatebními šaty skrývala šestiměsíční těhotenské bříško. "Zvolili jsme volnější šaty a břicho jsem zakrývala většinou kyticí," prozradila fígl, který měl zatajit požehnaný stav.

 

114

GALERIE: Nová postava u Maléřových a Svatba Oty a Hedviky

Zdroj: TV Nova

Ulice: Maléřovi budou zase čtyři! - 1

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mezi Terezou a Davidem se schyluje k první puse. Připomeňte si všechny její vztahy a HLASUJTE o ten nejlepší!

Ve skutečnosti je úplně jiný: Představitel drsného Hermana ukázal partnerku i rozkošného syna!

Svatební přípravy Hedviky a Otíka z Ulice vrcholí! Jak si užít svatbu a nezbláznit se?

mom TN.cz
Reklama