Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda v Uherském Brodě
aktualizováno 07.06.
Tragická nehoda

Autobus srazil u nádraží dva chodce! Jeden na místě zemřel

Ve čtvrtek krátce před třetí hodinou odpoledne vyjeli policisté k tragické nehodě v Uherském Brodě. Autobus tam srazil dva chodce. Sražený muž na místě zemřel, chodkyně musela kvůli vážnosti zranění do nemocnice.

Tramvaj ve Spálené ulici srazila ženu
04.06.
náročné vyprošťování

Tramvaj srazila ženu, ta zůstala zaklíněná pod jedním z vagonů

Vážnou dopravní nehodu řešili policisté, záchranáři a hasiči v Praze v ulici Spálená, kde tramvaj srazila chodkyni. Ta zůstala zaklíněná pod jedním z vozů, nejdříve ji tak museli vyprostit hasiči. Následně si ji převzali záchranáři, kteří ji odvezli do nemocnice.

Ženu srazila tramvaj na Bělohorské - 5
aktualizováno 21.05.
Tragická nehoda

Chodkyně zůstala po nehodě v Praze pod tramvají, střet nepřežila

Jeden život si v pondělí odpoledne vyžádala srážka tramvaje s chodcem na pražském Břevnově. Na místo musel vyjet jeřáb, dopravní podnik vypravil náhradní autobusy.

Prásk.tv píše:

Keith Doyle
čtěte o tématu chodec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Dopravní nehoda 2 - ilustrační foto
20.05.
Případů přibývá

Řidič náklaďáku srazil chodce a ujel! Stejně jako tisíce dalších

Po čtyřech měsících vypátrali kriminalisté viníka tragické dopravní nehody na Chrudimsku, při které zemřel chodec. Podle policie řidič náklaďáku neposkytl první pomoc a od místa nehody ujel. Takových případů přibývá, jen od začátku letošního roku ujely od nehod více než čtyři tisíce řidičů.

Nehoda osobního auta a tramvaje ve Švehlově ulici
aktualizováno 16.05.
vážné zranění

Tramvaj se srazila s osobákem, řidičku uvedli do umělého spánku

Hasiči, záchranáři a policisté vyjeli ve středu odpoledne k nehodě osobního auta s tramvají ve Švehlově ulici v Praze. Žena musela být kvůli vážným zraněním uvedena do umělého spánku. Zhruba o hodinu později vyjížděli záchranáři také k nehodě tramvaje, která tentokrát srazila dítě.

Srážka tramvaje s chodci - 3
aktualizováno 15.05.
srážka s tramvají

Sražené chodce oživovali lékaři 45 minut. Oba zraněním podlehli

Dvojici chodců srazila v úterý dopoledne tramvaj v centru Prahy. Záchranáři se snažili oba muže tři čtvrtě hodiny resuscitovat, bohužel neúspěšně.

Nehoda autobusu a osobního auta - 1
aktualizováno 30.04.
Neštěstí v Praze

Vážná nehoda: Auto nabouralo do autobusu, dva vážně zranění

V pražské ulici Vrchlického došlo v pondělí dopoledne k vážné dopravní nehodě. Auto tam zezadu nabouralo do autobusu MHD. Záchranáři na místě ošetřili zraněného řidiče osobního auta a jeho spolujezdce. Oba následně ve velmi vážném stavu transportovali do nemocnice.

Sanitka
24.04.
tragický případ

K nehodě s chodcem vždy volejte sanitku, apelují policisté

I když se může zdát, že je chodec po nehodě v pořádku, může mít vnitřní zranění, kterých si nemusí být vědom. Příkladem je případ ze Slovenska, kdy muž srazil na parkovišti chodkyni. Ta se zdála v pořádku, sanitku proto muž nevolal. Žena ale po nějaké době zemřela, teď po řidiči pátrá policie.

Smrtelná nehoda na Vysočanské - 6
aktualizováno 17.04.
Smrtelná nehoda

Chodce v Praze zabil autobus, jeho příbuzný se na to díval!

Na zastávce autobusu u metra Vysočanská zemřel v úterý odpoledne devětatřicetiletý muž. Srazil ho projíždějící autobus MHD. Všemu navíc podle policie přihlížel nejméně jeden příbuzný sraženého muže.

Auto v Sokolově srazilo chodkyni
29.03.
tříštivá zlomenina

V Sokolově srazilo auto ženu, když přecházela přes přechod

Ve čtvrtek brzy ráno srazilo v Sokolově osobní auto ženu, když přecházela přes přechod. Chodkyně utrpěla závažná poranění, kvůli kterým musela být převezena do nemocnice. Pomoc jí naštěstí poskytli duchapřítomní svědci.