Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 9. 2017
jak žijí dnes

Vašek dal Monice ve Výměně pěkně zabrat! To mu teď vzkázala

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Monika si v Ústí nad Labem s náhradním manželem vytrpěla své. Pro ostré slovo nešel daleko a byl pedant na úklid.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně jste se seznámili s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

 

Dvojice ze Skalice si po Výměně žije takřka pohádkově. "Láska nám pořád kvete. Nešli jsme do Výměny s tím, abychom něco zlepšili nebo změnili," popsala Monika. Už během natáčení se rodina netajila tím, že peníze použije na nákup nové kuchyně. Nakonec peníze rozdělili - polovina šla na pokojíčky kluků, polovina půjde na kuchyň a obývák.

 

Jedinou změnou tak ve Skalici prošel domeček, který roste před očima. Nahoře už dokončují dětské pokojíčky. "Chceme je dodělat do Vánoc, abychom kluky konečně rozhodili. V jednom pokojíku je jim těsno," řekla Monika s tím, že dům by chtěli mít kompletní do tří let. A jak to bude se svatbou? Tu plánují na příští prázdniny.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“! - 9

Hodnocení:

 

Na Výměnu příliš v dobrém nevzpomíná. "Než aby mi to něco dalo, tak mi to spíš vzalo. Shodila jsem čtyři kila a zestárla o deset let. Já jsem si v minulosti podobným vztahem prošla, kdy chlap dokázal řvát na ženskou. My se doma nehádáme, takže jsem to tam v sobě hodně dusila, než abych se s ním hádala," vzpomínala Monika na náhradního manžela Vaška.

 

S Vaškem to prý bylo jako na houpačce. "Chvílemi se s ním dalo normálně bavit, ale pak nastal vždycky zvrat, kdy jsem si říkala, co to je za člověka," postěžovala si žena. Vašek prý křičel hned, když přišel domů z práce – aniž by k tomu měl důvod.

 

 

Velká změna pak nastala ve chvíli, kdy přijela babička. Nejenže po Monice všechno uklízela, ale ovlivnila prý také děti, aby se k Monice chovaly odtažitě. Vaškovi by vzkázala, aby si víc vážil své ženy a svůj vztek si vyventiloval venku předtím, než přijde domů.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 07:56 Jana Kučová
49
Vašek je na krátkou silnou ránu hned ráno po probuzení a hned po příchodu z ...
14.9. | 07:41 Helena Trink
-15
"Dětské pokojíčky" pro chlapečky ve věku 13, 16 a 17 let .... ...
14.9. | 14:33 Jana Kučová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pro "bobule6". Ano, nastavila jste nepochybně dobře, ale k tomu musí být použitelná i ta druhá strana. S každým nejde rozumně, každá nemá tolik síly, aby při neustálém těhotenství a dětech zvládla co Vy. Ale mění to něco na tom, že ta "oháňka" je totální "vykleštěný ...
14.9. | 11:41 remark
12
Náhlasit nevhodný komentář
Diagnóza pro Vaška. Třikrát denně přes rypak a jestli to bude málo,tak lesenovou trubkou do kebule. Takovýho blba je těžko prevychovat...
14.9. | 11:08 hejtman77
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Barák jak kráva a ta monika se šikne max do garsonky, telka kafčo cigárko kdo by v tom baráku uklízel buchty ,
14.9. | 11:05 topka55
5
Náhlasit nevhodný komentář
Vašek byl tak rád .že už je doma .. a hned si udělali čtvrté dítě !
14.9. | 10:58 bobule6
0
Náhlasit nevhodný komentář
Opr: Jana Kučova....
14.9. | 10:04 bobule6
10
Náhlasit nevhodný komentář
Jana Míčová, řekla bych, že chlap zachází s ženou tam jak mu ona dovolí. Po svatbě jsem stanovila jasná pravidla. Žádné skákání kolem pr... Oba chodíme do práce, oba máme 2ruce, 2nohy.... takže já uvařím, polovička umyje nádobí, já utřu prach, on vysaje....Jaký si to uděláš takový to máš.
14.9. | 08:31 hejtman77
-8
Náhlasit nevhodný komentář
No já jsem taky ještě nikdy neviděl takovou dušenou mrkev a nejlepší bylo když ten kafař tlačil trám a ti šašci seděli u pc, pohoda je fajn, ale ti ten barák nedostaví
14.9. | 08:04 Jana Kučová
34
Náhlasit nevhodný komentář
"Rodina Vaška funguje suprově"? Jasně BU ZERANT šikanuje a ona chudera skáče jak on hvízdá! Až budou chodit oba do práce, kdo zajistí paní klid a pohodu po návratu z práce?!? Ten KRE TÉN?
14.9. | 08:00 Jana Kučová
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ze čtyř účastníků (a páté báby) byli tři solidní lidé. Ren zbytek čistě na PĚST!
14.9. | 07:59 Jana Kučová
41
Náhlasit nevhodný komentář
A ta babička, ta je také "milá žena"! Každý vaří jinak a buzerovat druhého, že vaří jinak? To může jen de bil. Bud´ řeknu jak to chci, nebo držím ústa.