Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 15:50
video pobouřila svět

Zatkli Slovenku, která pomočila a spálila korán! Hrozí jí tvrdý trest

Zdroj: facebook

Slovenka, která se prezentovala na internetu pálením koránu a močení na něj zřejmě nevyvázne bez trestu. Sheila Sz. skončila v rukou policie a prokuratura ji stíhá pro "zločin výroby extremistických materiálů". Hrozí jí až šest let vězení.

Slovenka se rozhodla bojovat proti islámu a muslimům tak, že svatou knihu islámu roztrhala, pomočila, polila benzínem a zapálila. Muslimy označila za parazity a prohlásila, že ji nic nezastaví před tím, aby vyjadřovala svůj názor proti nim.

 

"Sheila Sz., která je stíhána od 16. 2. 2017 pro zločin výroby extremistických materiálů, už byla zadržena" informovala mluvčí generální prokuratury Andrea Predajňová.

 

Podle ní existují důvody vazby útěkové a obavy z pokračování v trestné činnosti. Žena z Ružomberka se měla účastnit na výrobě obrazově-zvukového materiálu podněcujícího k nenávisti a násilí proti skupině obyvatel pro jejich náboženské (islámské) vyznání, píší Topky.sk. Kvůli tomu byla obviněna ze čtyř trestných činů, za které jí hrozí až 6 let za mřížemi.

 

 

Jejího činu si všimla i světová média a mnozí Slováci se báli, aby se extremisté nechtěli Slovensku mstít.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tohle myslí Čína vážně? Její reklama je natolik rasistická, že pobouřila celý svět!

VIDEO: Debata o násilí na ženách se zvrhla v brutální útok syna na matku
 

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.2. | 17:54 shade23
27
Když veřejně spálil Korán Konvička před brněnskou mešitou, navzdory trestnímu ...
17.2. | 14:58 pichav
-29
VYPATLANA SLOVENKA !!! SE CHTELA ZVIDITELNIT !!! VSAK ONI SI JI PROVOKATERKU ...
19.2. | 08:31 Mil Bou
1
Náhlasit nevhodný komentář
Měly by zavírat migranty kdy už to pochopí celá pojebana EU ať si táhnou do Afriky já osobně mám stejný názor jako ona a nebudu se bát cokoliv použít k obraně proti těm sviním
18.2. | 17:38 remark
5
Náhlasit nevhodný komentář
Muslim = slepá vývojová větev. Nebo je to jinak?Sluníčka teď do mně.
18.2. | 17:10 Štefan Nemeth
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle je dalším důkazem toho, že není nic horšího než islám a jeho posluhovači. CZEXIT!! A to dřív, než bude pozdě a nebo vyměnit každého politika bez koulí za ty co koule mají a postaví islám mimo zákon!
18.2. | 14:56 josefvyskoc
5
Náhlasit nevhodný komentář
vsichni kdo zosnovali tento "hon na carodejnici" patri na sibenici...jsou to uhlavni nepratele slusnych lidi a siritele zla, kteri svymi postoji a konanim ohrozuji bezpecnost obycejnych obcanu...paraziti kteri ziji z dani a prace poctivych lidi...islam je zlocinna ideologie !...
18.2. | 13:00 lucielucina
9
Náhlasit nevhodný komentář
Podle jiného článku se to nestalo na Slovensku, ale v Anglickém chalífátu. Na Slovensku by ji nic nehrozilo. Stejné potíže by měla i v Německé islámské spolkové republice nebo ve Švédské socialistické islámské republice.
18.2. | 11:15 zacotomame
5
Náhlasit nevhodný komentář
Mimozemstan1, to by musel zdejší bavič Trasimi hnít v base už minimálně půl roku.
18.2. | 10:24 jokercv
13
Náhlasit nevhodný komentář
Vsechno je vzhuru nohama.ona je ve vazbe.?si delate snad pejdel ne??tak to uz je moc..a nemeli by bejt ve vazbe hlavne vsichni muslimaci kteri prekrocili hranice EU nelegalne ??ne to uz ne co ??Slovensko bylo i za valky s hittlerem tak co se divit !!!!!
18.2. | 10:17 jokercv
15
Náhlasit nevhodný komentář
Doufam ze ceka tvrdy trest teda taky politiky ktery sem tahaji do Evropy muslimaky ktery vrazdi a znasilnujou Evropany.za to by mel bejt daleko vetsi trest jak za pomoceni nejake cmaranice...
18.2. | 09:51 allanaldik
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ted si musim dat pozor kdyz jsem v noci musel zastavit a vycurat se u stromu, snad me nikdo nenatocil jinak by me mohli za to zatknout kdyz je ted to moceni trestne jeste ze jsem nemel zapalovac jinak bych ten stromek mohl zapalit.Bylo to hanobeni rasy stromove,podrezem jej.
18.2. | 09:40 josefvyskoc
13
Náhlasit nevhodný komentář
islam je je ze sve podstaty zlocin proti lidskosti stejne jako fasismus a tzv.totalitni "komunismus"...vsichni kdo ho v Evrope podporuji nebo ho haji patri na dozivoti do vezeni, kde by meli tvrde odpracovat svoje zlociny proti lidskosti a slusnym spoluobcanum !...