Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marek Č.
09.12.
Byl nadaný houslista

Mladík zabil matku a bratra, dostal 18 let. Státní zástupce chce víc

Dvojnásobnou vraždou z Jihlavy - kdy podle policie mladý muž loni v říjnu zavraždil svoji matku a postiženého bratra - se bude zabývat Nejvyšší soud. Proti osmnáctiletému trestu se totiž odvolal státní zástupce. Takový trest je podle něj nízký.

Nehoda policejní dodávky v Pelhřimově
aktualizováno 01.12.
Špatné zajištění

Policejní dodávka se sama rozjela a srazila lampu přímo na auto!

Kuriózní nehoda se stala v pátek v Pelhřimově. Policisté vyšetřovali jinou nehodu, sami ale správně nezajistili policejní dodávku. Ta se rozjela, narazila do jiného auta a srazila lampu, která spadla na projíždějící auto. Naštěstí se nikdo nezranil.

Dálnice - ilustrační foto
aktualizováno 27.11.
Smrtící nebezpečí

Po D1 se řítil v protisměru senior (73). Ujel 7 km a ničeho si nevšiml

Ve velkém nebezpečí byli v neděli večer řidiči, kteří jeli na Vysočině po dálnici D1 směrem na Brno. Po dálnici se několik kilometrů řítilo auto v protisměru. Řídil jej třiasedmdesátiletý senior, který si toho, že jede v protisměru po nejvytíženější české dálnici, vůbec nevšiml!

Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Náledí
27.11.
dopravní nehody

Řidiče potrápila ledovka, nehody a uvízlé kamiony blokovaly silnice

Řidiče téměř po celé republice ráno a dopoledne trápily náledí a ledovka. Na zledovatělých silnicích se staly desítky nehod. Na mnoha místech navíc blokovaly provoz uvízlé kamiony. Velmi obtížná situace byla například na Vysočině.

Ohňostroj - ilustrační foto
19.11.
Vadná pyrotechnika

Nepovedený ohňostroj v Jihlavě: Žhavé úlomky padaly na diváky

Víkendové oslavy svátku Svatého Martina v Jihlavě mají nepříjemnou dohru.. Při oficiálním ohňostroji několik rachejtlí vletělo přímo mezi lidi a propálilo jim oblečení. Ohňostrůjce přiznává, že jedna šarže použité pyrotechniky byla vadná.

Krávě se narodila trojčata - 10
aktualizováno 14.11.
galerie porodila bez pomoci

Rarita na mléčné farmě: České krávě se narodila trojčata! VIDEO

Na mléčné farmě v Krucemburku se narodila krávě zdravá trojčata, vzácností jsou přitom už dvojčata. Jalovice i její telata jsou ve velmi dobré kondici.

Krmelec
14.11.
potíže na žďársku

Zvířátka v lese čekají letos kruté Vánoce. Budou mít málo jídla

Škody způsobené orkánem Herwart musejí na mnoha místech republiky řešit i myslivci. Polámané stromy jim poničily posedy, krmelce a další zařízení a vybavení. Kromě majetkových škod je před zimou v ohrožení i přikrmovaní lesní zvěře. Potýkají se s tím například v honitbách na Žďársku.

Ledovka, náledí - Ilustrační foto
aktualizováno 11.11.
výstraha meteorologů

Pozor na náledí, varuje ČHMÚ! V neděli začne sněžit i v nížinách

Meteorologové varují před náledím. Hrozí v noci a v neděli ráno hlavně v Čechách a na Českomoravské vrchovině. V závěru víkendu i v pondělí by pak mohlo sněžit i v nižších polohách.

Pavel T. se přiznal k bratrovraždě
01.11.
děsivé detaily

Krvavá vražda dvojčat: Pavel zasadil jednomu z bratrů sto ran!

Pavel T. se přiznal k vraždě svých sedmnáctiletých bratrů, dvojčat. Pokusil se zabít i třetího sourozence, kterému se podařilo utéct. Podle nových informací vraždil Pavel obzvláště brutálním způsobem.

2065795
01.11.
Dvojnásobná vražda

Masakr v Počátkách: Tudy zakrvácený bratr utíkal pro pomoc!

Rodinná tragédie zasáhla celé Počátky na Pelhřimovsku. Mladík tady ubodal dva bratry-dvojčata, třetího bratra vážně zranil. Tomu se ale podařilo před útočníkem utéct a zkrvavený doběhl do nedaleké hasičské zbrojnice, odkud dokázal přivolat policii.