Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.2. 2014 09:16
galerie Levná pochoutka

Láďa Hruška VAŘÍ LEVNĚ A CHUTNĚ: Bramboráček za 70 haléřů! RECEPT

Zdroj: TV Nova

Je tu další díl nové rubriky Televizních novin "Levně a chutně". Inspektor Ladislav Hruška vám prozradí, jak zužitkovat starý tvrdý chléb. Uděláte si z něj výborné bramboráčky, spíše tedy chlebáčky. 30 kousků této pochoutky pořídíte jen za 20 korun!

Nový seriál Televizních novin "Levně a chutně" po prvním díle sklidil spousty ohlasů. "Dorazily mi desítky mailů. A převažují ty s vašimi recepty, recepty až z bizarních surovin, ze kterých doma vykouzlíte chutné jídlo," uvedl inspektor, nyní kuchař, Láďa Hruška.
 

Pro druhý díl "Levně a chutně" si připravil bramboráčky z tvrdého chleba, tedy spíše chlebáčky. Protože v tomto receptu brambory nahradíme tvrdým chlebem namočeným ve vodě. "Něco takového vařit byla bizarní představa. Když jsme vše dodělali a dali ochutnat, tak téměř nikdo nepoznal, že tam nejsou brambory. V redakci se po plné misce okamžitě zaprášilo a někteří si dokonce přišli přidat," usmívá se Láďa Hruška.
 

16

GALERIE: Láďa Hruška vaří "Levně a chutně" - chlebáčky

Zdroj: TV Nova

Láďa Hrušk vaří

Hodnocení:


 

Suroviny na toto levné a chutné jídlo stojí dvacet korun. A připravíme z toho 30 chlebáčků! Jeden chelbáček tak vyjde na necelých 70 haléřů.
 

Jak uvařit bramboráčky z tvrdého chleba podle Ládi Hrušky
 

Nejdříve tvrdý chleba rozmočíme ve vodě. Ten ve velké míse smícháme s vajíčky, česnekem, majoránkou, solí a pepřem. Ze všech surovin vytvoříme těsto.
 

Bramboráčky z tvrdého chleba podle Ládi Hrušky
Suroviny:
 
tvrdý chléb
10 Kč
2 vejce
6 Kč
majoránka
2 Kč
3 stroužky česneku
2 Kč
sůl
 
pepř
 
CELKOVÁ CENA
20 Kč

 

Těsto by mělo být hustší než u klasických bramboráků. Těsto se nesmí trhat. Následně rozehřejeme v pánvi olej, následně lžící uděláme placičky a na rozpáleném oleji smažíme.
 

Info

Šetřit můžete i na jiných nezbytných výdajích. Za energie a pojištění můžete ušetřit tisíce korun

Kolik mohu ušetřit?

 

 

PRVNÍ DÍL SERIÁLU:
Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ! Výborná večeře za 3 koruny! RECEPT

tn.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.1. | 22:15 Jiřina Švejdová
60
Lidi proberte se!!! Máte vůbec tušení kolik lidí je bez práce a bez peněz?Mám s ...
7.1. | 20:49 horolezec8
-29
levne jidlo 2kg brambor 1kg nudli 1/2kg cibule 1 saček mlete červene papriky ...
18.2. | 17:22 inka404
3
Náhlasit nevhodný komentář
Všem kritikům tady....pan Hruška pokud vím ve svých pořadech žádá diváky o zasílání receptů veřejně tak snad i blb pochopí že je nevymýšlí a myslím že nejsem sama kdo je vyzkoušel a je spokojený..a pokud se Vám to nelíbí vařte podle Polraicha a tady nekydejte špínu načlověka který má dobrý nápad ...
12.1. | 00:48 Karolína Bláhová
4
Náhlasit nevhodný komentář
Bramboráčky z chleba?
16.10. | 09:26 Michal Marek
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak tomuhle se si rika nekrofilni sadisticka ta se nic nezmneni.pedofilie v kuchyni, dokud podobne "prasata" budou rozsirovat obzory Cechu v gastronomii.
31.5. | 21:04 Jiří Novotný
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je možno více klesnout?
24.4. | 13:23 kar-za
7
Náhlasit nevhodný komentář
Vidím, že někteří v diskuzích nemohou přijít na jméno Láďovi Hruškovi. Nešpiňte a nezáviďte - a přiučte se něčemu. Až budete bez práce, ještě rádi budete hledat jím vyzkoušené LEVNÉ recepty! A vzkaz kuchařům a podobným profesím: Místo pomlouvání si z něho vezměte příklad. Budete připravovat jídlo ...
16.4. | 17:36 Lucie Houžvičková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tyto bramboráčky jsem dříve dělávala,a le ne z tvrdého chleba ale vetšinou z den starého, docela mi to chutnalo ale už jsem dlouho nedělala, radši si strouhnu brambory, jelikož mám spotřebu asi1kg brabor za měsíc někdy ani to ne, tak to pro mě není ani nějak cenově náročné....
7.3. | 21:23 mysoki
17
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím co máte bramboráčky jsou super. Já Nově v tomhle fandím, že Láďa Hruška dává samé levné a dobré recepty. Většina lidí v naší republice ani v této době nemá na to rozhazovat zbytečně peníze. Novo jen tak dál v tomhle.
1.2. | 07:42 jitkabok
10
Náhlasit nevhodný komentář
dala bych do toho ještě kousek salámu,bylinky a zapéct do trouby.Něco jako nádivku
30.1. | 13:24 Martina Burkertová
38
Náhlasit nevhodný komentář
Tady je vidět jak jsou ČEŠI opravdu stupidní národ. Recepty jsou levné a dobré. Nikdo Vám komu se to nelíbí nepřikazuje aby jste to jedli a nebo se na to dívali. Nebo snad máte jen jeden program?? Urážet dokáže každý, ale většinou jsou to lidé kteří si léčí své vlastní komplexy.
26.1. | 20:20 zulikkrivankova
5
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu chybí cena oleje,plynu nebo proudu,což dnes není maličkost.Jinak supr