Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 5. 2017
kolik jich má být?

Průzkum odhalil ideální počet sexuálních partnerů! Souhlasíte?

Sex
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Měli jste za svůj život sotva tolik partnerů, že byste to spočítali na prstech jedné ruky, nebo rádi experimentujete a nevážete se? Muži a ženy se v nejnovějším průzkumu překvapivě shodli, jaký je ideální počet sexuálních partnerů.

Povídat si s novým partnerem o své sexuální minulosti může být hodně nepříjemné. Nikdy totiž nevíte, jak na počet vašich dřívějších milenců zareaguje. Právě na to se zaměřil nový průzkum na internetové seznamce IllicitEncounters.com.

 

A světe div se, muži i ženy se na ideálním počtu sexuálních partnerů shodli! Pokud jste měli méně než 10 sexuálních partnerů, jste podle lidí příliš konzervativní, pokud jich bylo více než 19, jste zase do větru. Optimální číslo je prý 12.

 

Tento počet prý značí, že člověk je dostatečně sexuálně dobrodružný a nebojí se odvázat. Méně než 12 znamená, že je příliš konzervativní či nezkušený. Kdo měl naopak partnerů více, ten je podle nich sobecký, obtížně se s ním vychází a je přelétavý.

 

 

Na čem se ale muži a ženy neshodli, bylo, jestli je důležité vědět, kolik milenců před vámi partner měl. Tato informace by zajímala jen asi 45 % žen, odpověď na tuto otázku by naopak chtělo znát 53 % mužů. "Muži jsou soutěživí, chtějí být vždy nejlepší. Ať už jde o to skutečně ženu uspokojit, nebo jen posílit vlastní ego," uvedl mluvčí seznamky Christian Grant.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽENY, POZOR: Mezi muži se šíří nový způsob znásilňování! Vzájemně si radí, jak na to

Dívka nemohla přijít šest let o panenství! Způsobila to strašná nemoc

mom TN.cz