Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2014 21:01
Exprezident na lyžích

Najděte 10 rozdílů! Klaus vyrazil po roce na lyže! Prozradil, proč nenosí helmu

Václav Klaus lyžuje na Monínci
Zdroj: Jakub Deml

Exprezident Václav Klaus je vášnivým lyžařem a podobně jako před rokem si vyrazil zalyžovat na středočeský Monínec. Když srovnáte fotky z loňska s těmi letošními, skoro žádné rozdíly nenajdete.

Lyže, lyžáky a hůlky značky Head, čepice, bunda, rukavice a kalhoty luxusní značky Bogner. Takto už tradičně vyráží na lyže exprezident Václav Klaus. I letos si zajel zalyžovat na středočeský Monínec. Úplně se stejným vybavením lyžoval na Monínci Klaus i vloni. Jediné, co od té doby změnil, jsou lyžařské brýle. Zatímco loni měl černo-bílé značky Scott, letos měl bílé značky Carrera. Najdete vy ještě nějaký rozdíl?
 

Klaus se na Monínci před objektivy novinářů objevil takřka po roce, loni kroutil obloučky 17. ledna. "Monínec propaguju, je to středočeský skoroledovec a já myslím, že je dobře, že to tady máme," uvedl exprezident při rozhovoru s novináři.
 


 

Václav Klaus už tradičně vyráží na lyže oděn do luxusní německé značky Bogner. Toto oblečení je oblíbené zejména v Rusku a lyžuje v něm například i ruský prezident Vladimir Putin. Pokud byste se i vy chtěli obléknout do oblečení této značky, museli byste si pořádně připlatit. Bundy pod 30 tisíc byste jen těžko hledali, těsně nad touto hranicí se pohybují jen levnější kousky, ty nejdražší jsou i třikrát až čtyřikrát dražší!
 

129

GALERIE: Klaus lyžuje na Monínci v roce 2014

Zdroj: Jakub Deml

Exprezident Klaus lyžuje na Monínci - 29

Hodnocení:


 

Exprezident si ve čtvrtek na Monínci zalyžoval například s hudebníkem Ondřejem Hejmou. Ten na rozdíl od Klause nepohrdl lyžařskou helmou, ke které má Klaus dlouhodobý odpor. "Už lyžuju málem sedm desetiletí a ještě jsem helmu nepotřeboval, tak já věřím, že už to do konce života bez té helmy doklepu. Jestli mě to soudruzi v Evropské unii nepřikážou a nebude u sjezdovek stát nějaká helmová policie, tak já tu helmu na sebe nevezmu," obhajoval se Klaus.
 


Klaus je vášnivý lyžař, jak sám prozradil, lyžuje sedm desítek let, letos brázdil sjezdovky šestkrát, lákalo ho to ale někdy přesedlat na snowboard? "Konzervativní člověk nemá dělat nekonzervativní věci. Já jsem spokojený s lyžema," prohlásil jednoznačně Klaus. "Jestli je snowboard levicový nebo pravicový, to je druhá věc. Když se to umí, tak se to umí," řekl také.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ornella míří vysoko: V objetí s prezidentem Klausem!

Landa zuří kvůli amnestii: Na Vyšehradě rolnil Klausovi a zlodějům

gar tn.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.1. | 17:03 marekcico
8
Kéž by si drž.ku zlodějskou rozbil, soudruh STB
31.1. | 13:08 milday
-4
Kdo se vzdá helmy, měl by se také vzdát bezplatné lékařské péče v případě ...
31.1. | 13:08 milday
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo se vzdá helmy, měl by se také vzdát bezplatné lékařské péče v případě poranění hlavy.
31.1. | 10:02 Tony
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tento člověk měl být již dávno na smetišti dějin.Jeho zásluhy o ČR jsou zanedbatelné a nezaslouží si vůbec ho zmiňovat a natož ukazovat.
30.1. | 20:53 kundopal
0
Náhlasit nevhodný komentář
skoda ze se to neda vymenit se schumachrem...hned bych hlasoval aby tam misto neho lezel tuneldedek...tfuj krysa jedna.
30.1. | 20:23 Tony
3
Náhlasit nevhodný komentář
Papatunel se zase rozumem tak nezměnil.Akorát má větší pytle kolem brady.Nevím proč kolem něho zase to divadlo.Ten si nezaslouží ani vteřinu záznamu v televizi.Všichni ho mají už plný zuby.
30.1. | 18:30 roko-lanek
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A Karl fon Vopěnka jenom spi a spi.
30.1. | 17:53 lupo41
4
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby ho tak chtěla přejet rolba,nebo ho někdo stazit,tuneldědka jednoho,nebo aby si alespoň rozbyl tu prolhanou dřžku a zlámal si všechny hnáty,cip jeden ...
30.1. | 17:03 marekcico
8
Náhlasit nevhodný komentář
Kéž by si drž.ku zlodějskou rozbil, soudruh STB
30.1. | 16:37 Luisa Chevalier
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pan Klaus se spravil a současně je otekly.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme