Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 11. 2017
Další sexuální skandál

Sheen měl znásilnit chlapce (13). Herec to kategoricky odmítá

Charlie Sheen
Zdroj: Profimedia

Na dalšího herce padlo podezření ze sexuálního obtěžování. Po Kevinu Spaceym je tentokrát podezřelým Charlie Sheen. V roce 1986 měl jako 19letý zneužít teprve třináctiletého kolegu Coreyho Haima. Ten zemřel před sedmi lety na zápal plic.

Zneužití dětského herce Coreyho Haima se měl Sheen dopustit v roce 1986 při natáčení filmu Lucas. Médiím to řekl Haimův kamarád Dominick Brascia. Nejbližší přítel zesnulého herce Corey Feldman už před lety uvedl v knize o Haimovi, že jej během natáčení filmu Lucas zneužil starší kolega. Sheena ale tehdy nejmenoval.

 

"Haim mi řekl, že s Sheenem měli sex, když natáčeli film Lucas," citoval deník Daily Mirror bývalého herce Dominicka Brasciu. "Řekl mi, že kouřili marihuanu a pak měli sex, že měli anální sex. Haim řekl, že pak vůči němu byl Sheen velmi chladný a odmítal ho. Když s ním Corey chtěl zase být, tak Charlie neměl zájem," uvedl Bracia.

 

Podrobně popsal zneužití tehdy třináctiletého Haima v memoárech jeho nejbližší přítel Corey Feldman. "Někdy během natáčení za Haimem přišel dospělý muž a přesvědčil jej, že v branži je úplně normální, když má starší muž s malým chlapcem sex. Že to dělají všichni kluci," napsal před časem Feldman.

 

"Takže během pauzy na oběd šli na opuštěné místo mezi dvěma přívěsy. A Haim, nevinný a ambiciózní, se nechal zneužít," doplnil Feldman s tím, že se s touto zkušeností snažil mladý herec vyrovnat po zbytek života.

 

Charlie Sheen a Corey Haim při natáčení filmu Lucas
Zdroj: Profimedia Charlie Sheen a Corey Haim při natáčení filmu Lucas

 

Přestože pak Sheen Haima odmítal, nebylo to naposledy, co spolu měli sex. Brascia vzpomíná, že mu Haim řekl, že s Sheenem měl ještě jednou sex, když mu táhlo na třicet. "Říkal, že se mu to nelíbilo, ale že se konečně přes Sheena přenesl. Řekl, že Charlie je ubožák," vzpomíná Brascia.

 

Jak to tenkrát bylo, sám Haim už říct nemůže. V roce 2010 žil v domě své matky, která tehdy bojovala s rakovinou. Haim náhle zemřel. Bylo mu 38 let. Podle vyšetřovatele jej zabil otok na plicích způsobený zápalem plic.

 

Proti nařčení se Sheen prostřednictvím svého zástupce ohradil. "Charlie Sheen tato obvinění kategoricky odmítá," citoval list Hollywood Reporter jeho zástupce.

 

 

Haim ale neměl být jediným, koho údajně Sheen při natáčení filmu Lucas obtěžoval. Jedna z žen, která na filmu pracovala, uvedla, že když jí bylo teprve 17, tak ji Sheen začal líbat a nabádat k sexu v koupelně. "Přiznávám, že jsem pro Sheena měla docela slabost. Dlouho jsme si povídali, pak jsme se líbali," vzpomíná žena.

 

"Byla jsem v koupelně, snažil se mě přemluvit, abychom spolu měli sex," dodala s tím, že Sheen začal být v průběhu večera více slizký a dotěrný. Další z žen, která na filmu také pracovala, vzpomíná, že když se Sheen dozvěděl, že má 18. narozeniny, chytnul ji a začal líbat. Žena ho ale odstrčila.

vbo TN.cz