Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2017 16:09
proč se zhroutí?

Totální kolaps Aničky z Ulice: Dnes večer se zblázní! UKÁZKA

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer to v Ulici bude pořádné drama. U Anči se naplno projeví psychická porucha. Všechno odstartuje šílenou scénou v pekárně.

Anče je čím dál hůř, její psychický stav se zhoršuje každým dnem. Ona sama si stále neuvědomuje, jak vážné to je. A netuší to ani její okolí, i když si všichni všímají, že se s ní něco děje. Připisují to velkým stresům, ale skutečnost je mnohem horší.

 

To zjistí už dnes v pekařství, kde se Anča zhroutí. Její nemoc, obsedantně kompulzivní porucha, která u ní propukla poté, co prodělala šok ze skutečnosti, že její Bedřich čeká miminko s manažerkou Jindrou, dnes večer udeří naplno. A další velký nápor na psychiku ji čeká ještě i doma.

 

Před Ljubou Krbovou tak stál nelehký úkol. Psychicky nemocnou ale sehrála tak věrohodně, že se o ni její kolegové začali bát.  "Čoveče, ty to hraješ tak věrohodně, že mám o tebe kolikrát strach," přiznal její seriálový manžel. Ve svém skutečném manželovi zase Krbová vzbudila lítost. "Můj muž, kterého jsem přinutila, aby se podíval na tu scénu, jak jsem tě bila, mi řekl, že se na to nechce dívat, že je mu mě líto," směje se herečka.

 

 

18

GALERIE: Záchvat Aničky Liškové v pekárně

Zdroj: TV Nova

Záchvat Aničky Liškové v pekárně - 1

Hodnocení:

 

Natáčení pro ni ale vůbec nejsou jednoduchá. "Musím říct, že to bylo docela namáhavé a nepříjemné natáčení. Musela jsem si tu její situaci nějak pustit dovnitř do sebe, naladit se na ni. Přiznám se, že každý den, když jsem dotočila tyto scény, jsem měla pocit, jako bych složila vagón uhlí. Samozřejmě taková věc je herecky velmi vděčná. Divák většinou pozná, jestli necháme ten problém jen tak klouzat po povrchu, nebo si ho pustíme dovnitř," popsala herečka.

 

"Musím opět poděkovat lidem ve štábu, protože byli velmi citliví a svým způsobem je to téma natolik oslovilo, že jsme tyto scény natáčeli, dovolila bych si říct, nadstandardním způsobem. Režisér i kameraman se uchylovali mnohdy k filmovému a mnohem složitějšímu způsobu vyprávění. Ale upřímně, byla to pěkná makačka. Je to opravdu něco jiného, než když točíte o tom, co bude dnes k večeři. A i mě ten problém sám o sobě bavil, a tak jsem se připravovala ještě svědomitěji, respektive jsem si víc rozvrhla prostředky, kterými tu nemoc budu prezentovat," vypráví o natáčení Ljuba.

 

 

Kolaps Aničky sledujte už dnes v 18:25 na Nově! Předchozí díly seriálu Ulice si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Může vás ohrozit psychická nemoc jako Anču z Ulice?
TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?

mom TN.cz