Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.6. 2015 17:51
foto a video válečná zóna

UTAJENÉ VIDEO: Tohle nás čeká? Imigranti dělají z Evropy bojiště

Zdroj: YouTube.com

Lidé v celé Evropě řeší v posledních dnech a týdnech zásadní problém s přibývajícími ilegálními migranty z Afriky a Blízkého východu. Jsou v mnoha městech a často jsou s nimi velké problémy, ať se jedná o drobné krádeže nebo rozsáhlejší pouliční konflikty.

V Evropě je v současnosti mnoho uprchlíků a stále přibývají další. Evropané se proti nim často bouří a když se podíváte na některá videa, která by měla jejich chování v ulicích evropským měst zachycovat, nemůže se člověk ani příliš divit.

 

Podívejte se v galerii na válečnou zónu v ulicích Paříže:

110

GALERIE: Imigranti a nepokoje v Paříži

Zdroj: YouTube.com

Imigranti vyvolávají v Paříži nepokoje - 3

Hodnocení:

 

Násilí na ulicích, rvačky s policií, demolování výloh a různého dalšího zařízení - to jsou obrázky, které vám většina sdělovacích prostředků neukáže. Na různých videoportálech ale takových videí najdete mnoho. Točí je lidé, kteří se sami stali svědky těchto nepokojů s migranty.

 

 

Video zachycuje pouliční bitky z hlavního města Francie - Paříže. Na místě panuje velký chaos, mnoho lidí křičí a policie se snaží zjednat pořádek. Video z Paříže má necelých deset minut a na konci je vidět, že dříve uklizené a čisté ulice se tam během chvíle změní ve válečnou zónu plnou nepořádku.

 

Co si myslíte o imigrantech v Evropě? Napište nám do diskuse pod titulkem článku nebo na náš Facebook. Diskutujte slušně, děkujeme.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Peklo na vlastní kůži: Kráska Petrová z Ordinace šokuje, prošla výcvikem izraelské armády!

Smrt bude všude: Takto vypadá svět po III. světové válce

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.6. | 07:40 Roman Nemergut
69
Mám pocit, že někteří z vás si to video, na kterém řádí, plení a drancují hordy ...
14.6. | 18:50 zozon
-50
Neuvěřitelně, taková spousta žvástu! Hudácy Češi, sežerou je zaživa 500 ...
28.3. | 09:14 Jiri Jilek
0
http://is.gd/QYX0LZ
28.3. | 09:09 Jiri Jilek
-2
to video je fake! :-) Video je skoro dva roky staré, je z propalestinského pochodu v Paříži, na ktorém demonstranti protestovali proti izraelské politice v pásmu Gazy.
5.3. | 21:29 terezkaterka3333
1
radmichluuc Nemôžu za to, čo sa im stalo, ale normálny človek by v takom nešťastí nerobil zle iným ľudom.
18.2. | 20:36 kalifjiri
0
No, ať mi někdo vyvrátí, jestli na takovéto hordy, smrtelně nebezpečné násilníky, ohrožující životy i majetek nevinných lidí, zvláště při vyhlášeném vyjímečném stavu, není nutné nasadit snajpry, kteří by selektivně likvidovali nejnebezpečnější zločince, ohrožující vše kameny, zápalnými lahvemi.
27.1. | 02:29 boleslavnovak
0
Poslední záchrana před imigranty je PHDr. Miroslav Sládek!
10.8. | 23:00 overal
20
Přemnožili se,vyžrali a rozvrátili vlastní zemi, co myslíte, debilní politici, že asi jiného mohou udělat s naší zemí?!?!?!
16.6. | 16:02 kacipavel
49
Nelegálně vlezly do cizí země , rabují , dělají bordel , pokud nebudou ctít pořádek a zákony dané země ..zastřelit na místě a nakrmit s tím odpadem ŽRALOKY !! Ostatní si to potom rozmyslí , zda vůbec někam vlezou bez pozvání !!!
15.6. | 07:40 Roman Nemergut
69
Mám pocit, že někteří z vás si to video, na kterém řádí, plení a drancují hordy zdivočelých hovad, ani nepustili. Každý jeden z těch hajzlů zasluhuje kulku do hlavy, čili vedle těžkooděnců v ulicích by tam měli být také odstřelovači na střechách!!
15.6. | 07:36 Roman Nemergut
51
Nad některými "sluníčkovými" příspěvky jsem se téměř dojal!! Nic to ovšem nemění na tom, že na dně Středozemního moře mi imigranti nevadí. Na Václaváku ano!!
15.6. | 00:49 Jiří Novotný
5
Nebudu se ukvapovat. Počkám si na stanovisko Tomáše Halíka a Anny Šabatové.