Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 3. 2017
dnes ve 20:20

Vášnivý sex v Ordinaci: Růžičková prozradila, co jí v posteli vadí!

Postelová scéna v Ordinaci - 5
Zdroj: TV Nova
Andrea Růžičková prozradila, co jí na natáčení postelových scén vadí

Vášnivé polibky, mazlení a sex. To předepisoval scénář Andree Růžičkové a Martinovi Stránskému k dnešnímu dílu Ordinace v růžové zahradě 2. Přestože vášeň mezi jejich postavami Marikou Lukáčovou a Otou Kovářem sehráli na výbornou, herečka si vymohla jednu malou úlitbu.

Zatímco Martin Stránský s milostnými scénami s krásnou herečkou pochopitelně žádné problémy nemá, herečka do scénáře zasáhla. "Natáčení milostných scén mi není příjemné. Nepřijde mi přirozené ležet v posteli s někým jiným, než je můj manžel," přiznává Růžičková.

 

Ze všeho nejvíc jí před kamerou vadí nahota. "Jakmile je ve scénáři napsáno: "Marika leží nahá v posteli," prosadím si tílečko. To je ale taky jediný případ, kdy zasahuju do scénáře, zato spolehlivě," práskla herečka.

 

16

GALERIE: Postelová scéna v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Postelová scéna v Ordinaci - 6

Hodnocení:

 

 

I tak ale musí skousnoust intimní chvíle s hereckým kolegou a že jich večer nebude málo. "Na dnešní díl se dívat nebudu a můj manžel taky ne, to bychom nezvládli," směje se. A není divu, u sledování dnešního dílu Ordinace by se asi dost červenali.  

mom TN.cz

Diskuze

1.4. | 14:54 karl-z-bahnhofu
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ať se tahle úzkoprsá 3,14číča jde raději živit jako uklízečka, nebo jako školnice ! A nebude mít určitě nikde s ničím vůbec žádné problémy. A triček si pak na sebe může navléknout kolik chce. A to třeba klidně i včetně pytle od brambor - ten by jí fakt slušel...! :-))))
31.3. | 09:35 jan hrabalek
2
Náhlasit nevhodný komentář
tak ať tam dáma nehraje a bude klid,ale prachy jsou potřeba že?