Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2017 14:21
tragédie na kolejích

Další tragická smrt na přejezdu u Mlékojed! Dívku srazil vlak

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 7
Zdroj: TV Nova
Vlak srazil dívku u Mlékojed. Ilustrační foto

Na Mělnicku mezi Neratovicemi a Mlékojedy srazil vlak mladou dívku. Záchranná služba už nemohla pomoci.

"V ranních hodinách vlak srazil u obce Mlékojedy devatenáctiletou dívku. Na místě zasahovala i záchranná služba, která už ale nemohla zraněné pomoci. Vlaková doprava byla v místě na tři hodiny přerušena," řekla portálu TN.cz tisková policejní mluvčí Markéta Johnová.

 

Policie vyloučila cizí zavinění. "Pravděpodobně se jedná o sebevraždu," dodala mluvčí.

 

Jedná se o čtvrtého člověka, který na tomto krátkém úseku zemřel během posledních týdnů. Česko šokovala smrt dvou kamarádek, které pravděpodobně spáchaly sebevraždu. 

 

 

Podle svědků šly proti vlaku a mávaly mu. Jedna ze studentek napsala krátce před smrtí vzkaz na sociálních sítích: "Dneska to všechno skončí. Utrpení, bolest, smutek, štěstí a láska!" Více čtěte zde.


Mapa úmrtí na trati mezi Mlékojedy a Tišicemi:

Mapa - Smrt na kolejích u mlékojed

 

Před týdnem zemřel na stejném úseku muž. "Přijali jsme oznámení o sražení muže vlakem. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem. Zatím neznáme totožnost oběti, byla nařízena soudní pitva," řekla tisková mluvčí policie Lucie Nováková.

 

Podívejte se na reportáž o smrti dívek u Mlékojed:

 

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.5. | 18:54 hedus07
3
To není názvem vesnice!!!JE TO LIDMA.KDYBY SE ZMĚNIL NÁZEV VESNICE TAK TO NIC ...
17.5. | 14:10 pichav
-8
☝ NEJAKYM ZPUSOBEM VADNY !!!! NAZEV VESNICE !!!! JESTE NEVIM S CIM KOLIDUJE ...
18.5. | 03:51 hurvajz01
1
Náhlasit nevhodný komentář
Takhle to dopadá, když to někdo přehání s jedením mléka
17.5. | 22:44 jkazatel
-1
Náhlasit nevhodný komentář
To není pravda. Ale abyste uvedli, že do plotu mezi Maďarskem a Srbskem byl zaveden elektrický proud. O tom nevíte, nebo nechcete vědět ?? A že USA má s Mexikem plot 3500 km dlouhý, hlídá ho 17 tisíc policistů a každý kdo překročí nelegálně hranici musí počítat s tvrdým trestem ??
17.5. | 21:23 jkazatel
1
Náhlasit nevhodný komentář
A že Polská premiérky odmítla přijímání imigrantů, to nám televize nesdělí ?? Prohlásila, že nikde není daná smlouva o jejich přijmutí. A pokud vím, Česká republika ji také nemá. A pokud má, tak se zatajila a televize o tom mlčí. Tak k čemu taková televize je ??
17.5. | 18:54 hedus07
3
Náhlasit nevhodný komentář
To není názvem vesnice!!!JE TO LIDMA.KDYBY SE ZMĚNIL NÁZEV VESNICE TAK TO NIC NEVYŘEŠÍ!!!!LIDI BUDOU DÁL SKÁKAT POD VLAK AŤ SE JMENUJE JAK SE JMENUJE.KDYŽ JSOU BLBÍ A HLOUPÍ TO JE JEJICH PROBLÉM.ALE NEJVÍCE UBLÍŽÍ RODIČŮM,ZNÁMÝM A PŘÍBUZNÝM!!!PROBLÉMY SE DAJÍ ŘEŠIT I JINÝM ZPŮSOBEM NEŽ JE TENTO!!!
17.5. | 14:54 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Magické místo. Volejte pana Maršouna.
17.5. | 14:50 acdcc
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Vy Kr i, z Novy. Žádná sebevražda děvčat nebyla. Nemůžete si ty svoje cinty nechat pro sebe už s ohledem na jejich rodiny
17.5. | 14:10 pichav
-8
Náhlasit nevhodný komentář
☝ NEJAKYM ZPUSOBEM VADNY !!!! NAZEV VESNICE !!!! JESTE NEVIM S CIM KOLIDUJE !!!! MUSIM UDELAT ROZBOR !!!! ALE NAZEV VESNICE SE MUSI ZMENIT !!!! JINAK TAM BUDOU NADALE SMRTACI !!!! PRESTO NEJEDE VLAK !!!! POKUD HO NEZMENITE TAK PAK NENADAVEJTE ME !!!! JA VAS UPOZORNOVAL !!!! ☝
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme