Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 9. 2017
jak žijí dnes

Vašek dal Monice ve Výměně pěkně zabrat! To mu teď vzkázala

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Monika si v Ústí nad Labem s náhradním manželem vytrpěla své. Pro ostré slovo nešel daleko a byl pedant na úklid.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně jste se seznámili s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

 

Dvojice ze Skalice si po Výměně žije takřka pohádkově. "Láska nám pořád kvete. Nešli jsme do Výměny s tím, abychom něco zlepšili nebo změnili," popsala Monika. Už během natáčení se rodina netajila tím, že peníze použije na nákup nové kuchyně. Nakonec peníze rozdělili - polovina šla na pokojíčky kluků, polovina půjde na kuchyň a obývák.

 

Jedinou změnou tak ve Skalici prošel domeček, který roste před očima. Nahoře už dokončují dětské pokojíčky. "Chceme je dodělat do Vánoc, abychom kluky konečně rozhodili. V jednom pokojíku je jim těsno," řekla Monika s tím, že dům by chtěli mít kompletní do tří let. A jak to bude se svatbou? Tu plánují na příští prázdniny.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“! - 9

Hodnocení:

 

Na Výměnu příliš v dobrém nevzpomíná. "Než aby mi to něco dalo, tak mi to spíš vzalo. Shodila jsem čtyři kila a zestárla o deset let. Já jsem si v minulosti podobným vztahem prošla, kdy chlap dokázal řvát na ženskou. My se doma nehádáme, takže jsem to tam v sobě hodně dusila, než abych se s ním hádala," vzpomínala Monika na náhradního manžela Vaška.

 

S Vaškem to prý bylo jako na houpačce. "Chvílemi se s ním dalo normálně bavit, ale pak nastal vždycky zvrat, kdy jsem si říkala, co to je za člověka," postěžovala si žena. Vašek prý křičel hned, když přišel domů z práce – aniž by k tomu měl důvod.

 

 

Velká změna pak nastala ve chvíli, kdy přijela babička. Nejenže po Monice všechno uklízela, ale ovlivnila prý také děti, aby se k Monice chovaly odtažitě. Vaškovi by vzkázala, aby si víc vážil své ženy a svůj vztek si vyventiloval venku předtím, než přijde domů.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

mom TN.cz
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?