Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Aktualizováno 13.6. 2017 13:08
tragická nehoda v Praze

Tramvaj vláčela ženu stovky metrů, odhodila ji mrtvou

Zdroj: TV Nova

Tramvaj usmrtila v noci na úterý v centru Prahy ženu, která se nejspíš snažila prolézt přes spřáhlo mezi dvěma vagony. Souprava ji bez vědomí řidiče vláčela stovky metrů, mrtvé tělo zpod ní vypadlo u Národního divadla.

Tragická nehoda se stala před půl jednou mezi zastávkami Újezd a Národní divadlo.

 

Chodkyně se podle stop zřejmě snažila prolézt přes spřáhlo mezi dvěma vagony tramvaje, která na Újezdě čekala na semaforu. Nestihla to. Souprava se rozjela, a aniž si toho řidič mohl všimnout, vláčela ženu zhruba sedm set metrů Vítěznou ulicí přes most Legií.

 

Teprve u Národního divadla se mrtvé tělo zřejmě kvůli otřesům vozu při přejíždění výhybek na křižovatce uvolnilo a zpod soupravy vypadlo. Bylo značně zdevastované.

 

15

GALERIE: Tramvaj vláčela ženu stovky metrů, odhodila ji mrtvou

Zdroj: TN.cz

Nebožačka zpod tramvaje vypadla u Národního divadla

Hodnocení:

 

Šofér tramvaje se o nehodě dozvěděl až zpětně z dispečinku a se soupravou se vrátil přes Karlovo náměstí a Masarykovo nábřeží k Národnímu divadlu, aby vagóny mohli prohlédnout policisté.

 

 

Okolnosti nehody prověřují kromě dopravních policistů i kriminalisté. "Momentálně jsou nejpravděpodobnější dvě vyšetřovací verze - buď se žena na oji mezi vozy tramvaje vezla delší dobu a spadla, nebo se snažila mezi vozy přelézt," vypočítává policejní mluvčí Tomáš Hulan. 

 

Dějiště tragické události bylo od Újezdu přes most Legií a frekventovanou křižovatku u Národního divadla téměř na tři hodiny uzavřeno pro veškerou dopravu, tramvaje nejezdily ani mezi Malou Stranou a Smíchovem.

 

TN.cz