Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 3. 2016
autosalon v ženevě

Škodovka představila svoje SUV! Seznamte se, Kodiaq je tu

Zdroj: TV Nova

Ve Švýcarsku v Ženevě začal svátek motoristů - 86. ročník mezinárodního automobilového veletrhu. Pozornost se první den soustředila i na mladoboleslavskou Škodovku, která ve velkém stylu představila koncept dlouho očekávané novinky...

Nablýskaná auta, krásné dívky a automobilové novinky na které čeká celý svět - takový je již tradičně Ženevský autosalón. Srdce každého motoristy v Ženevě zaplesá. A vybral by si asi úplně každý - automobilky se předhání, která na sebe strhne více pozornosti. Světla, hudba, obří projekce hrají prim. Tedy samozřejmě až po hlavních hvězdách - po autech.

 

Pořádnou dávku pozornosti na sebe ve Švýcarsku poutala i Škodovka a její koncept VisionS. Je to první "nástřel" toho, jak by mělo vypadat opravdové mladoboleslavské SUV. "Tato prezentace odstartovala naší velkou ofenzivu v segmentu SUV," prohlásil generální ředitel Škoda Auto Bernhard Maier. "To auto je už velmi podobné tomu reálnému - tedy kromě interiéru," doplnil šéfdesigner Škoda Auto Jozef Kabaň.

 

 

Pro škodovku je to zlomová chvíle. Segment SUV je totiž pro automobilový trh klíčový a v posledních letech se k němu upírá zrak všech. "Teď mohu prozradit, že toto opravdu nebude jen jediné SUVčko. Budeme mít další a jedno i v segmentu těch malých," slíbil ředitel firmy Luboš Vlček.

 

13

GALERIE: SUV ŠKODA VisionS

Zdroj: Škoda Auto

VisionS - 1

Hodnocení:

 

Nová SUVčka v Ženevě představila třeba i automobilka Audi nebo Maserati. Samotný ženevský autosalón je obrovský cirkus. Vše tu musí klapat na vteřiny přesně. Automobilky si vozí obří doprovodné týmy, filmové štáby, od scénáře se nikdo nesmí odchýlit ani na milimetr.

 

 

Nikdy nekončící práci mají také čističi - auta se musí lesknout za každých okolností a tak třeba škodovka jich měla na stánku neustále v pohotovosti několik najednou. Stejně jako další. Automobilové novinky budou v Ženevě k vidění až do 13. března.

tn.cz / gar