Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.2. 2016 19:44
galerie smrt herečky

SMUTNÁ ZPRÁVA: Jaruš z Kouzelníka zemřela! Bylo jí 66 let

Jaroslava Hanušová
Zdroj: Profimedia

Herečka Jaroslava Hanušová, známá především jako Jaruš z pořadu Možná přijde i kouzelník nebo z oblíbené komedie Slunce, seno, erotika, zemřela ve věku 66 let. Za tři dny by přitom slavila narozeniny. Herečce selhal celý organismus.

"S velkou lítostí vám oznamujeme, že Jaroslava Hanušová nás dnes ráno navždy opustila ve věku nedožitých 67 let. V našich srdcích zůstane navždy," oznamují na sociálních sítích nejbližší oblíbené herečky.

 

Není to přitom tak dlouho, co se Hanušová objevila v doprovodu své dcery Kláry na pohřbu komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa (†62).

 

 

Poslední dva roky strávila Hanušová na vozíku. Kvůli cukrovce totiž přišla o obě nohy. V souvislosti s amputací čelí velké kritice její herečtí kolegové Jiří Lábus a Petr Čtvrtníček, kteří po incidentu "prodávali" její botu s tím, že už ji nebude potřebovat.

 

 

Vše prý ale mysleli dobře. Dražbu boty uspořádali na představení Ivánku, kamaráde, můžeš pomoct Jaruš? Vybrané peníze přitom měli jít na vozík a ostatní pomůcky.

 

17

PRÁSK: Jaroslava Hanušová

Zdroj: Profimedia

Jaroslava hanušová a Oldřich Kaiser

Hodnocení:

 

Jaroslava Hanušová pochází z Prahy. Televizní hvězda se z ní stala právě díky Lábusovi, který ji nabídl roli manželky hlavního moderátora pořadu Možná přijde i kouzelník.

 

Co řekl Petr Čtvrtníček o dražbě boty Jaroslavy Hanušové? Na to se podívejte v následující reportáži.

 

 

Popularita Jaruš letěla strmě vzhůru. Netrvalo dlouho a Hanušová si vystřihla sadistickou vychovatelku Procházkovou ve filmu Requiem pro panenku. Objevila se i v komedii Zdeňka Trošky Slunce, seno, erotika.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vladimír Růžička v slzách: Zemřela mu milovaná manželka!

lud TN.cz