Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2018 20:52
nové informace

VRAŽDA! Matka a dvě děti ležely v domě týdny, jejich těla našel otec

Zdroj: TV Nova

Zlínskem v pondělí otřásla informace o nálezu tří těl v rodinném domku. Kriminalisté vyšetřují případ jako vraždu.

Pětašedesátiletého otce od rodiny čekal v pondělí šok - v domě našel mrtvolu své šedesátileté ženy a dvou dětí - čtyřiatřicetileté dcery a sedmatřicetiletého syna. Tragický nález nahlásil na policii.

 

Na místo ihned vyjely policejní hlídky, zlínští kriminalisté a psovod. V průběhu ohledání vyšlo najevo, že ženy a muž zemřeli už před několika týdny, možná měsíci. Sousedé jsou z tragické události vyděšeni a potvrdili, že rodinu neviděli měsíce.

 

117

GALERIE: V domě ve Zlíně ležela tři mrtvá těla

Zdroj: TV Nova

V domě ve Zlíně ležely tři mrtvoly - 1

Hodnocení:

 

Podle pošťačky, která rodině doručovala poštu, ji údajně nikdo nevybral až tři měsíce. Mrtví příbuzní v domku bydleli tři roky,  údajně byli bezproblémoví. Sami si však občas stěžovali na hlučné štamgasty z blízké hospody.

 

Podle sousedů rodina vlastnila několik koček, které si dříve hrály před domem. Ani ty nikdo měsíce nespatřil. Podivné se jim zdálo i to, že jejich auto bylo zaparkováno stále na stejném místě.

 

"Až do nočních hodin probíhalo ohledání místa činu. K prohlídce těl zemřelých jsme přivolali rychlou záchrannou službu," popsala mluvčí Lenka Javorková.

 

"Příčinu úmrtí nám objasní nařízené soudní pitvy," řekla Javorková, podle které dnes budou kriminalisté na případu intenzivně pracovat a zjišťovat, jestli příbuzní zemřeli násilnou smrtí.

 

 

"Do prověřování byl nasazen maximální počet kriminalistů tak, aby byla tato tragická smrt tří osob, co nejdříve objasněna," zakončila mluvčí.

 

Když se podezření ze spáchání vraždy potvrdí, půjde o první letošní případ ve Zlínském kraji. Loni policie v regionu evidovala tři vraždy. V dubnu ubodal osmatřicetiletý muž v restauraci v Bezměrově na Kroměřížsku svou někdejší o osm let mladší přítelkyni.

 

Na konci září zaútočil osmadvacetiletý muž nožem na své dvě nezletilé děti ve Starém Městě na Uherskohradišťsku. Tříletá dívka zemřela, pětiletý chlapec skončil v nemocnici.

 

O prvním listopadovém víkendu jednašedesátiletá žena v rekreační chatě v Senince na Vsetínsku několikrát bodla kuchyňským nožem do hrudníku svého pětapadesátiletého muže, který následkům útoku podlehl.
 

ham TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama