Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 9. 2017
jak žijí dnes

Vašek dal Monice ve Výměně pěkně zabrat! To mu teď vzkázala

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Monika si v Ústí nad Labem s náhradním manželem vytrpěla své. Pro ostré slovo nešel daleko a byl pedant na úklid.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně jste se seznámili s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

 

Dvojice ze Skalice si po Výměně žije takřka pohádkově. "Láska nám pořád kvete. Nešli jsme do Výměny s tím, abychom něco zlepšili nebo změnili," popsala Monika. Už během natáčení se rodina netajila tím, že peníze použije na nákup nové kuchyně. Nakonec peníze rozdělili - polovina šla na pokojíčky kluků, polovina půjde na kuchyň a obývák.

 

Jedinou změnou tak ve Skalici prošel domeček, který roste před očima. Nahoře už dokončují dětské pokojíčky. "Chceme je dodělat do Vánoc, abychom kluky konečně rozhodili. V jednom pokojíku je jim těsno," řekla Monika s tím, že dům by chtěli mít kompletní do tří let. A jak to bude se svatbou? Tu plánují na příští prázdniny.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“! - 9

Hodnocení:

 

Na Výměnu příliš v dobrém nevzpomíná. "Než aby mi to něco dalo, tak mi to spíš vzalo. Shodila jsem čtyři kila a zestárla o deset let. Já jsem si v minulosti podobným vztahem prošla, kdy chlap dokázal řvát na ženskou. My se doma nehádáme, takže jsem to tam v sobě hodně dusila, než abych se s ním hádala," vzpomínala Monika na náhradního manžela Vaška.

 

S Vaškem to prý bylo jako na houpačce. "Chvílemi se s ním dalo normálně bavit, ale pak nastal vždycky zvrat, kdy jsem si říkala, co to je za člověka," postěžovala si žena. Vašek prý křičel hned, když přišel domů z práce – aniž by k tomu měl důvod.

 

 

Velká změna pak nastala ve chvíli, kdy přijela babička. Nejenže po Monice všechno uklízela, ale ovlivnila prý také děti, aby se k Monice chovaly odtažitě. Vaškovi by vzkázala, aby si víc vážil své ženy a svůj vztek si vyventiloval venku předtím, než přijde domů.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

mom TN.cz