Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.10. 2015 21:09
Záhada vyřešena?

Mrtvola u Hradce: Mohl by to být právník vražedkyně čtyř dětí

Zdroj: TV Nova

Policisté našli v Plotišti nad Labem tělo mrtvého muže. Stáří rozkladu se odhaduje na tři měsíce, tedy na dobu, kdy nedaleko této lokality zmizel i advokát vražedkyně čtyř dětí Romany Zienertové, Bohumil Budínský. Patří tělo právě jemu? Posuďte sami.

Policisté tělo našli v pokročilém stádiu rozkladu. Podle mluvčího muž zemřel asi před třemi měsíci, což odpovídá i době, kdy záhadně zmizel uznávaný advokát. Budínský rodině oznámil, že si jde zaběhat. Nikdy už se ale nevrátil.

 

Manželka advokáta dříve uvedla, že Budínský měl deprese ze svých případů. Kromě jiného obhajoval i matku-vražedkyni Romanu Zienertovou. Ta před čtyřmi lety v Širokém Dolu na Svitavsku zabila své čtyři krásné děti. A to velmi krutým způsobem. Tři děti ubodala a jedno udusila. Sama pak chtěla spáchat sebevraždu, to se jí ale nepovedlo. "V domě bylo ticho, tak jsem šel do pokoje a tam zakopl o dětské tělíčko. Pak jsem jel do Poličky oznámit to na policii. Dál jsem dům neprozkoumával, nevěděl jsem, co mám dělat," vypověděl tehdy otec dětí. Žena pak policii tvrdila, že si nic nepamatuje. Soud jí ale odsoudil k doživotí.

 

 

Těžko říct, jestli by kvůli svým případům Budínský spáchal sebevraždu. Policie ale TN.cz potvrdila alespoň to, že o vraždu se nejednalo. "Provedenou pitvou jsme vyloučili cizí zavinění," řekl Čížkovský.

 

Jestli se opravdu jedná o pohřešovaného muže, zjišťují odborníci. "V současné době čekáme na výsledky genetických expertíz," uvedl mluvčí. Na výsledky si vyšetřovatelé ještě několik dní počkají.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.10. | 01:49 zacotomame
3
8.10. | 16:41Rudolf Kozák, tam by zase mohl mít deprese z nálezů ...
8.10. | 18:50 pichav
-5
TO MUSELY BYT DEPRESE !!!!! SKODA ZE NEMEL TAK DLOUHE RUCE !!!!! DO MINULA ...
9.10. | 09:06 Rudolf Kozák
1
Náhlasit nevhodný komentář
"zacotomame" Jen ještě dodatek. Otázkou zůstává, proč vůbec vzal obhajobu čtyřnásobné vražedkyně dětí, když se na to psychicky necítil a musel vědět předem do čeho jde. Mohl to přece odmítnout, pokud ovšem, mu to nebylo nařízeno jako obhájci ex-offo, direktivně.
9.10. | 08:14 Rudolf Kozák
1
Náhlasit nevhodný komentář
"zacotomame" Ještě nebylo vyšetřeno zda to byla sebevražda a nebo vražda. A pokud to byla sebevražda, tak nepamatuju kdy v dávné minulosti by nějaký advokát-obhájce zblbnul z důvodu výkonu své profese natolik, že by spáchal kvůli své kauze sebevraždu.
9.10. | 01:49 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
8.10. | 16:41Rudolf Kozák, tam by zase mohl mít deprese z nálezů rozmašírovanejch mrtvol bezdomovců v těch kukačkách. Můžeš mi říct, co má společnýho případná sebevražda toho člověka s "naší slavnou demokracií"? Každý vykonáváme povolání jaké umíme.
8.10. | 18:50 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
TO MUSELY BYT DEPRESE !!!!! SKODA ZE NEMEL TAK DLOUHE RUCE !!!!! DO MINULA !!!!! KTERE BY LUNEM CASU !!!!! UDELALY POTRAT MATKAM !!!!! CO TYTO MONSTRA PRIVEDLY NA SVET !!!!! MEL KRATKE RUCE A POTRATIL SE SAM !!!!! NEMOHL JINAK !!!!! CHUDAK !!!!
8.10. | 16:41 Rudolf Kozák
1
Náhlasit nevhodný komentář
To je v té naší slavné "demokracii" jedno z mnoha rizikových povolání ! Kdyby pracoval např. někde u Technických služeb jako obsluha popelářského "KUKA" vozu, tak by se mu to nestalo !