Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2011 20:48

PODÍVEJTE SE: Tohle jsou důkazy o UFO! Obama je popírá

Americká vláda oficiálně popřela, že by měla nějaké důkazy o existenci mimozemšťanů.

Bílý dům nemá žádné důkazy o existenci mimozemského života. Informoval o tom štáb prezidenta Baracka Obamy. K tomu aby vláda potvrdila mimozemský život ji na webových stránkách vyzvaly dvě petice.

 

Anketa

Věříte na mimozemšťany?


Hlasovalo 5477 lidí. (Muži: 5311 | Ženy: 166)
 

 

V odpovědi, kterou napsal Philip Larson z úřadu pro vědeckou a technologickou politiku Bílého domu zaznělo: "ETho hledáme, ale ještě nemáme žádný důkaz o jeho existenci."

 

ČTĚTE TAKÉ:

UFO a duchové?! Blíží se konec světa, nebo je to PODVOD?

 

Petici, která vyzývala vládu aby potvrdila existenci mimozemšťanů podepsalo 5 tisíc lidí. Další petice, kterou podepsalo 12 tisíc lidí, chtěla aby vláda formálně přiznala přítomnost mimozemšťanů, kteří se snaží o kontakt s lidskou rasou. Uvedl to zpravodajský web 20min.ch.
 

 

Stoupence teorie, že UFO existuje to však zřejmě neodradí. Nová svědectví o kontaktu s UFO se objevují stále. Jedno z posledních přišlo z Brazílie.

 

Na fotografii brazilských dětí je v přítmí pralesa vidět tajemná postava. Nápadně připomíná mimozemšťana z Roswellu.

 

PSALI JSME:

FOTO MIMOZEMŠŤANA! Objevil se prý v BRAZILSKÉM PRALESE!

 

 

Podivnou fotografii dostali před časem i redaktoři televize NBC. Postava na ni připomíná sice člověka, ale má jiný tvar lebky a pohybuje se po čtyřech. Autor fotografie tvrdí, že mimozemšťana vyfotil přístrojem, který se používá při nočním lovu jelenů. Podrobnosti najdete TADY

 

 

Mexický farmář dokonce přísahá, že mimozemšťana chytil do pasti. Tvor tak příšerně pištěl, že se ho rozhodl raději utopit. Mrtvolu pak zkoumali vědci, kteří ho nedokázali přiřadit k žádnému dosud známému živočišnému druhu.


PSALI JSME:

Farmář našel na poli "mimozemšťana", musel ho utopit

 

 O tom, že mají ve vesnici mimozemšťana jsou také přesvědčeni obyvatelé guatemalské vesnice Santa Cruz El Chol.

 

Tvrdí, že malé sele jim tam zanechali mimozemšťané, když je navštívili. Sele se narodilo totiž v okamžiku, kdy se nad vesnicí objevila jasná světla, která se vznášela ve výšce. PODROBNOSTI TADY.

 

 

Mimozemšťané dokonce údajně navštívili i Sibiř. Po pádu neidentifikovatelného létajícího objektu do lesa v irkutské oblastti našli lidé nedaleko záhadnou mrtvolu.

 

PODÍVEJTE SE:

NEUVĚŘITELNÉ: UFO na Sibiři! Podívejte se!

 

Strach ze svého dítěte má jedna indická matka. Když se jí dítě narodilo, mělo hlavu těžkou 2,15 kilogramů. Matka dítě odmítala kojit, připomínalo jí mimozemšťana. Více si můžete přečíst TADY

 

 

Uprostřed Rwandy objevili antropologové záhadný hřbitov. Podle pátracího týmu by se mohlo jednat o mimozemšťany, kteří na Zemi zahynuli během nějaké katastrofy. V hrobu bylo asi 200 těl. Podrobnost TADY

tn.cz / muf

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.11. | 20:10 undatra
3
Dovedete si představit to pozdvižení a paniku , kdyby přiznali že o ...
9.11. | 10:47 Libor Trnka
-3
Podle me,nas tady leta krmej nesmyslama o ufo a o mimozemstanech,pritom si ...
13.11. | 08:12 kuneszdenek
1
Náhlasit nevhodný komentář
my a MATRIX
9.11. | 17:24 bossbossss
2
Náhlasit nevhodný komentář
to je snad vtip.tydle vsecky videa jsou fake ale nejvtipnejsi je ze to popírají ale sami jsou reptiliani obama taky a vsecky kralovsky rodiny atd.atd. proste mimozemštani ktery se premenujou na lidskou podobu popírají ze existujou to je jasny ze se nepřiznají to se jim nehodí
9.11. | 10:47 Libor Trnka
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Podle me,nas tady leta krmej nesmyslama o ufo a o mimozemstanech,pritom si myslim,ze puvodcem toho vseho je Amerika,respektive NASA,jejich armada ty jejich tajny vyzkumy,jinak si to neumim vysvetlit a jinak vecernicek davaji pred sedmou vecer,tak nas tady nekrmte takovyma kravinama.
9.11. | 06:34 sharp12
1
Náhlasit nevhodný komentář
14:48 8.11.2011 melme přestan nebo dostanes ban!!!!
8.11. | 23:40 bongano
-1
Náhlasit nevhodný komentář
zas ty vaše pi-čoviny
8.11. | 21:53 borg1966
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tajny služby by ho zadupaly do země,nemůže jinak.Je to jenom loutka.
8.11. | 20:57 copinkhopik
-2
Náhlasit nevhodný komentář
to celí si vymisleli američani aby upoutali pozornost atd. no kdo si tenkrá vymyslel kryzi - američani a proč? protože mají málo peněz a proč jim to skoro všichni věří - protože je to velký světadíl no a kdo určil zě mimozemšťané vypadají zrovna takhle a že mají tak velkou hlavu atd:
8.11. | 20:23 copinkhopik
2
Náhlasit nevhodný komentář
jsou nejsou jsou nejsou jo ne jo ne kdo ví možná že jo noa pro nás jsou to mimozemšťani a my pro ně zase mimomerkurani (možná že existuje i chytrá blondýnka)
8.11. | 20:10 undatra
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dovedete si představit to pozdvižení a paniku , kdyby přiznali že o mimozemšťanech vědí nebo dokonce jsou s nimi v kontaktu ? Hned by je každý chtěl vidět a hlavně by je jedna část lidí hledala a druhá by je viděla v každém trochu odlišném člověku a došlo by na zabíjení.Troufám si i tvrdit , že by ...
8.11. | 19:46 Petr Dvořák
1
Náhlasit nevhodný komentář
maxfox To jste si spletl, tam nejsou mimozemšťané, ale téměř z poloviny zástupci vyvoleného národa, což není to samé, ale stejně zničující.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple