Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.2. 2015 11:02
Prý si vyléčil zánět

Drsný pokus: Slovák nejedl a 35 dnů pil pouze destilovanou vodu!

Košičan pil 35 dní jen vodu
Zdroj: tvnoviny.sk

Může hladovka skutečně vyléčit to, co lékaři neumí? Podle Radoslava z Košic ano. Více než měsíc pil jen vodu a zánět v těle mu prý zázračně zmizel.

Slovák se dostal na hranici, kdy měl díky drastické hladovce v těle 0 % tuku, a prý si tak vyléčil zánět. "Jídlo mi od prvního dne nechybí, jen ty myšlenky na všelijaké dobroty provokují," říká Radoslav. Pětatřicet dní pil pouze destilovanou vodu a chtěl se dostat do fáze nula procent tuku. Podle něj v této fázi začne tělo požírat všechno. Na experiment, který proběhl už před časem, upozornil web Tvnoviny.sk

 

"Je to totální nesmysl. Ničit si tukové buňky, já ani nevím, jestli to je možné. Tam už možná přecházíme ke klinické smrti. Aby on zlikvidoval úplně svůj tuk, bude likvidovat i svalovinu," říká výživová poradkyně Kateřina Grich. "Svaly mi fungovaly jako na začátku," oponuje Košičan.V 30. den hladovky byl muž již o 27 kilo lehčí. Problémy přišly až po 32 dnech. "Už mi bylo strašně. Bolela mě hlava, tělo už mělo 0% tuku a už požíralo vše, každou zbytečnou tkáň," tvrdí Radoslav.

 

 

"Já to nepokládám za možné," dodává výživová poradkyně. "Zánět jsem touto hladovkou zničil totálně," stojí si za svým Radoslav. A co si o tomto pokusu myslíte vy? Hlasujte v naší anketě.

 

Anketa

Může si člověk díky hladovce sám vyléčit zánět v těle?

Hlasovalo 5446 lidí.

 

Experiment se nyní pokusili tři lidé zopakovat. Jak to dopadlo? Podívejte se na magazín Reflex slovenské televize Markíza.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Dívka v poslední fázi mentální anorexie nafotila své 20kilové tělo

Slovenská silikonová modelka má bříško tenčí než stehno. A chce dál hubnout!

Pozor na pitný režim! Může i za špatnou náladu, nesoustředěnost a deprese
Málo pijete? Víme, co to dělá s vaší krásou
Chlorovaná voda tělu neprospívá

pet TN.cz