Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2017 21:23
jak žijí dnes

Václav a Bára z Výměny šokují: Za tohle peníze ještě nikdo neutratil!

Zdroj: TV Nova

Tak mírumilovná Výměna manželek, jakou jste mohli vidět ve středu večer, tady už dlouho nebyla. Obě rodiny si natáčení užili jako desetidenní dovolenou a dodnes jsou z nich dobří přátelé. Změnilo se něco u Báry a Vaška?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste se seznámili s rodinou z Polep, kterou tvoří Bára (36), Vašek (41) a jejich malý syn Matěj (2). Na druhé straně se představila Danka (30), Alexandr (52) a dcera Danielka (2), kteří žijí v Praze.

 

Rodina z Polep na Výměnu vzpomíná velmi ráda. "Byla to skvělá zkušenost, uvolněná atmosféra," řekl nám Václav. "Pro nás to byl hezký zážitek. Nebylo tam nic, na co bych nerada vzpomínala," potvrdila jeho slova Bára.

 

Pak se rozpovídala o tom, jaké byly její pocity, když poprvé přijela do nového domova. Spíše než šok v ní ale převládaly jiné emoce. "Byla jsem zvědavá, co uvidím. Ale jsem na takové pražské byty zvyklá, takže to bylo v pohodě," popsala žena. Problém manželé neměli ani s náhradními partnery. "Dodnes jsme v kontaktu, dvakrát jsme je navštívili. Telefonujeme si," upřesnila Bára.

 

118

GALERIE: Výměna manželek - Z luxusu na nafukovací matraci

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Z luxusu na nafukovací matraci - 2

Hodnocení:

 

Mírné změny ale v rodině přesto nastaly. Zvláště v chování Václava, který je pěkný pedant na úklid. "Malinko jsem polevil, moje laťka je asi příliš vysoko. Probrali jsme to se ženou a já jsem slevil ze svých nároků," přiznal. "Snaží se," pochválila ho Bára. "Já bych Vaška nikdy nevyměnila, je to skvělý chlap. Moc si toho vážím a i Výměna mě utvrdila v tom, že mám bezvadného muže. Náš vztah je hezčí a hezčí," dodala. "Pro mě byla Výměna uvědoměním si, co pro nás Bára pro všechny dělá," svěřil se Václav.

 

 

Řeč se stočila také na téma žárlivosti. Náhradní manžel Alexandr totiž jednou donesl Báře snídani až do postele. S Václavem to ale ani nehnulo. "Vůbec jsem nežárlil, přišlo mi to jako hezké gesto. Já jsem taky párkrát takhle snídani připravil."

 

Bára si špatně nebrala ani výtku, že u nich Danka našla prošlé jídlo. Podle manželů to je věc, která se stát může. "Ledničku si pravidelně kontroluji, je ale možné, že tam bylo něco prošlého. Bylo to nedopatřením, ty dny před natáčením byly hektické, " přiznala Bára.

 

Ačkoli jsme při mnoha natáčeních svědky toho, že když se vypnou kamery, svěřují se účastníci s hodně peprnými tajemstvími, tentokrát se podle Báry a Vaška nic podobného nedělo. "Nic jsme neskrývali ani před kamerami," řekli.

 

Připomeňte si, jak to v obou domácnostech vypadalo:

 

 

Do Výměny manželek nešli kvůli problémům nebo snad že by chtěli více peněz pro sebe. Takový důvod pro účast v reality show neměla snad ještě žádná rodina. "Šli jsme do Výměny proto, abychom mohli přispět vyšší částkou nadaci Dobrý Anděl," vysvětlila Bára, která už více než šest let finančně podporuje děti s rakovinou.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série najdete na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

RÁNA PŘIŠLA AŽ PO VÝMĚNĚ: Danka prozradila, proč skončila ve vážném stavu v nemocnici

STÁLE VAŠKOVA SLUŽKA? Bára prozradila, jak se po Výměně změnil jejich vztah

ŽIVOTY PO VÝMĚNĚ: Danka s Bárou se vzájemně kontaktovaly! Nebudete věřit, na čem se domluvily

mom TN.cz