Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Plzni našli muže s useknutou rukou, měl ji v igelitce
aktualizováno 21.06.
Horor v Plzni

Policie zjistila, jak přišel cizinec o ruku. Nesl ji pak v igelitové tašce

Plzeňští policisté už zřejmě ví, jak cizinec přišel o ruku, kterou pak nesl v igelitové tašce. Muž nejspíš odstraňoval závadu na balicím stroji v provozovně v Blovicích, kde pracuje. Do Plzně ho měla převézt jeho partnerka, poté si ho převzali záchranáři.

URNA
aktualizováno 04.05.
úspěšný zákrok

Lovci lebek dopadli dva cizince, jeden z nich okradl stát o miliony!

Dva úspěšné zákroky si připsali pátrači z policejního prezídia. Takzvaní lovci lebek zadrželi podvodníka, který podle soudu připravil stát o 40 milionů korun a vyhýbal se nástupu do vězení. V poutech skončil i cizinec, který je v Česku podezřelý z krádeží.

Za žhářství hrozí turistovi 15 let vězení
16.04.
velké škody

Za obří spoušť hrozí turistovi 15 let vězení! Byl to jen výlet, brání se

Až patnáctileletý trest hrozí cizinci, který byl loni v létě v České republice jako turista. Podle kriminalistů, kteří teď ukončili vyšetřování, spáchal obecné ohrožení poté, co zapálil na jičínsku zemědělská stavení a pole a způsobil škodu za šest milionů korun. I když doteď tvrdí, že byl na výletě, policisté ho dopadli chvíli po činu.

Prásk.tv píše:

Cizinec za dveřmi
čtěte o tématu cizinec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Zátah celní správy a policie v Amazonu - 5
aktualizováno 11.04.
Velká akce

Policisté a celníci hledají v centru Amazonu u Prahy "nelegály"

Policisté a celníci ve středu "obsadili" logistické centrum společnosti Amazon v Dobrovízi u Prahy. Na místě prověřují, zda všichni cizinci, kteří zde pracují, mají v pořádku doklady.

Řidič, který v Praze srazil ženu složil kauci - 2
aktualizováno 03.04.
bude stíhán

Cizinec, který autem na Silvestra srazil a zabil ženu, uprchl z Česka!

Rus Oleg Gubin, který pod vlivem alkoholu na Silvestra srazil a zabil mladou turistku z Kolumbie, bude stíhán jako uprchlý. V lednu ho soud pustil na kauci, pak se ale nedostavil k probačnímu úředníkovi. Soud měl dnes rozhodovat, zda muž půjde do vazby. Gubin se však nedostavil a navíc se ukázalo, že už opustil území Česka.

Řidič s kradeným vozem skončil po honičce ve stromě
aktualizováno 30.03.
galerie auto z německa

V kradeném autě začal ujíždět policistům, skončil ve stromě

Další kurýr, který byl pod vlivem drog, se pokoušel přes Českou republiku převézt kradené auto z Německa. Když chtěla hlídka v rámci preventivní kontroly zastavit tmavé audi, začal řidič zběsile ujíždět směrem na Liberec. Po několika kilometrech vyletěl ze silnice a havaroval. Následně skončil v nemocnici.

Hledaný muž byl nalezen mrtvý
aktualizováno 28.03.
Tragický osud

Smutný konec pátrání: Tělo muže našli bruslaři. Leželo u rybníka

Patrně největší pátrací akce na východě Čech za posledních několik let, která se uskutečnila před dvěma měsíci u obce Břehy na Pardubicku, nemá šťastný konec. Skoro sto padesát policistů tehdy hledalo 38letého cizince. Až nyní našli jeho tělo.

Oleg Gubin
aktualizováno 20.03.
Slehla se po něm zem

Cizinec, který nejspíš na Nový rok v Praze srazil a zabil ženu, zmizel!

Cizinci, který v noci na Nový rok pod vlivem alkoholu srazil a zabil mladou zahraniční turistku, zřejmě propadne miliónová kauce. Soud na něj totiž vydá zatykač. Hrozí mu znovu vazební stíhání a až osm let vězení.

Tuberkulóza
aktualizováno 13.03.
Všichni zaměstnanci

Dělník chodil s tuberkulózou do práce! K lékaři musí i kolegové

Preventivní vyšetření museli podstoupit zaměstnanci jedné firmy průmyslové zóny v Boru u Tachova. Jeden z jejich kolegů má totiž otevřenou tuberkulózu. K lékaři museli všichni, kteří přišli s nemocným mužem do kontaktu.

Turista na Karlově mostě
20.02.
VIDEO záchrana sebevraha

VIDEO: Cizinec byl osamělý, kvůli tomu chtěl skočit z Karlova mostu

Mladý cizinec, který u nás studuje, se cítil osamělý a chtěl si sáhnout na život. Ten chtěl ukončit skokem z Karlova mostu. Pohotový kolemjdoucí si všiml, jak se ke skoku odhodlává a přivolal strážníky, kteří byli opodál. Jeden pak muže strhl do bezpečí. Celý incident zaznamenala kamera.