Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.4. 2017 15:15
život po Výměně co se změnilo?

Vyhledal Jirka pomoc? Manželku kvůli vzhledu posílá na zákrok!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se hodně skloňovala otázka úklidu, Jirka totiž pořádek dost nekompromisně vyžadoval. Náhradní manželka Lucie ale jeho pedantství dost špatně snášela. Jak žijí rodiny dnes?

V premiérové Výměně manželek jste se seznámili s rodinou z Příbrami, kterou tvoří Jana (32), Jirka (41) a dcery Rebeka (6) a Nikol (1). Na druhé straně se představila Lucie (25, Michal (45) a jejich synové Michal (6) a Samuel (1), kteří žijí v Prachaticích.

 

A právě Lucie špatně snášela pedantsví náhradního manžela Jirky, který se označoval za alfasamce a tvrdil, že žena je od toho, aby se starala pouze o domácnost. Od Výměny se prý ale Jirka hodně změnil.

 

113

GALERIE: Výměna manželek - Posedlost úklidem způsobí obrovské problémy!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Posedlost úklidem způsobí obrovské problémy! - 1

Hodnocení:

 

Uvědomil si totiž, že úklid není všechno. Manželce se snaží dokonce i víc pomáhat. "Nejsem už takový, že bych hledal každý drobeček. Vyrovnal jsem se s tím v rámci možností," řekl. A i manželka si změnu k lepšímu pochvaluje. "Teď uvaří i uklidí, víc se věnuje dětem, takže já si myslím, že u nás to mělo pozitivní přínos ta Výměna," radovala se Jana.

 

Jirka tak ani nepotřeboval odbornou pomoc. "Pracuju se sebou sám a snažím se to utlumovat. Snažím se to dělat tak, aby to bylo správně a neubližoval jsem manželce svým pedantstvím," přiznal. Za alfasamce se ale považuje dál. "Alfasamec je vůdce smečky a já jsem takový vůdce smečky tady doma. Mám rodinu, o kterou se starám, za kterou nesu zodpovědnost a tuhle roli třeba u vlků zastává alfasamec," řekl.

 

 

Během Výměny si však Jirka uvědomil, že život bez manželky je pro něj nepředstavitelný. "Mám tu nejlepší ženskou na světě," tvrdil pyšně. Přesto je něco, s čím se smířit nemůže. V druhé rodině si totiž Jana nechala udělat od náhradního manžela tetování a ačkoli má Jirka sám obrázků na těle hned několik, tohle se mu příliš nelíbí. Janu proto hodlá poslat k tatérovi znovu.

 

Janinu ruku nyní zdobí jména a data narození dcer. "Bude si to nechávat předělávat, aby to vypadalo trošku k světu... Je to památka na celý život a ta musí nějak vypadat," prohlašoval Jirka.

 

Připomeňte si, jak spolu Jirka s Lucií bojovali! Posedlost úklidem způsobila obrovské problémy:

 

Ačkoli páru Výměna manželek změnila život k lepšímu, s druhou rodinou se nestýkají. Lucie jim osobnostně příliš nesedla, pouze s Michalem prohodili několik málo slov. "Měla tendenci manžela pořád v něčem shazovat a vyskakovat si," zhodnotila její působení ve Výměně Jana. "Měla být křehčí žena, manžel je tady ten vůdce," dodala.


Nestihli jste premiérový díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.
 
ČTĚTE TAKÉ:
ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Cholerický pedant? Duševní porucha? Jak dopadl diktátor Jiří po natáčení?

PO VÝMĚNĚ: Jana se zastala alfasamce Jirky! Lucka manžela shazovala a vyskakovala si, říká

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.4. | 21:53 rexrothak
51
Sory,ale borec kterej v hádce o čistotě šáhne v laxním pohybu pod jakoukoli ...
5.4. | 23:11 pichav
-24
KAZDY SPRAVNY CHLAP A JEZDEC RELYSOU VI !!!! ZE VZTAH MUZ A ZENA BY MEL ...
7.4. | 01:17 picoda
3
Náhlasit nevhodný komentář
To musi byt galeje zit s takovym despotou.Pani Jana je prijemna mila zena ta by si zaslouzila lepsiho partnera.Pochybuju ze se ten neurotik zmeni :(
6.4. | 21:31 josefvyskoc
4
Náhlasit nevhodný komentář
ten ma dobry cecky ten hoch...vudce smecky co ma cecky !...alfablbec...)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ...
6.4. | 16:29 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby manželka poslala na zákrok jeho, přišly by ke slovu zvonky, kalafuna, horká voda a mistr řemesla řeznického.
6.4. | 13:22 pichav
-8
Náhlasit nevhodný komentář
TAKOVY CHLAP PAK MA KLID V DUSI !!!! A I PRO TU ZENSKOU JE TO POTOM POHODA !!! POKUD MA CHLAP UKOJENY VSECHNY POTREBY !!! TAK JE S NIM RAJ NA ZEMI !!!! POCHOPTE TO ZENSKY KONECNE !!!! TAHLE VYMENA BYLA SUPER POUCNA NEJEN PRO ZENSKY !!! ALE I PRO CHLAPY KTERY JSOU DNES ZZENSTILY AZ HRUZA !!!!
6.4. | 13:21 pichav
-8
Náhlasit nevhodný komentář
SPRAVNEJ CHLAP A SPORTRIDIC MA SVOU RUKOU VYTUNENOU MANZELKU STEJNE JAK KARU !!! PODLE SVYCH PREDSTAV !!!! A OBE PROSTE SKVELE JEZDI !!!! ZENSKA CISTI BARAK A PRIVADI CHLAPA K VRCHOLU STEJNE JAK KARA REZE ZATACKY DO NEJVYSSIHO VRCHOLU !!!! A JE TO CAJK
6.4. | 13:15 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
NA SPRAVNE ROUTE 66 !!!! MUSLIM ZE TA MA SROVNANI KARA SPORTRIDICOVA A ZENSKA !!! JE POUCNE TREBA I PRO JIRKU !!!! MUSLIM ZE TAKOVY TUNING ZENSKY !!!! JE JESTE POTREBNEJSI NEZ TUNING KARY !!! PROTOZE NESTESTI JE KDYZ MATE SICE VYTUNENOU KARU !!! A BEHATE FURT DO GARAZE OD SPATNE VYTUNENY ZENSKY !!!
6.4. | 13:12 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
DOMACNOST LUCIE !!! MUSI SVITIT CISTOTOU A PORADKEM !!!! JMENO ZENSKY ZVOLIL JIRKA SPRAVNE KDYZ TOUZIL PO CISTOTOU SVITICI DOMACNOSTI !!!! DOUFAM ZE HO TA VYMENA NEZKAZILA !!!! A ZE JDE STALE ZA SVYM !!!! BYL TO DOBRY BOREC A DOUFAM ZE ZUSTAL SVYM !!!! TOTO BYL SNAD PRVNI PRIPAD SPRAVNEHO CHLAPA !!!
6.4. | 13:07 pichav
-6
Náhlasit nevhodný komentář
JAK JA RIKAM !!!! PROSTE KAM TRHNE RIDIC TAM JE TO PRO KARU I ZENSKOU SVATE !!!! ZADNE ODMLOUVANI !!!! VRCENI A CUKANI !!!! PROSTE MANZELKA MA BYT VYLADENA JAK KARA !!!! A KAZDY LADA MUZE ZA TO JAK JE JEHO KARA A ZENSKA VYLADENA !!!! A JMENA NEPODCENOVAT !!! TAKOVA LUCIE PRO PORADEK ZACATEK DOBRY !!
6.4. | 12:41 Helena Trink
0
Náhlasit nevhodný komentář
V jednom s tim machoblbem souhlasim...ta kerka se nepovedla.
6.4. | 11:00 Hana Krupková
17
Náhlasit nevhodný komentář
Ten pan Jiří je prostě chudák a nutně by potřeboval klinického psychologa. Plete si říši lidí a zvířat.Se svými názory 250% muže by měl tedy mít alespoň vlastní bydlení pro rodinu a ne se doslova ukájet na atomech prachu. Ubožák, nežije, jen přežívá a drtí svojí ženu a ničí život i svým dětem!