Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.1. 2016 18:29
smutná zpráva

Tragický konec pátrání: Ztracenou Lucku (16) našli mrtvou

Zdroj: TV Nova

Šestnáctiletá Lucie K. záhadně zmizela v úterý 5. ledna v pět odpoledne. Jen s mobilem si odskočila z pokoje, po deseti dnech ji policisté našli mrtvou.

Lucii K. z Nového Jičína hledali nejen policisté, ale i blízcí a rodiče už od 6. ledna. Zmizení dívky bylo úplně nečekané. Na sociálních sítích to potvrdil i její otec Jiří.

 

"Nevzala si s sebou věci na útěk nebo pro dlouhodobější nepřítomnost doma. Při odchodu nechala doma rozsvíceno, zapnutý počítač, doklady. Odskočila si pouze s mobilem a už se nevrátila..."

 

Pátrání po pohřešované Lucce má  bohužel tragický konec. Jejím spolužákům to ve škole oznámil třídní učitel, kterého o neštěstí informovala policie. Dívku našli mrtvou na novojičínských Skalkách, v lesnatém areálu s tenisovými kurty, amfiteátrem a hotelem.

 

Mapa - místo nálezu
Zdroj: tn.cz/ google Maps

 

Lucii identifikoval přímo na místě její tatínek. Za její smrtí patrně není cizí zavinění. Podle informací Práva zřejmě zemřela na podchlazení.

 

 

Dívku našli pod břízkami, asi 100 metrů od prvního rodinného domu. "Její smrt nastala podle prvního ohledání bez cizího zavinění. Příčinu určí nařízená soudní pitva," uvedl novojičínský policejní mluvčí Petr Gřes pro TV Nova.

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.1. | 12:59 leonny
71
Tak to je divný. Musela se s někým na chvílku setkat. Jen tak si odběhne a umře ...
15.1. | 12:17 roko-lanek
-109
Zabil ji Peter Kramny elektrickym proudem od nabiječky.
18.1. | 23:23 bard-lidu
0
Náhlasit nevhodný komentář
Už si přesně nepamatuji teploty, ale mám pocit, že tenkrát na Severní Moravě hlásili docela kosu. Kde je nějaký dopis na rozloučenou nebo nějaké vysvětlení jejího činu - přece musela počítat s tím, že to vyvolá rozruch a minimálně rodiče budou chtít vědět, proč to udělala.
18.1. | 23:09 bard-lidu
0
Náhlasit nevhodný komentář
Někdo z jejích známých pravděpodobně tuší, kde je pravda. A může to být i někdo "známý" z Internetu, kdo ji mohl k něčemu donutit. Jestli se vytratila z domu kolem 17 hodiny - to už byla prakticky tma a zima. Co si oblíkla a měla to všechno na sobě, když ji našli ??? Měla u sebe ten mobil ...
18.1. | 22:59 bard-lidu
0
Náhlasit nevhodný komentář
Takže vážení, především nás zajímá motiv činu. PROČ bylo nutné, aby 16 letá holka skončila mrtvá. Předpokládám, že policie teď vyslýchá její spolužáky a kamarády. Zjišťují, kam chodila za zábavou (a co se tam dělo - kalého i nekalého), jestli měla nějakou známost (-i). (rivalita, kopačky, parta)
15.1. | 20:57 Zuzanek Kristofova
10
Náhlasit nevhodný komentář
co je to za kokota co tu plete Kramného?že,se nestydíš.Jinak je to záhadné a bolestivé pro každého zdravého člověka a hlavně rodiče.Upřimnou soustrast rodině a mnoho sil :( odpočívej v pokoji,
15.1. | 18:58 cornx
6
Náhlasit nevhodný komentář
Moc smutné, asi neměla zapnutý mobil, jinak by alespoň věděli kde hledat.
15.1. | 18:51 valesovaverakac
8
Náhlasit nevhodný komentář
Vždyť kolem toho místa chodí hromada pejskařů.Že by ji psi nevyčichali to je divné.Přece by ji tam našla i policie.
15.1. | 17:51 bard-lidu
20
Náhlasit nevhodný komentář
Tam se muselo udát něco více, než tvrdí oficiální verze, protože jinak to nedává moc logiku. Doufám, že kriminalisté něco nepřehlídnou.
15.1. | 17:03 milan
11
Náhlasit nevhodný komentář
je to dost divne obrovska tragedie..
15.1. | 14:54 GABRIELA CHYBOVÁ
38
Náhlasit nevhodný komentář
Je to divné, v místě, kde se denně pohybují desítky pejskařů..., něco mi na tom nesedí....
15.1. | 14:18 adnachiel
38
Náhlasit nevhodný komentář
Divné je, že ji našli až za 10 dní....