Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 9. 2017
TO MUSÍTE VIDĚT

Tvář: Takhle Jitku Boho ještě nikdy nikdo neviděl! GALERIE

Takhle Jitku Boho ještě nikdo nikdy neviděl - 4
Zdroj: TV Nova
Takhle Jitku Boho ještě nikdo nikdy neviděl

Tvoje tvář má známý hlas přichází už tuto sobotu se svojí druhou epizodou. V první epizodě diváci viděli Jitku Boho jako Beyonce, jednu z nejvíce sexy zpěvaček světa. To co si pro ně ale přichystá na tuto sobotu, čekat rozhodně nebudou. Jitka Boho se promění v kontroverzního zpěváka Marilyna Mansona.

"Musím říct, že z této proměny mám trochu obavy, protože jsou tam opravdu hodně náročné hloubky a do toho choreografie, ohně a tak dále. Určitě to ale zvládnu“, prozradila Jitka Boho.

 

15

GALERIE: Jitka Boho jako Marilyn Manson

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář: Jitka Boho jako Marilyn Manson

Hodnocení:

 

O perfektní masku se postaral tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: "Maska Marilyna Mansona se na tak krásnou tvář dělá s radostí. Je fajn, když můžete ukázat různé možnosti vzhledu a posouvat limity. Jitce jsme nejdříve odbarvili obočí na bílo a následně se nanášela vrstva líčidel. Na tuto masku jsme opravdu pyšní.“

 

 

Kromě Jitky Boho diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jana Maxiána, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

TN.cz