Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 12. 2014
bizarní krádež

Ukradli dřevěnou kozu a jezdili s ní tramvají. Policistům neunikli

Zdroj: TV Nova

Strážníci z Brna pomohli odhalit velkou vánoční loupež. Na náměstí Svobody se dvojici mladíků tak zalíbil betlém, že se rozhodli jedno ze zvířátek vzít s si sebou. S dřevěnou kozou na zádech pak procestovali v hromadné dopravě půlku města. Teď už je koza zase zpátky ve své ohradě a mladíkům hrozí pokuta.

Přesně tohle se vám může stát v Brně, když se nad ránem vracíte z hodně divokého mejdanu. Mezi dvěma mladíky a kozou v betlému přeskočila jiskra a pánové se rozhodli, že dřevěnou krásku vysvobodí.

 

"Máme oznámení že někdo ukradl kozu a nastoupil s ní do šaliny číslo dvě," zaznělo z policejní vysílačky. Koza se poprvé v životě podívala do světa. Dva únosci s ní projeli hromadnou dopravou půlku Brna, než jejich romantický výlet přerušili strážníci.

 

 

 

Mladíci se ale milovaného zvířete nechtěli vzdát bez boje. "Nejdřív zapírali že jim patří. A co uvedli? No že si ji vyřezali," řekl štábu TV Nova Michal Simandl mluvčí městské policie Brno.

 

A tak začalo pátrání, operační důstojník si vyžádal přesný popis unesené. Druhá hlídka mezitím dorazila k betlému na náměstí a našla pravého majitele. A tak se koza nakonec vrátila do své ohrady. Jen dvěma milovníkům zvířat zůstaly oči pro pláč.


Jeden výlet s dřevěnou kozou v náručí je teď vyjde na pěkných pár tisícovek pokuty.

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.12. | 23:46 evan113
11
ok, vtipná reportáž, ale přesto lživá... Kluci ji vzali ze Svoboďáku a tam ...
31.12. | 20:06 hondarr6
0
Nova umi malot, jak se jiiii hodiiiiii.
31.12. | 20:06 hondarr6
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nova umi malot, jak se jiiii hodiiiiii.
31.12. | 10:46 Miroslav Laptopický
6
Náhlasit nevhodný komentář
Všechno je to vo kozách!
31.12. | 08:56 Milan Brejcha
5
Náhlasit nevhodný komentář
Nova si to vždy přimaluje ke svému !!
30.12. | 23:46 evan113
11
Náhlasit nevhodný komentář
ok, vtipná reportáž, ale přesto lživá... Kluci ji vzali ze Svoboďáku a tam šalina číslo dvě vůbec nejezdí. Museli se s ní teda nejdřive projít. Já se shodou okolností nacházel na Hlavním nádraží, když jsem je s kozou zahlédl jak nastupují do šaliny číslo dvě, Maliňák je jen o zastávku dále. ...
30.12. | 22:54 mibis
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ale v tý šalině, to musela být podívaná. Já tam být tak jim dám na tu pokutu tisícovku hned na fleku !