Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2015 17:24
VIDEO

Zakázané video válcuje internet! Proč to nesmíme vidět?

Video
Zdroj: YouTube.com
Témata:

Toto video údajně hodně vadí nadnárodním korporacím a všichni chtějí, aby z internetu zmizelo. Jenže ho sdílí miliony lidí na celém světě. Proč je video tak nebezpečné? Jaká je v něm síla?

Jmenuji se Spencer Cathcart a chci vám odhalit pravdu o našem zkaženém světě. To stojí u videa, které na youtube.com vidělo více než 6 milionů lidí.
 

Video ukazuje zkaženou společnost, která na první místo dává peníze. Modlíme se k šustivým papírkům a zapomínáme, že náš skutečný život někam zmizel.
 

EU a USA spylnou v jeden TRH! Blíží se doba geneticky upravených potraviny! Více zde!
 

Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít vy? Je to vaše volba!
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jen pro silné povahy. Takto zřízené děti jste ještě neviděli!

Video: Je tohle ideál ženy? Podle mužů ano. Chlastá a vaří polonahá

Chcete boháče? Jak poznáte, že má peníze?
Nenechte se v obchodě nachytat: Tohle jsou triky supermarketů!
Odvrácenou stranu módy odhalila krutá reality show pro fashion blogery
TEST: Jaký je tvůj vztah k penězům?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.4. | 22:51 Ivetka Slováková
200
No..hele lidi já nevím jak vy, ale toto video (kterých je na netu tuna) chápu ...
18.4. | 14:36 mezihra
-26
populistická působivá sra*ka...made in Emerika
19.6. | 19:11 Good Lights
1
Konečně !! Už jsem chtěl začít na tom dělat já, ale ani zdaleka bych to takto kvalitně nevytvořil, toto je čirá čistá holá realita ! Komu se toto byť jen trochu nezdá, je vadný, prostě toto je PRAVDA, jedna jediná skutečná, zbabělý pokrytec kdo ji popírá, blbec kdo ji podléhá, viník je ale jeden..
13.11. | 13:32 kasanova03
1
Destne pralesy soustavne kaceny i kdyz velke nadnarodni spolecnostni moc dobre vy ze je kyslik pro celou planetu, je jim to jedno hlavne ze vydelavaji. a PAN CHITRY NAPISE ZE JE TO POPULISTICKA SRACKA....Zivot je boj a kazdy si musi sahnout hluboko do svedomi jestli to vsechna honba , za to stoji.
13.11. | 13:29 kasanova03
1
Toto video ma ve vsem pravdu, jsou surove zabijena zvirata v africe bohatymi podnikateli jen pro radost. Lvice od svych mladat. SUROVE ZABITA.Bohate korporace vydelavaji na vychytralich reklamach kupujte telefony ktere nepotrebujete.
14.7. | 19:46 Mlembrant Kotlitel
5
takovych videi je na internetu miliarda.. proc zrovna na toto je upozorneno? A kdyz ho tu vidim, jak muze byt zakazane? :)
16.5. | 22:18 Petr Honzajk
5
Tak pridam svuj nazor video pekne komentare k nemu zajimave kazdy ma svuj nazor pekne to se mi libi avsak jedno v techto komentarich chybi. A to je respektovani nazoru druhych kazdy z nassi muzeme myslet ze mame pravdu ale jje to skutecne tak. V prvni rade by sme meli umet rict neco na tom co ...
13.5. | 15:57 zemepiszhlavy
-3
Moc dobrá konspirační teorie... Ale velmi neopodstatněná... Video je jako citová vydíračka. Jediná věc se kterou se dá souhlasit - málo se zajímáme o smrt. Ale jako toto je velmi povrchně vysvětleno, video se zakládá pouze na domněnkách. Vypadá to jako propaganda na zelené nebo komunisty. Myslete!
13.5. | 14:05 Daniel Dušek
-6
Video je udělaný hezky, ale furt je to jen proto, aby měl co nejvíc views na youtube.... hned pod videem si stěžuje, že mu někdo bere jeho video a sdílí to na facebookovou stránku, bez odkazu na original.... pokritec je to NIC jinýho.
13.5. | 13:53 Rastislav Stanko
29
nechápu vás.....když na to video koukáte,přemýšlite nad sebou?!tohle je o tom,jaký byli lidi k sobě,jak se ctili...kam to vedlo....byl klid a pohoda,úsměvy na tvářích,lidi byli šťastní.....a teď?! je rok 2015 a my jsi pomalu ani nepřijdeme na jméno.....jediné co nás zajíma,jsou peníze a ...
20.4. | 18:48 editaf
-15
ad A B: bla bla bla :-)
20.4. | 16:02 Marek Baranko
16
ak je zakázané, prečo ho ešte nevymazali?