Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2017 12:24
ordinace v růžové zahradě 2

Vztah Aleny a Čestmíra čeká krize! Herečka prozradila, jak to bude

Zdroj: Snídaně s Novou

U Mázlových v Ordinaci v růžové zahradě 2 to v posledních dnech vře. Čestmíra, který je jinak velký workoholik, upoutaly zlomeniny na lůžko. A jeho indispozice se škaredě podepíše i na jeho vztahu s Alenou.

O tom, jak se bude děj Ordinace vyvíjet, mluvily ve Snídani s Novou představitelka Aleny Rytířové Michaela Badinková a Emy Rytířové Simona Lewandowská. Především vztah Aleny a Čestmíra projde nelehkou zkouškou.

 

"V domácnosti začne panovat dusno, protože když je člověk doma a nemá co dělat, začne z toho být nervózní, je protivný a prudí," popsala současnou situaci u Mázlových Míša. "My všichni jsme milí, chceme to Čestmírovi zpříjemňovat, ale nejde to donekonečna. Takže začne být napětí i mezi námi jako partnery," dodala.

 

Celé situaci nepomáhá ani to, že Alenu a Emu chodí do Čestmírova bytu navštěvovat její exmanžel Karel. Čestmír totiž začne žárlit a bude na Alenu nepříjemný. "Začnu zvažovat, co ten ex, takže to bude hodně zajímavé," prozradila Badinková. 

 

 

A aby toho nebylo málo, bude pokračovat dlouhodobý spor Čestmíra s Emou. Oba jsou totiž hodně tvrdohlaví. I to se  na vztahu Čestmíra a Aleny hodně podepíše. "Mě ta jejich pře jako matku mrzí. To je moment pro vztah, kdy si řeknu: 'Aha, on nemá rád moji dceru nebo ona jeho, jak to bude?'. Do toho přijde Rytíř, exmanžel, který se začne hodně snažit, protože hned vyčenichá, že něco není v pořádku," nastínila seriálová Alena.

 

Představitelka Emy Simona Lewandowská zase prozradila, že její vztah s Mázlem se časem zlepší. Nechtěla ale říct, kdy přesně to bude.

 

Ustojí vztah Čestmíra a Aleny nastávající krizi? To se dozvíte v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama