Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.5. 2017 08:52
dříve než v tv

Zlom v Ordinaci: Šárka po sexu s Hanákem skončí v krvi! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Čtvrteční díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 přinese zlom v příběhu doktora Hanáka a zdravotní sestřičky Šárky Šedivé. Ta ve snaze ulovit renomovaného lékaře překročí všechny meze. Hanáka svede a má děsivý plán.

Petr Hanák odešel z domova a bydlí v nemocnici. Sestra Šárka se raduje, že její plán, jak mu zničit manželství s Andreou, vychází. Ale je jí to málo a pokusí se Petra svést. Ví, že pro něj bude těžké odolat kráse jejího mladého těla

 

Divákovi se tak večer naskytne zajímavá podívaná. "Takhle odvážnou milostnou scénu jsem ještě netočila a musím říct, že jsem se opravdu příšerně styděla," přiznává mladinká herečka Štěpánka Fingerhutová (Šárka), která se před svým zkušenějším hereckým kolegou ocitla takřka nahá. 

 

"Naštěstí režisér Braňo Holiček byl skvělý a moc mi pomohl, celou situaci s námi promyslel do posledního detailu a tím, že na to má i herecký pohled, se nám to snažil ulehčit, ale současně tu scénu neošidit, aby se bylo na co dívat. Myslím, že se mu to podařilo skvěle, to diváci dneska uvidí," vypráví herečka s tím, že velkou oporu měla i ve svém hereckém kolegovi, představiteli doktora Hanáka.

 

 

16

GALERIE: Znásilnění v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Znásilnění v Ordinaci - 6

Hodnocení:

 

"Radim mi moc pomohl, takže když jsme pak točili scénu po sexu a cpali jsme se oba na úzký gauč na lékařáku, docela jsme se přitom nakonec i pobavili. Za to Radimovi děkuju," prozradila mladá sympatická Štěpánka, pro kterou je úloha psychopatky Šárky Šedivé naprostým protiúkolem. "Mrzí mě, co se o sobě dočítám na internetu. Šárka je šílená, uznávám, ale já taková nejsem, fakt ne. Utěšuju se tím, že je to asi dobře zahrané, když si mě s ní lidé tak spojují," říká smířeně.

 

V témže díle ji čeká ještě jedna pikantní scéna. "Budu hrát znásilněnou, a to byl docela nápor na psychiku, musela jsem samu sebe vydeptat, abych ze sebe dostala přirozené slzy, to vážně nebyl lehký natáčecí den," vzpomíná na jedno ze svých nejtěžších natáčení.

 

Výsledek ale stojí za to a diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jej uvidí 25. května ve 20:20 na Nově a slovenští diváci ve stejném čase na Nova International.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ivana Jirešová prozradila, které scény má na natáčení Ordinace nejradši! ROZHOVOR
TEST: S kým z Ordinace byste chodila?

RADOSTNÁ NOVINA: Petr Rychlý se raduje z miminka! Rodina se mu brzy rozšíří

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.5. | 09:03 Alena Mazancová
10
teda jestli se dr. Hanák vyspí se Šárkou tak je korunovanej vůl po všem co o ní ...
25.5. | 10:10 multikulty
1
Strašná hovadina. Pořád tam jsou věty typu nevím, možná, nejsem si jist. Lidé ...
5.6. | 09:48 nepot
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo ty scénáře píše? Proč do toho musí vždycky zamontovat nějakou kravinu, nebo pomatence. Jen co člověk pamatuje - Lea, Šárka, Vilík ..., pouštím to jen kvůli staré paní ze sousedství, která nemá televizi a nemůže se dočkat pokračování. Osobně to nesleduji, zrovna jako Prostřeno
25.5. | 11:34 Petr Kelenda
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu kde berou prostředky na natáčení těchto pič...V tomto státě jsou peníze jen na zbytečnosti a na nutné peníze nejsou,viz.sbírání víček.Podivný stát!!!
25.5. | 10:10 multikulty
1
Náhlasit nevhodný komentář
Strašná hovadina. Pořád tam jsou věty typu nevím, možná, nejsem si jist. Lidé se tam chovají, jako naprostí tupci. Nechápu jak to může mít tak velkou sledovanost.
25.5. | 09:16 roko-lanek
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ježiši kriste to ještě běži nekonečny serial?To začalo než Kajinka zavřeli.
25.5. | 09:03 Alena Mazancová
10
Náhlasit nevhodný komentář
teda jestli se dr. Hanák vyspí se Šárkou tak je korunovanej vůl po všem co o ní ví , a nic jiného si nezaslouží, když přemýšlý tím ..... snad není ani možné aby byl tak hloupý.