Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kamion, ze kterého vypadl cizinec
13.12.
Jel čtyři dny

Cizinec chtěl dojet z Belgie do Británie. Vypadl z kamionu v ČR

Cizinec, který doufal, že se dostane do Velké Británie, vystoupil na začátku týdne v Liberci. Do českého kamionu nastoupil na parkovišti v Belgii, kde řidič trávil přestávku. Ke svému zděšení ho ale dovezl stovky kilometrů od vysněné destinace.

Modlení
13.12.
drama v plzni

Zamkl doma ženu a nutil ji se hlasitě modlit! Sousedy to rušilo

Cizinec na plzeňské ubytovně se zabarikádoval v pokoji se svou ženou a hlasitým křikem ji nutil, aby se modlila. To ale rušilo ostatní nájemníky, kteří kvůli rušení nočního klidu zavolali strážníky Městské policie

Oběť střelce ze Štrasburku
12.12.
Střelba ve Štrasburku

Cizinec chtěl ve Štrasburku nasát atmosféru, zaplatil nejvyšší cenu

Jednou z obětí teroristického útoku ve Štrasburku je i pětačtyřicetiletý Thajec, který do Francie vyrazil na dovolenou. Přiletěl tam předevčírem a zítra se chtěl vydat do Paříže, tam už se ale bohužel nikdy nepodívá.

Prásk.tv píše:

Cizinec za dveřmi
čtěte o tématu cizinec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Mladí migranti. Ilustrační
aktualizováno 02.12.
statistická ročenka

Do Česka přichází stále více cizinců, nejvíce ze zemí mimo EU

Česko zatím nevymírá, ale za přírůstek obyvatel vděčíme z velké části cizincům, kterých v Česku žije stále víc. Populace také pomalu stárne. S tím může souviset i to, že stále více mužů a žen nijak nespěchá do manželství ani pořízení potomků.

Napadený policista
09.11.
Útočník ze Slovenska

Cizinec napadl při rvačce strážníka. Zjistilo se, že je hledaný

Brněnští strážníci řešili rvačku u podchodu k hlavnímu nádraží. Vyprovokoval ji cizinec, který procházejícího muže polil pivem a hodil po něm sklenici. Když pak hlídka situaci zklidňovala, politý muž na jednoho ze strážníků zaútočil. Záhy vyšlo najevo, že po něm pátrá policie.

Policie dopadla dalšího kurýra kradeného auta
aktualizováno 26.10.
Už zase!

Policie zadržela dalšího pašeráka aut z ciziny! Byl pod vlivem drog

Policie dopadla dalšího pašeráka auta kradeného v Německu, který mířil do Polska - stejně jako před dvěma týdny v Jablonném v Podještědí. Stejná byla i značka auta, zloděj byl také zfetovaný, a aby to bylo ještě kurióznější, zadržel ho ten samý policista.

Napadení strážníka
aktualizováno 22.10.
VIDEO Policie zasáhla

Strážníci si všimli brutální rvačky, agresor se vrhl i na jednoho z nich

V Makovského ulici na Praze 17 došlo ke rvačce, ve které byl napaden i strážník. Hlavním agresorem byl cizinec pod vlivem alkoholu. Hlídce se ho podařilo zpacifikovat, hlavním zraněným byl zasahující strážník.

Muž postřelil ženu
21.10.
Otřesný případ

Muž postřelil partnerku před zraky dítěte. Soud ho poslal do vazby

Okresní soud v Rokycanech v neděli poslal do vazby muže, který měl ve čtvrtek v autě na ulici postřelit před očima malého dítěte partnerku. Ta je podle jejího otce stále ve velmi vážném stavu. Cizinec u výslechu tvrdil, že nestřílel úmyslně, přiznal ale, že zbraň držel nelegálně.

Bezdomovec
11.10.
týrání zvířat

Žebrák s sebou tahal roztomilé štěně, psa měl ale surově bít!

Další případ týrání zvířat řeší pražští policisté i strážníci. Cizinec, který žebral v centru metropole, měl u sebe malé štěně, které měl podle svědků surově mlátit. Když ho kontrolovali strážníci, pes se při každém pohybu ruky žebrajícího muže celý roztřásl. Muž byl proto omezen na svobodě.

Odsouzený cizinec za pokus o vraždu policisty
aktualizováno 24.09.
hrozí mu deset let

Mladík ukradl auto a prorazil zátaras. Lidé museli uskakovat

Deset let vězení za pokus o vraždu policisty si u krajského soudu v Hradci Králové vyslechl dvacetiletý cizinec. Z Rakouska do Polska loni v listopadu převážel přes Českou republiku kradené auto a na Semilsku se ho snažila zastavit policie, která udělala na silnici zátaras. Řidič měl ale neustále přidávat, a tak policista na poslední chvíli uskočil.