Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 10. 2017

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Že jste o něm ještě neslyšeli? Jde o unikátní program společnosti Tesco, který je přímo zaměřen na podporu neziskových a příspěvkových organizací po celé České republice a v pořadí se jedná již o třetí ročník.

Každá z výše zmíněných organizací měla možnost se do tohoto projektu přihlásit do 30. června 2017. A právě v tuto chvíli přichází na řadu ta část, kdy vy, jako zákazníci společnosti Tesco, máte jedinečnou možnost za pomoci hlasovacích žetonů, které obdržíte za každý váš nákup v síti Tesco obchodů, vybrat projekt, který si podle váš zaslouží od Tesca podporu v podobě peněžního grantu.

Do tohoto úžasného projektu se tento rok přihlásilo neuvěřitelných 498 projektů, které se zabývají činností v oblasti sociální a humanitární, vzdělávání, kulturní, zdravotní, ochrana lidských práv, ochrana životního prostředí, péče o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež. A právě všechny tyto projekty zde čekají jen na vás a na váš hlas.

Jak můžete pomoci? Po zaplacení vašeho nákupu v jakémkoliv obchodě Tesco, získáte hlasovací žeton a u východu na vás budou čekat tři hlasovací boxy, přičemž svůj žeton vhodíte do toho boxu, jehož projekt vás zaujal a myslíte si, že by něco takového mohlo vašemu městu či vašemu okolí pomoci.

Grant ve výši 2 700 000Kč se rozdělí mezi 90 neziskových či příspěvkových organizací podle vašeho výběru, což znamená, že každá vítězná organizace získá na svou podporu 30 000Kč a to jen díky vám. Přímo na stránkách tohoto projektu naleznete i podrobný seznam všech přihlášených organizací, o kterých si zde můžete přečíst podrobnější informace a svou volbu si důkladně promyslet.

Zapojte se tedy s námi i vy do projektu Vy rozhodujete, my pomáháme a pomozme společně těm, kteří to potřebují! 

Komerční článek

Související články

Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Alexandria
Obchodní sdělení

Řecko pětkrát jinak

Alexandria
Obchodní sdělení

Víte, jaké jsou letošní grilovací trendy?

Ahold