Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.6. 2017 14:57
jak žijí dnes

Smutné přiznání Amálie z Výměny: Zjistili, že je Gábinka nemocná!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Ústřední hrdinkou byla tentokrát Amálie, která měla panickou hrůzu ze slepic, a když šla pro vajíčka, měla co dělat, aby nezvracela. Jak žije dnes?

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Amálie (29), Jirka (28), dcera Gábina (3) a syn Matýsek (8 měsíců). Na druhé straně jste se seznámili se Zuzanou (29), Láďou (30), synem Jakubem (1,5) a dcerou Nikolou (7), kteří žijí v Gruntě u Kutné Hory.

 

Manželé z Ústí se do Výměny přihlásili proto, aby poznali, jak se žije jinde a jestli se dá v jejich rodině něco změnit. "Trošku jsme se ponaučili," přiznala Amálie.

 

Když poprvé přišla do druhé rodiny, tak šílela. "Zarazila mě ta zvířata. Co se týče dětí a náhradního manžela, to bylo v pohodě. Láďa se jen bál, že to nezvládnu, tak mi pořád stál za zadkem," postěžovala si. Když viděla, že se bude muset starat o statek, měla chuť odejít. "Kdybych neměla alergii, tak by mi ta zvířata nevadila," dodala.

 

 

Láďa se podle ní hodně přetvařoval, jinak se prý choval před kamerami a jinak, když štáb odjel. A jak to bylo s její údajnou nemocí? "Odešly mi hlasivky. Byly tam nemocné děti a já jsem náchylná, takže jsem automaticky onemocněla taky," řekla.

 

Řeč přišla i na to, proč se Amálie vzdala svých dětí. "Manžel v té době přišel o práci, takže jsme vlastně přišli i o bydlení. Rozhodli jsme se, že je dobrovolně dáme mamce. Bývalý má moji dceru," popsala žena.

 

O děti prý usilují, i to byl jeden z důvodů, proč do Výměny šli. "Díky financím bychom si mohli pořídit větší byt. Kdybych si navíc našel lepší práci, chceme si o děti zažádat zpět. My je opravdu chceme," svěřil se Jirka. Amálie děti stále vídá. "S mamkou jsem domluvená, že kdyby to nezvládala, hned si děti vezmu," vysvětlila.

 

18

GALERIE: Výměna manželek - Ochraptělá Amálie nemůže pracovat

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Ochraptělá Amálie nemůže pracovat - 2

Hodnocení:

 

Problémy ale nastaly s malou Gábinkou. Rodiče totiž přišli na to, že je holčička nemocná. "Jsme objednaní k psychologovi, takže uvidíme, co bude dál. Vypadá to, že bude mít ADHD," posteskla si Amálie. Jirka se prý po Výměně začal více starat o malého Matýska. Dnes už koupe i přebaluje, což dříve nedělal. I Amálie se prý dětem víc věnuje a omezila i telefon. "Uvědomil jsem si, že jsme se o Gábinu málo starali," připustil Jirka.

 

Výměna otřásla vztahem manželů, kteří se od té doby hodně hádají. Amálii vadí hlavně to, že manžel je pořád někde mimo domov, většinou kvůli práci, a ona se musí o všechno starat sama. "Ještě to není definitivní rozhodnutí, ale možná se budeme rozvádět," prozradil Jirka.

 

Zdroj: TV Nova

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Myslíte, že se Amálie s Jirkou mohou změnit?

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.6. | 12:57 pravda1
22
ADHD nemá. Je to zanedbaná péče. Pokud se jí nevěnují tak je jasné že na ně ...
1.6. | 18:20 blacknord blacknord
3
To je zase materiál ta Amalie a ten její,škoda slov
1.6. | 22:11 Hana Lošťáková
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zuby jakonoty na buben,blbá jako tágo,o děcka nemá absolutně zájem,já bych ji dala mezi ty slepice,tam patří :)
1.6. | 18:20 blacknord blacknord
3
Náhlasit nevhodný komentář
To je zase materiál ta Amalie a ten její,škoda slov
1.6. | 16:29 Helena Trink
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jen se rozved, kuze lina. Prijdes i o posledni dve deti, netahlo!
1.6. | 15:33 Markéta Michalisková
10
Náhlasit nevhodný komentář
Jsou ženský který maj tři i více dětí,manžela každý den dlouho v práci,který občas i pomuže když je čas,a je to v pohodě,tady maj evidentní problém nejen s chodem domácnosti,ale výchovou a starostí o děti,penězma atd.Nejdřív ať si daj do pořádku život,domácnost,finance,a pak ať uvažujou o dětech
1.6. | 15:30 Markéta Michalisková
11
Náhlasit nevhodný komentář
A že jí vadí že ten její je často kvůli práci dlouho pryč? A co se jako diví? Když ona je s děckama doma,tak chlap jako jedinej živitel rodiny musí bejt dýl v práci aby měli trochu slušný peníze,a že je na všechno sama? Když je "doma na prdeli" tak starost o domácnost a děti je prostě ...
1.6. | 15:28 Markéta Michalisková
14
Náhlasit nevhodný komentář
Usilujou o děti,ale díky výměně se hádají a vypadá to na rozvod? :D Takováhle "slepice" ,která neví co je to 0,5 citrónu,která je udajně alergická na zvířata,když šla ke slepicím,málem zvracela,atd.,atd.? Ženská by se měla nas sebou hóódně zamyslet.
1.6. | 12:57 pravda1
22
Náhlasit nevhodný komentář
ADHD nemá. Je to zanedbaná péče. Pokud se jí nevěnují tak je jasné že na ně serre. Ty dva kryply vykastrovat a děcka jim sebrat. Taková líná sebranka by se množit neměla. Hlavně ta Amálie je nechutná. Celý den doma a hovnno dělá.