Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2066481
02.11.
STŘEPINY

Za používání mobilu na přechodu hrozí ve městě pokuta

Mobilní telefony jako nebezpečný element silničního provozu jsou opět předmětem diskuzí. Nejde jen o telefonování řidičů, teď se mluví i o používání mobilů při chůzi.

Chodec kouká do mobilu
25.10.
Zombie se smartphonem

První město zakázalo chodcům koukat na mobil. ANKETA

Americké Honolulu se stalo prvním městem na světě, které má ve vyhlášce zanesený zákaz koukat za chůze na mobilní telefon. Těm, kteří by třeba psali SMS zprávu a zároveň u toho přecházeli silnici, hrozí pokuty v řádech stokorun.

Policie vyšetřuje dopravní nehodu - ilustrační
aktualizováno 22.10.
Tragické nehody

O víkendu zemřeli na silnicích čtyři lidé! Motorkář zmátl policii

Po dopolední nehodě u Železné Rudy zemřel muž, který doplatil na kluzkou silnici, podle záchranářů tam byly teploty kolem nuly. A o víkendu došlo i k dalším tragickým nehodám.

Prásk.tv píše:

Keith Doyle
čtěte o tématu chodec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Nehoda u Sezimova Ústí
22.10.
vážná nehoda

Chodce se sluchátky na uších srazilo auto, nebyl v noci vidět

Chodci mají v noci na silnicích nosit reflexní prvky, to bohužel mladý muž (27) neměl a také na to doplatil. U Sezimova Ústí ho srazilo auto. Muž skončil s vážnými zraněními v českobudějovické nemocnici. Případem se zabývá policie, která hledá svědky.

Srážka chodce
21.10.
Nehoda na Jihlavsku

Muž (†55) se k ránu vracel domů, srazilo ho auto! Na místě zemřel

Tragédie se stala na Jihlavsku brzy ráno. Mezi obcemi Krahulčí a Mrákotín srazilo auto 55letého muže, který šel po silnici. Příčiny nehody budou policisté teprve zjišťovat.

Auto v Charkově po nehodě usmrtilo chodce
aktualizováno 19.10.
Tragédie v Charkově

Řidič projel červenou a vletěl do chodců - zabil pět lidí, šest zranil

Pět mrtvých, šest zraněných. Taková je bilance středeční děsivé nehody v ukrajinském Charkově, kde velké SUV po nehodě vjelo do skupiny chodců. Řidič podle policie bezprostředně před tragédií ignoroval červenou na semaforu.

Dodávka srazila chodce - 1
aktualizováno 05.10.
tragická nehoda

Dodávka srazila chodce (55) u Chlumce. Byl na místě mrtvý

Tragická nehoda se odehrála ve čtvrtek ráno, krátce před sedmou hodinou, na kruhovém objezdu "Na Úžině" u Chlumce. Dodávka srazila chodce, který svým zraněním na místě podlehl.

Záchranná služba. Ilustrační foto
21.09.
tragická nehoda

Při přebíhání silnice ho srazilo osobní auto. Nehodu nepřežil

Auto v Plzni ráno srazilo chodce, který bohužel incident nepřežil. Nehoda se stala v brzkých ranních hodnách, 63letému muži bohužel nedokázali pomoci ani záchranáři, kteří na místo ihned dojeli.

Chodce v Praze na Hradčanské srazil a usmrtil vlak
aktualizováno 14.09.
Tragédie v Praze

Děsivá scéna! Chodce smetl na rušném místě přijíždějící vlak!

Nedaleko stanice metra Hradčanská v Praze se ve čtvrtek odpoledne stala velmi vážná nehoda. Přijíždějící vlak tu smetl staršího chodce. Ten navíc po srážce zůstal pod soupravou zaklíněný, takže se k němu záchranáři nemohli hned dostat.

Stařenku srazil kamion
aktualizováno 11.09.
Nehoda v Jablonci

Stařenku (82) na přechodu smetl kamion, kamarádky přihlížely

Vážná dopravní nehoda se stala v pondělí dopoledne v Jablonci nad Nisou. Dvaaosmdesátiletou ženu, která přecházela přes přechod, tam srazil projíždějící kamion. Její stav je podle lékařů velmi vážný.