Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.10. 2017 13:38
zabil mazlíčka

Za vyhození čivavy z okna dostal fotbalista z Havířova podmínku

Zdroj: TV Nova

Podmíněný trest dostal bývalý havířovský fotbalista, který letos v srpnu vyhodil z okna bytu ve druhém patře paneláku psa. Čivava, která patřila matce jeho přítelkyně, pád nepřežila.

Pětadvacetiletý karel Skoupý se měl nejdřív pohádat se svou partnerkou a pak se jí údajně pomstít. Ve vzteku popadl psa – čivavu Lady - její matky a vyhodil ji z okna ve druhém patře paneláku. Zvíře následkům zranění podlehlo. Čivava měla podle spisu umírat na chodníku ve velkých bolestech.

 

Trestní příkaz vydala soudkyně v rekordním čase. Skoupého potrestala ročním trestem s odkladem na 30 měsíců. V případě, že fotbalista podá odpor do 8 dní od doručení verdiktu, trestní příkaz padá a celou věc bude projednávat soud v hlavním líčení. Podle informací televize nova je majitelka s trestem spokojená, milovaného psa už jí to ale nevrátí.

 

 

"Byl to člen rodiny, nebyl to žádný plyšák, nezasloužil si to. On pořád říkal, že nic neudělal, a hríál to na to. Ten pes ale asi sám z toho okna nevyletěl," uvedla majitelka čivavy.

 

Fotbalista Havířova se po celou dobu vyšetřování vymlouval, že šlo o nešťastnou náhodu. Z týmu byl ale vyřazen a nyní hraje ve Vratimově. Podle rozsudku musí majitelce psa navíc uhradit 4 a půl tisíce korun.

kik, Lucie Cochlarová TN.cz

Diskuze

7.10. | 06:19 adnachiel
1
Náhlasit nevhodný komentář
Za vraždu podmínku? A majitelka psa je s rozsudkem spokojená? Oba jsou stejnej xindl. Chudák pejsek. A ta baba ať si už psa nepořizuje, když je schopná si odjet na dovolenou a psa někam odložit. Nikdy jsem nebyl na dovolené bez svého psa, vždycky ho beru ssebou. Kam nemůže můj pes, tam nejedu.
6.10. | 18:25 pichav
13
Náhlasit nevhodný komentář
☝ KLIDEK !!!! SPRAVEDLNOST VSEMOHOUCIHO HO DOSTIHNE !!!! JA MU POSILAM MISTO PSA !!!! RAKA !!!! SAMAN Z LOUN ☝
6.10. | 17:16 Pavlína Blahutová
7
Náhlasit nevhodný komentář
Kdy už se konečně začnou takoví zmetci pořádně trestat?!!! Vždyť přece zabil živého tvora proboha!!!
6.10. | 15:33 pichav
-12
Náhlasit nevhodný komentář
☝ DNESKA NIKDO Z CECHU NESETRI !!!! ANI NAVENEK CHUDAS !!!! ANI BOHATA KOPACKA !!!! A VYHAZUJI JIDLO Z OKEN !!!! VALKU NA NE !!!!! ☝
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme