Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.1. 2018 15:30
tragédie v přerově

Smutná zpověď matky, které pes zakousl dítě: Muselo provokovat

Argentinská doga
Zdroj: Profimedia
Pes se podobal argentinské doze, šlo o křížence (ilustrační foto)

Tragédie otřásla minulý týden Přerovem. Pes tady pokousal teprve ročního chlapečka, který následkům zranění na místě podlehl. Podle matky se pes po dítěti ohnal, nejspíš ho muselo vyprovokovat.

Mělo to být radostné vánoční setkání, skončilo ale tragicky. Maminka (25) s ročním miminkem se vydala na návštěvu ke své matce, kam přišla i její sestra (23) se svým psem. Podle ženy se vše odehrálo během chviličky. Co přesně se stalo, ale nikdo z přítomných neví.

 

"Otočily jsme se a šli do obýváku. Pes se ohnal, ale byla to taková vteřina, že jsme nikdo nic nepostřehl," popsala zdrcená maminka pro Blesk.cz. Pes chlapce kousnul za ucho a naneštěstí zasáhl krční tepnu. Chlapečkovi už nedokázali pomoci ani přivolaní záchranáři.

 

Podle chlapcovy matky za tragédii nikdo nemůže. Pes prý byl na děti zvyklý, vyrůstal s nimi. Nikoho tedy ani ve snu nenapadlo, že by mohl na chlapečka zaútočit.

 

 

Dítě podle matky nejspíš muselo zvíře vyprovokovat. "Viník opravdu není žádný. Někteří na mě útočí, že to byla moje sestra. Můžu se za ni postavit, ona za to absolutně nemohla," řekla Blesku.,

 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:


ČTĚTE TAKÉ:

Jak (ne)vybírat psa: Drsný příběh, který vám otevře oči

mom TN.cz