Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.11. 2017 21:06
dal se na útěk

Horor v Praze! Na ulici našli vážně pobodanou dívku (18)!

Zdroj: TV Nova

Vážný případ vyšetřují od pondělního večera pražští kriminalisté. V Horních Měcholupech byla nalezena těžce zraněná žena, která utrpěla deset bodných ran. Útok přežila.

Případ se odehrál v Dýšinské ulici kolem desáté hodiny večer. Záchranná služba vyjížděla k pobodané ženě, které útočník zasadil deset bodných ran. Osmnáctiletá žena byla převezena do nemocnice.

 

"Celý případ si následně převzali kriminalisté z prvního oddělení pražské policie, kteří na něm pracují pro podezření ze spáchání trestného činu pokus vraždy," řekl tiskový mluvčí Jan Daněk.

 

 

Útočník z místa utekl a policie po něm okamžitě začala pátrat. "Ještě v průběhu noci se podařilo zadržet osobu, která by mohla mít s případem spojitost," dodal mluvčí. Zatím není jasné, jestli se jedná o pachatele. Podle AKTU.cz by mělo jít o náctiletého mladíka.

 

Místo, kde byla zraněná žena nalezena, policisté obehnali páskou a počkali na výjezdovou skupinu kriminalistů, kteří na místo přijeli zajistit důležité stopy. Policejní pes s psovodem pak hledali vražednou zbraň v okolí a na trase, kudy útočník utíkal.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?

TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama