Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 15:50
video pobouřila svět

Zatkli Slovenku, která pomočila a spálila korán! Hrozí jí tvrdý trest

Zdroj: facebook

Slovenka, která se prezentovala na internetu pálením koránu a močení na něj zřejmě nevyvázne bez trestu. Sheila Sz. skončila v rukou policie a prokuratura ji stíhá pro "zločin výroby extremistických materiálů". Hrozí jí až šest let vězení.

Slovenka se rozhodla bojovat proti islámu a muslimům tak, že svatou knihu islámu roztrhala, pomočila, polila benzínem a zapálila. Muslimy označila za parazity a prohlásila, že ji nic nezastaví před tím, aby vyjadřovala svůj názor proti nim.

Reklama

 

"Sheila Sz., která je stíhána od 16. 2. 2017 pro zločin výroby extremistických materiálů, už byla zadržena" informovala mluvčí generální prokuratury Andrea Predajňová.

 

Podle ní existují důvody vazby útěkové a obavy z pokračování v trestné činnosti. Žena z Ružomberka se měla účastnit na výrobě obrazově-zvukového materiálu podněcujícího k nenávisti a násilí proti skupině obyvatel pro jejich náboženské (islámské) vyznání, píší Topky.sk. Kvůli tomu byla obviněna ze čtyř trestných činů, za které jí hrozí až 6 let za mřížemi.

 

 

Jejího činu si všimla i světová média a mnozí Slováci se báli, aby se extremisté nechtěli Slovensku mstít.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tohle myslí Čína vážně? Její reklama je natolik rasistická, že pobouřila celý svět!

VIDEO: Debata o násilí na ženách se zvrhla v brutální útok syna na matku
 

vrl TN.cz
Reklama