Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.5. 2013 09:18
anketa česko se baví

VIDEO: Takhle Zeman vrávoral u korunovačních klenotů. 90 procent lidí si myslí: Byl opilý

Zdroj: TV Nova

Prezident Miloš Zeman včera spolu s dalšími představiteli státu vyzvedl z přísně střeženého trezoru na Pražském hradě korunovační klenoty. A nepředvedl se zrovna v dobré formě.

Anketa

Proč prezident Zeman nad klenoty vrávoral?

Hlasovalo 11106 lidí.
 Internet se baví. Od včerejšího večera jsou ve Vladislavském sále na Pražském hradě vystaveny korunovační klenoty. U jejich slavnostního vyzvednutí byl i Miloš Zeman, který na Hrad zamířil z recepce na ruské ambasádě.


Prezident během slavnostního aktu několikrát zavrávoral a v jednu chvíli se dokonce musel opřít o zeď. Na sociálních sítích se tak hned objevily spekulace, jestli Zeman neměl upito. To ale rozhodně vyvrací jeho mluvčí.
 

"Prezident Miloš Zeman má lehkou virózu, dnes a o víkendu se z ní léčí," řekla dnes ČTK mluvčí Hradu Hana Burianová. Zpět v úřadu by měl být v pondělí. To, v jaké se Miloš Zeman při vyzvedávání klenotů nacházel formě, nechtěli další držitelé klíčů od komnaty s klenoty komentovat.


Své si k tomu řekla pouze předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS). "Viděla jsem, co jste viděla vy. Závěry si každý udělá sám," řekla pro Lidovky.cz.


Víte i o dalších vtipných kolážích? Pošlete nám je na zpravy@nova.cz
 

18

GALERIE: Vtipy o vrávorajícím prezidentovi

Zdroj: facebook.com

Opilý Zeman - vtipy - 2

Hodnocení:


 

Fotografové prezidenta zachytili na několika snímcích, které od té chvíle kolují s vtipnými popiskami po internetu. Na jedné z fotek se Zeman s unaveným výrazem kouká na královskou korunu. Co se mu tak asi honí hlavou? Ptají se vtipálci?

 

Milloš Zeman a královská koruna
Zdroj: facebook.com Milloš Zeman a královská koruna

 

Na druhé fotografii má prezident u úst kapesník a úkosem hledí na zlaté korunovační jablko. Co se asi prezidentovi stalo?


Zeman_jablko
Zdroj: facebook.com

 

Na korunovační klenoty se ode dneška můžou na Hrad podívat po prezidentovi i obyčejní lidé. A i když v Praze silně prší, tvoří se u Hradu dlouhé fronty. Na výstavu se nevydávají žádné vstupenky. Výstava je otevřena zdarma denně od 09:00 do 18:00. Kapacita výstavy bude letos opět maximálně asi 5000 lidí denně.

GALERIE: Zeman nad klenoty očima internetových vtipálků!

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.5. | 13:31 Karel Marek
20
Nevidím v tom problém. Referendem byl zvolen, tzn většinou národa. Byl zvolen ...
10.5. | 21:49 kockopesmodry
-12
Lepsi inteligentni a chytry opilec, nez svine zlodejska, nebo pripochcanej ...
12.5. | 21:48 František Hadač
-5
Náhlasit nevhodný komentář
To je otázka, zda byl prezident Zeman opilý. Nikdo z nás u odemykání trezoru s klenoty nebyl a tak také není možné z natočeného snímku vydedukovat, že měl kocovinu. Ona ta viróza dovede pěkně potrápit, zvláště staršího člověka. Já jsem to zažil minulý týden a vůbec se nedivím, že takto vypadal. ...
12.5. | 12:05 Petr Dvořák
0
Náhlasit nevhodný komentář
eldast Užitečný je tím, že ze své pozice nedá klidně zažívat bandě okolo Nečase, usiluje o východní trhy a doufám že i o vymetení zrůd, které se "zasloužily" o 89. Když vidím ksicht toho podvodníka Malého, jak pohoršlivě čumí, včetně Němcové a Duky, můžu se smíchy potrhat.
11.5. | 21:47 Petr Kozák
3
Náhlasit nevhodný komentář
idnes hlásí: "Zdravotní stav Miloše Zemana se zlepšuje, oznámila prezidentova mluvčí Hana Burianová."... Já zase říkám : To je skvělý, že ho přešla kocovina !!!
11.5. | 20:05 Bohus Fleyberková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to hrubá a maximální neúcta k danému okamžiku. Ostudu si udělal opravdu jen a jen sám. Nedivím se, že pani Zemanová nemá příliš důvodu ke smíchu.
11.5. | 20:04 Bohus Fleyberková
4
Náhlasit nevhodný komentář
Je to hrubá a maximální neúcta k danému okamžiku. Ostudu si udělal opravdu jen a jen sám.
11.5. | 19:25 eldast318
1
Náhlasit nevhodný komentář
pravdaalaska.....A čím je užitečný? Podporuje naší ekonomiku chlastáním! Za ty směšné peníze co si prolejvaj hrdlem na vládě to nevythnou. A co se týče té snahy, tak už jenom chybí to, kdy a kde sebou plácne o zem ,,a to bude skutečně ta pravá švanda"
11.5. | 14:19 Milan Brejcha
4
Náhlasit nevhodný komentář
Né opilý, ale vižralý jak carskej důstojník - Jelcin !!!!
11.5. | 12:19 kockopesmodry
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ucta k prizidentskemu uradu klesla se zlodejem per. Svet to nevidel, aby takovy urad zastaval clovek, ktery nechal rozkrast nasi republiku a naivne se dmomnival, ze vse vyresi tim, ze zhasnul....
11.5. | 11:18 topka55
-3
Náhlasit nevhodný komentář
chytrolín..Zas to tak neprožívej..
11.5. | 11:10 Petr Kozák
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud by byl prezidentský sluha Mynář co k čemu, donese svému pánovi nabitou pistoli a řekne mu, že to je jediná šance, jak si zachovat důstojnost. Předvčerejškem úcta k úřadu prezidenta totiž klesla prakticky k nule.