Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.12. 2017 20:46
Strážnice

Vidím dvakrát? říkají si v Brně. Dvojčata v uniformě matou lidi

Zdroj: TV Nova

O pořádek v ulicích Brna se stará dvojice dívek, na které výtržníci dlouho nezapomenou, když je potkají. Strážnice městské policie jsou si totiž navlas podobné. Jsou to jednovaječná dvojčata a obě se rozhodly, že obléknou uniformu. Kolegové je rozeznávají jen díky malé pize na tváři jedné z nich.

Není divu, že tyto dvě dámy rozdávají nejvíc testů na drogy a alkohol z celého policejního sboru. Každý kdo je potká v uniformě, bojuje s pocity lehké halucinace.

 

Strážnice vypadají jako naklonované a nedokážou je rozeznat ani kolegové. Přitom mají minimálně dvě odlišnosti. Jedna delší vlasy a ta druhá pihu na tváři.

 

Jednovaječná dvojčata nejen že vypadají, mluví a chovají se stejně, ale mají i stejné zájmy. Nakonec tak obě skončily v uniformě brněnské strážnice. Samozřejmě v uniformě stejné velikosti.

 

Není asi velkým překvapením, že fyzické testy, psychotesty a ostré střelby zvládly sestry na stejný počet bodů.


 

Další podobná dvojice v policejních řadách slouží až ve Spojených státech. Tito bratři to společně dotáhli na velitele. Jednovaječná dvojčata mají stejnou DNA a vynikají tak všude, kde mohou spolupracovat - například v hudbě.

 

Městská policie ale časem může využít i jejich mimořádnou intuici. Speciální jednotky z celého světa záměrně nabírají dvojčata, protože v boji dokážou spolupracovat bez jediného slova.

pez, Josef Svoboda TN.cz
Reklama