Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.7. 2015 09:28
exkluzivně pedofil z trutnovska

ODPORNÉ! Lukáš z Trutnovska zneužil 50 dívek, bylo jim i 10 let

Zdroj: TV Nova

Policie rozplétá jeden z největších případů zneužívání dětí v historii. Obětí je padesát dívek a pachatelem by měl být teprve jednadvacetiletý mladík.

Jeden z nejrozsáhlejších případů zneužitých a znásilněných školaček v historii rozplétá východočeská policie. Mladík z Trutnovska je obviněný z toho, že padesátce mladých dívek a školaček zkazil život. Nejmladším obětem bylo deset let.

 

Znáte obviněného Lukáše Baka? Napište nám na mail zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na liku 606 09 09 09. Děkujeme.

 

Na začátku byl počítač a sociální sítě, na konci desítky vydíraných, zneužitých a dokonce několik znásilněných dívek. Mladík Jménem Lukáš Bako je ve vazbě a hrozí mu až dvanáctiletý trest. Jeho největší zbraní byl strach. Dokázal ho vyvolat u dívek, které zkontaktoval přes internet a přesvědčil je, aby mu poslaly své intimní fotky nebo videa.

 

110

GALERIE: Lukáš Bako

Zdroj: facebook.com

Lukáš Bako - 1

Hodnocení:

 

Bako se podle informací televize Nova vydával za chlapce nebo dívky stejného věku jako byly jeho oběti. Jakmile získal nahé fotky, měl dívky v hrsti. Začal je vydírat a nutil je pod hrozbou zveřejnění k poslání dalších, mnohem perverznějších nahrávek.

 

 

Některé z psychicky zlomených školaček dokonce donutil k osobní schůzce a tam jim způsobil další doživotní trauma. "Byl obviněn ze sedmi trestných činů se sexuálním podtextem, mimo jiné i ze znásilnění a sexuálního nátlaku," uvedla policejní mluvčí Ivana Ježková.

 

Před rokem si policisté mladíka pozvali k výslechu. Od té doby už nebyl ani minutu na svobodě. Odvezli ho do Starých Buků, do jeho bydliště, zabavili jeho počítač a provedli osobní prohlídky. "Přivezli ho sem v poutech. Zajímali se o jeho počítač," potvrdil jeden z příbuzných obviněného mladíka.

 

Vyšetřovací spis už má na stole státní zástupkyně. Lukáši Bakovi hrozí dvanáctileté vězení. Byť zločiny páchal několik let a svoji agresivitu údajně neustále zvyšoval, až do konce roku 2013 se žádná ze zatím prokázaných 50 obětí neodvážila nikomu nic říct. Naštěstí alespoň jedna nakonec našla odvahu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Znáte toho muže? Sliboval ženám sex podle 50 odstínů šedi, potom je znásilnil

VIDEO: Školačka zlikvidovala útočníka parádním kopem a zachránila ženu před znásilněním

Filip Pultar tn.cz / David Garkisch

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.7. | 19:57 Vilém Novák
29
V báni se bude tvářit jinak, A strach bude mít on, až si ho 4 muklové ...
14.7. | 20:30 pichav
-8
MŮŽE ALE SLOUŽIT JAKO DOBRÁ ANTIKONCEPCE PRO NERODIČE CO SE ROZHODUJÍ ZDA MÍT ...
15.7. | 09:25 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jakkoli je jeho čin neospraveditelný a liknavost rodičů obětí nebetyčná, zaráží mně fakt, že se jeho fotka objevila v médiích, včetně celého jména. Včera tn.cz zveřejnila zprávu, že ve Vítkovicích byl dopaden mladík, který oloupil a znásilnil dívku. Proč zde není identita zločince veřejná?
15.7. | 09:12 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
pane jo,ani nesmocil liberečák a dostane exempl dvanactku...sem zvedavej kolik bude fasovat doktor čuně za ty rozkradacky...mozna ho jeste odskodnej v tomhle cechistanu...
15.7. | 07:02 Rudolf Kozák
1
Náhlasit nevhodný komentář
"cipisek671" A nebo tak, byla by to jedna z dalších možností.
15.7. | 06:01 jaqykmy-takmyqy
0
Náhlasit nevhodný komentář
Uprchlické zařízení se má otevřít v říjnu...http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/317312-uprchlicke-zarizeni-ve-vysnich-lhotach-se-ma-otevrit-v-rijnu/
15.7. | 05:58 jaqykmy-takmyqy
-1
Náhlasit nevhodný komentář
je to REBEL
15.7. | 04:24 slivovicka
17
Náhlasit nevhodný komentář
Ty rodiče těch holek, doufám, še si šáhli do svědomí. Desetiletý holky nemají na sociálních sítích co dělat. Rodiče se děckám nevěnují, místo sportu a koníčků jim strčí už v první třídě do ruky tablet a chytrý telefon a pak se diví.
14.7. | 23:54 shade23
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tvl., takovej neškodnej jouda od pohledu, kdo by to byl řek.
14.7. | 23:40 allanaldik
17
Náhlasit nevhodný komentář
a co ty male slepice co mu posílali fotky a sesli se taky s nim? rodice taky vykastrovat ze nemaj cas na deti? ze si delaj co chtej? a kdyz se neco stane tak rvou? vzdyt je to jejich vina, ten kluk toho jen zneuzil a ty pipiny se nachytali zde je videt jak deti touzi po necem co delaj dospeli,SEX,
14.7. | 22:08 pe do
23
Náhlasit nevhodný komentář
Sice je to grázl, ale i tak,proč by měly ty holčičky svému vrstevníkovi posílat hambaté fotky? Je to jen jeden z projevů celkového mravního úpadku společnosti, děti v tom sexismu vyrůstají, vidí promiskuitu a nezdrženlivost u rodičů a tak jim to přijde normální.
14.7. | 20:58 kacipavel
15
Náhlasit nevhodný komentář
Je to zrůda ..ale v base z něj udělají dost dobrou.. děvku ...ti si ho tam vychutnají a dobře mu tak – aspoň 20 let , aby si to užil PARCHANT !!!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme