Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2015 17:24
VIDEO

Zakázané video válcuje internet! Proč to nesmíme vidět?

Video
Zdroj: YouTube.com
Témata:

Toto video údajně hodně vadí nadnárodním korporacím a všichni chtějí, aby z internetu zmizelo. Jenže ho sdílí miliony lidí na celém světě. Proč je video tak nebezpečné? Jaká je v něm síla?

Jmenuji se Spencer Cathcart a chci vám odhalit pravdu o našem zkaženém světě. To stojí u videa, které na youtube.com vidělo více než 6 milionů lidí.
 

Video ukazuje zkaženou společnost, která na první místo dává peníze. Modlíme se k šustivým papírkům a zapomínáme, že náš skutečný život někam zmizel.
 

EU a USA spylnou v jeden TRH! Blíží se doba geneticky upravených potraviny! Více zde!
 

Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít vy? Je to vaše volba!
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jen pro silné povahy. Takto zřízené děti jste ještě neviděli!

Video: Je tohle ideál ženy? Podle mužů ano. Chlastá a vaří polonahá

Chcete boháče? Jak poznáte, že má peníze?
Nenechte se v obchodě nachytat: Tohle jsou triky supermarketů!
Odvrácenou stranu módy odhalila krutá reality show pro fashion blogery
TEST: Jaký je tvůj vztah k penězům?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.4. | 22:51 Ivetka Slováková
200
No..hele lidi já nevím jak vy, ale toto video (kterých je na netu tuna) chápu ...
18.4. | 14:36 mezihra
-26
populistická působivá sra*ka...made in Emerika
19.6. | 19:11 Good Lights
1
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně !! Už jsem chtěl začít na tom dělat já, ale ani zdaleka bych to takto kvalitně nevytvořil, toto je čirá čistá holá realita ! Komu se toto byť jen trochu nezdá, je vadný, prostě toto je PRAVDA, jedna jediná skutečná, zbabělý pokrytec kdo ji popírá, blbec kdo ji podléhá, viník je ale jeden..
13.11. | 13:32 kasanova03
1
Náhlasit nevhodný komentář
Destne pralesy soustavne kaceny i kdyz velke nadnarodni spolecnostni moc dobre vy ze je kyslik pro celou planetu, je jim to jedno hlavne ze vydelavaji. a PAN CHITRY NAPISE ZE JE TO POPULISTICKA SRACKA....Zivot je boj a kazdy si musi sahnout hluboko do svedomi jestli to vsechna honba , za to stoji.
13.11. | 13:29 kasanova03
1
Náhlasit nevhodný komentář
Toto video ma ve vsem pravdu, jsou surove zabijena zvirata v africe bohatymi podnikateli jen pro radost. Lvice od svych mladat. SUROVE ZABITA.Bohate korporace vydelavaji na vychytralich reklamach kupujte telefony ktere nepotrebujete.
14.7. | 19:46 Mlembrant Kotlitel
5
Náhlasit nevhodný komentář
takovych videi je na internetu miliarda.. proc zrovna na toto je upozorneno? A kdyz ho tu vidim, jak muze byt zakazane? :)
16.5. | 22:18 Petr Honzajk
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak pridam svuj nazor video pekne komentare k nemu zajimave kazdy ma svuj nazor pekne to se mi libi avsak jedno v techto komentarich chybi. A to je respektovani nazoru druhych kazdy z nassi muzeme myslet ze mame pravdu ale jje to skutecne tak. V prvni rade by sme meli umet rict neco na tom co ...
13.5. | 15:57 zemepiszhlavy
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Moc dobrá konspirační teorie... Ale velmi neopodstatněná... Video je jako citová vydíračka. Jediná věc se kterou se dá souhlasit - málo se zajímáme o smrt. Ale jako toto je velmi povrchně vysvětleno, video se zakládá pouze na domněnkách. Vypadá to jako propaganda na zelené nebo komunisty. Myslete!
13.5. | 14:05 Daniel Dušek
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Video je udělaný hezky, ale furt je to jen proto, aby měl co nejvíc views na youtube.... hned pod videem si stěžuje, že mu někdo bere jeho video a sdílí to na facebookovou stránku, bez odkazu na original.... pokritec je to NIC jinýho.
13.5. | 13:53 Rastislav Stanko
29
Náhlasit nevhodný komentář
nechápu vás.....když na to video koukáte,přemýšlite nad sebou?!tohle je o tom,jaký byli lidi k sobě,jak se ctili...kam to vedlo....byl klid a pohoda,úsměvy na tvářích,lidi byli šťastní.....a teď?! je rok 2015 a my jsi pomalu ani nepřijdeme na jméno.....jediné co nás zajíma,jsou peníze a ...
20.4. | 18:48 editaf
-15
Náhlasit nevhodný komentář
ad A B: bla bla bla :-)
20.4. | 16:02 Marek Baranko
16
Náhlasit nevhodný komentář
ak je zakázané, prečo ho ešte nevymazali?