Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.7. 2015 09:28
exkluzivně pedofil z trutnovska

ODPORNÉ! Lukáš z Trutnovska zneužil 50 dívek, bylo jim i 10 let

Zdroj: TV Nova

Policie rozplétá jeden z největších případů zneužívání dětí v historii. Obětí je padesát dívek a pachatelem by měl být teprve jednadvacetiletý mladík.

Jeden z nejrozsáhlejších případů zneužitých a znásilněných školaček v historii rozplétá východočeská policie. Mladík z Trutnovska je obviněný z toho, že padesátce mladých dívek a školaček zkazil život. Nejmladším obětem bylo deset let.

 

Znáte obviněného Lukáše Baka? Napište nám na mail zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na liku 606 09 09 09. Děkujeme.

 

Na začátku byl počítač a sociální sítě, na konci desítky vydíraných, zneužitých a dokonce několik znásilněných dívek. Mladík Jménem Lukáš Bako je ve vazbě a hrozí mu až dvanáctiletý trest. Jeho největší zbraní byl strach. Dokázal ho vyvolat u dívek, které zkontaktoval přes internet a přesvědčil je, aby mu poslaly své intimní fotky nebo videa.

 

110

GALERIE: Lukáš Bako

Zdroj: facebook.com

Lukáš Bako - 1

Hodnocení:

 

Bako se podle informací televize Nova vydával za chlapce nebo dívky stejného věku jako byly jeho oběti. Jakmile získal nahé fotky, měl dívky v hrsti. Začal je vydírat a nutil je pod hrozbou zveřejnění k poslání dalších, mnohem perverznějších nahrávek.

 

 

Některé z psychicky zlomených školaček dokonce donutil k osobní schůzce a tam jim způsobil další doživotní trauma. "Byl obviněn ze sedmi trestných činů se sexuálním podtextem, mimo jiné i ze znásilnění a sexuálního nátlaku," uvedla policejní mluvčí Ivana Ježková.

 

Před rokem si policisté mladíka pozvali k výslechu. Od té doby už nebyl ani minutu na svobodě. Odvezli ho do Starých Buků, do jeho bydliště, zabavili jeho počítač a provedli osobní prohlídky. "Přivezli ho sem v poutech. Zajímali se o jeho počítač," potvrdil jeden z příbuzných obviněného mladíka.

 

Vyšetřovací spis už má na stole státní zástupkyně. Lukáši Bakovi hrozí dvanáctileté vězení. Byť zločiny páchal několik let a svoji agresivitu údajně neustále zvyšoval, až do konce roku 2013 se žádná ze zatím prokázaných 50 obětí neodvážila nikomu nic říct. Naštěstí alespoň jedna nakonec našla odvahu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Znáte toho muže? Sliboval ženám sex podle 50 odstínů šedi, potom je znásilnil

VIDEO: Školačka zlikvidovala útočníka parádním kopem a zachránila ženu před znásilněním

Filip Pultar tn.cz / David Garkisch