Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2018 08:24
Šokující odhalení

Tereza si na luxus nevydělávala jen drogami, ale údajně i sexem!

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
Zdroj: facebook

Tereza H. z Uherského Hradiště, kterou tento týden zadrželi celníci v Pákistánu s devíti kily heroinu, nepašovala drogy poprvé. A na luxusní životní styl si prý přivydělávala i placeným sexem!

Tvrdí to deník Blesk, který uvádí, že Tereza H. spolu se svojí nerozlučnou kamarádkou Simonou jezdila mimo jiné do Švýcarska.


Deník se odvolává na svědectví jedné ze zaměstnankyň eskortní služby Schweden Girls. "Holky Simonu i Terezu znám moc dobře, pracovaly u nás. Simona sem jezdila zhruba dva roky, Tereza o něco kratší dobu," píše Blesk.

 

"Kuplířka" dokonce tvrdí, že Tereza loni otěhotněla s Pákistáncem žijícím v Praze. Dítě si prý nejdřív chtěla nechat, aby mohla pobírat alimenty, pak se ale rozhodla pro potrat. A Simona prý zažila totéž.


 

Navíc to podle Blesku vypadá, že Tereza neměla v cestovním zavazadle drogy poprvé, ale už během předchozích návštěv Pákistánu. Do posledních dvou "transportů" ji prý pašeráci natlačili už výhrůžkami.


Celníci jednadvacetiletou Terezu H. zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru ve středu dopoledne. V kufru objevili devět kilo heroinu. Češka už sedí ve vyšetřovací vazbě a čeká na soud.

 

Pusťte si čtvrteční reportáž:


pez TN.cz