Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.1. 2016 18:29
smutná zpráva

Tragický konec pátrání: Ztracenou Lucku (16) našli mrtvou

Zdroj: TV Nova

Šestnáctiletá Lucie K. záhadně zmizela v úterý 5. ledna v pět odpoledne. Jen s mobilem si odskočila z pokoje, po deseti dnech ji policisté našli mrtvou.

Lucii K. z Nového Jičína hledali nejen policisté, ale i blízcí a rodiče už od 6. ledna. Zmizení dívky bylo úplně nečekané. Na sociálních sítích to potvrdil i její otec Jiří.

 

"Nevzala si s sebou věci na útěk nebo pro dlouhodobější nepřítomnost doma. Při odchodu nechala doma rozsvíceno, zapnutý počítač, doklady. Odskočila si pouze s mobilem a už se nevrátila..."

 

Pátrání po pohřešované Lucce má  bohužel tragický konec. Jejím spolužákům to ve škole oznámil třídní učitel, kterého o neštěstí informovala policie. Dívku našli mrtvou na novojičínských Skalkách, v lesnatém areálu s tenisovými kurty, amfiteátrem a hotelem.

 

Mapa - místo nálezu
Zdroj: tn.cz/ google Maps

 

Lucii identifikoval přímo na místě její tatínek. Za její smrtí patrně není cizí zavinění. Podle informací Práva zřejmě zemřela na podchlazení.

 

 

Dívku našli pod břízkami, asi 100 metrů od prvního rodinného domu. "Její smrt nastala podle prvního ohledání bez cizího zavinění. Příčinu určí nařízená soudní pitva," uvedl novojičínský policejní mluvčí Petr Gřes pro TV Nova.

hel TN.cz