Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.4. 2017 15:37
jak žijí dnes

Renata šokuje: Libor mlátí děti, po Výměně jsem skončila ve špitále!

Renata a Luboš z Výměny manželek
Zdroj: TV Nova
Jak žijí Luboš a Renata dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. A Renata se z pobytu v náhradní rodině hodně dlouho vzpamatovávala, vyjít s Liborem pro ni totiž nebylo jednoduché. Jak žije rodina z Mšena dnes?

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Trmic, kterou tvoří Eliška (28), Libor (38) a dcery Lenka (8) a Linda (3). Na druhé straně jste se seznámili s Renatou (48), Lubošem (42) a dcerou Janou (13), kteří žijí v Mšeně.

 

"Byl to šok, ze kterého jsem se dalších deset dní snažila probrat," popsala svůj pobyt ve druhé rodině Renata. Byla to právě ona, kdo rodinu do Výměny přihlásil. V hospodě se prý špičkovali, až se nakonec rozhodla, že do toho půjde. "Byla to taková napůl sázka, rozhodně jsme nešli do Výměny, abychom řešili nějaké rodinné problémy," řekla. Jejich vztah s manželem se prý po Výměně nijak nezměnil. "Jsme spolu 15 let, nikdy jsme se nehádali a ani to neplánujeme," pochlubili se.

 

Renata si deset dní protrpěla. "Byl tam člověk, který zdaleka nedosahuje kvalit mého manžela," vyjádřila se na adresu Libora. "Nechodí do práce a jediné, co dělá, je, že kouří a pije pivo," dodala.

 

116

GALERIE: Výměna manželek – Trestaný Libor si těžce nesedl s náhradní manželkou

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Trestaný Libor si těžce nesedl s náhradní manželkou - 2

Hodnocení:

 

Nic pozitivního prý ve Výměně nezažila. "Jediné hezké tam byly děti. S Liborem jsme se shodli jen na jedné věci - že nebudeme dávat dětem sladkosti," vzpomínala. Libor podle ní neumí říkal věci narovinu. "Je zákeřný," myslí si.

 

 

Největším kamenem úrazu byl úklid. "Já uklízím tak, abych měla uklizeno, ne abych to měla sterilní. On měl nesmyslné požadavky. Vadilo mu i to, že se maluju a češu," postěžovala si.

 

Domů přijela vyčerpaná, nevyspalá a nemocná. "Skončila jsem na pohotovosti s oboustranným zánětem dutin," svěřila se. "Nakonec jsem to zvládla a myslím si, že se mi podařilo ovládnout i ty neovladatelné děti a naplnit jim dny zážitky. Chodili jsme krmit kačenky a dělali spoustu věcí," popsala Renata.

 

Připomeňte si spory Libora a Renaty:

 

Podle Renaty si Libor chtěl jenom dokázat, že se umí postarat o děti. "Přihlásil je do Výměny a donutil manželku opustit teprve tříletou holčičku, aniž by věděl, kdo k nim přijde. Chtěl Elišce vytvořit situaci, aby se měla ještě hůř než doma. To je hrozná představa," pustila se do náhradního manžela.

 

To Luboš si Výměnu docela užil. S náhradní manželkou Eliškou neměl žádný problém, naopak ho překvapilo, že mu poslali někoho ještě tiššího, než je on sám. "Čekal jsem někoho úplně jiného," pochválil si Luboš.

 

Manželé by neměli problém s tím, kdyby k nim druhá rodina přijela na návštěvu, mají ale podmínku. "Chtěla bych vidět jen Elišku s holkama. Libora ale do života nechceme. Ten člověk je plný temnoty, zloby, jeho podstata je zlo. U nich nastávají okamžiky, kdy děti přestávají dýchat, když vezme do ruky vařečku," zakončila Renata. I malá Lenka jí prý přiznala, že je táta vařečkou bije.

 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Trestat dítě tělesně nebo ho poslat pryč? Hrubá chyba!
DĚTI A RODIČE: Až já budu rodič, tohle rozhodně dělat nebudu!

ŽIVOTY PO VÝMĚNĚ: Danka s Bárou se vzájemně kontaktovaly! Nebudete věřit, na čem se domluvily

mom TN.cz