Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Odsouzený cizinec za pokus o vraždu policisty
aktualizováno včera 18:02
hrozí mu deset let

Mladík ukradl auto a prorazil zátaras. Lidé museli uskakovat

Deset let vězení za pokus o vraždu policisty si u krajského soudu v Hradci Králové vyslechl dvacetiletý cizinec. Z Rakouska do Polska loni v listopadu převážel přes Českou republiku kradené auto a na Semilsku se ho snažila zastavit policie, která udělala na silnici zátaras. Řidič měl ale neustále přidávat, a tak policista na poslední chvíli uskočil.

Muž míří plynovou pistolí
04.09.
Vyšetřování střelby

V Teplicích se střílelo. Cizinec skončil v nemocnici

Kriminalisté vyšetřují střelbu před supermarketem na nejlidnatějším sídlišti v Teplicích. Poprali se tam dva cizinci, během potyčky jeden z nich vytáhl na svého krajana zbraň a stiskl spoušť. Muž (41) skončil v nemocnici s ránou v hrudníku. Podle záchranářů je mimo ohrožení života. Policie útok vyšetřuje jako pokus o těžké ublížení na zdraví.

Do ulic Mladé Boleslavi vyrážejí mezinárodní policejní hlídky
03.09.
Kriminalita

Boleslav trápí zločiny cizinců, do ulic vyjdou mezinárodní hlídky!

Obyvatelé Mladé Boleslavi budou už od zítřka potkávat v ulicích kromě českých také polské a slovenské policisty. Společné hlídky vznikají jako reakce na rostoucí kriminalitu cizinců, kteří tvoří pětinu obyvatel města. Podle policejních statistik spáchají každý čtvrtý trestný čin.

Prásk.tv píše:

Cizinec za dveřmi
čtěte o tématu cizinec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Euan Holden a jeho láska
08.07.
romance na palubě

Ženy se vyměnily v letadle. Celý svět řeší neskutečný příběh lásky!

Když Rosey Blairová poprosila neznámou ženu, aby si s ní vyměnila místo v letadle, ani ve snu by ji nenapadlo, že se stane svědkem neskutečného příběhu, který brzy bude dojímat lidi po celém světě. Cizinka si s novým sousedem skvěle notovala a z jejich seznámení se stala zanedlouho hotová senzace.

Pátrání - utonutí
07.07.
Nález v Tachově

Muž našel v potoce bezvládné tělo! Slovák spadl z lávky a zemřel

Bezvládné tělo 36letého cizince našel kolemjdoucí v tachovském potoce. Muži, kterým má být Slovák, už nebylo pomoci. Podle policie zřejmě v noci spadl z lávky.

V Plzni našli muže s useknutou rukou, měl ji v igelitce
aktualizováno 21.06.
Horor v Plzni

Policie zjistila, jak přišel cizinec o ruku. Nesl ji pak v igelitové tašce

Plzeňští policisté už zřejmě ví, jak cizinec přišel o ruku, kterou pak nesl v igelitové tašce. Muž nejspíš odstraňoval závadu na balicím stroji v provozovně v Blovicích, kde pracuje. Do Plzně ho měla převézt jeho partnerka, poté si ho převzali záchranáři.

URNA
aktualizováno 04.05.
úspěšný zákrok

Lovci lebek dopadli dva cizince, jeden z nich okradl stát o miliony!

Dva úspěšné zákroky si připsali pátrači z policejního prezídia. Takzvaní lovci lebek zadrželi podvodníka, který podle soudu připravil stát o 40 milionů korun a vyhýbal se nástupu do vězení. V poutech skončil i cizinec, který je v Česku podezřelý z krádeží.

Za žhářství hrozí turistovi 15 let vězení
16.04.
velké škody

Za obří spoušť hrozí turistovi 15 let vězení! Byl to jen výlet, brání se

Až patnáctileletý trest hrozí cizinci, který byl loni v létě v České republice jako turista. Podle kriminalistů, kteří teď ukončili vyšetřování, spáchal obecné ohrožení poté, co zapálil na jičínsku zemědělská stavení a pole a způsobil škodu za šest milionů korun. I když doteď tvrdí, že byl na výletě, policisté ho dopadli chvíli po činu.

Zátah celní správy a policie v Amazonu - 5
aktualizováno 11.04.
Velká akce

Policisté a celníci hledají v centru Amazonu u Prahy "nelegály"

Policisté a celníci ve středu "obsadili" logistické centrum společnosti Amazon v Dobrovízi u Prahy. Na místě prověřují, zda všichni cizinci, kteří zde pracují, mají v pořádku doklady.

Řidič, který v Praze srazil ženu složil kauci - 2
aktualizováno 03.04.
bude stíhán

Cizinec, který autem na Silvestra srazil a zabil ženu, uprchl z Česka!

Rus Oleg Gubin, který pod vlivem alkoholu na Silvestra srazil a zabil mladou turistku z Kolumbie, bude stíhán jako uprchlý. V lednu ho soud pustil na kauci, pak se ale nedostavil k probačnímu úředníkovi. Soud měl dnes rozhodovat, zda muž půjde do vazby. Gubin se však nedostavil a navíc se ukázalo, že už opustil území Česka.