Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolony na D1
aktualizováno 13.12.
Dopravní komplikace

D1 opět kolabovala! Kilometrové kolony, zpoždění na několik hodin

Doprava na dálnici D1 na Brno mezi středními Čechami a Vysočinou ve čtvrtek dopoledne opět kolabovala. Kolony byly dlouhé desítky kilometrů, problémy začínaly už na 46. kilometru. Odpoledne se situace mírně zlepšila, i tak ale řidiči stáli v kolonách. Dopravu komplikuje sníh, nejhorší situace je stále na Vysočině, špatně sjízdné silnice jsou v okrese Pelhřimov, Třebíč a Havlíčkův Brod. Pozor by si měli dát řidiči i v Jihočeském, Pardubickém a Královehradeckém kraji. Problémy mají stále kamiony, pro které jsou některé silnice uzavřené anebo zůstaly uvízlé v kopci.

Požár v Jihlavě
03.12.
Jeden zraněný

Velký požár v Jihlavě! Hořící halu hasilo pět jednotek hasičů

S velkým požárem haly na zpracování elektroodpadu bojovali v pondělí vpodvečer hasiči v Jihlavě. Na místo podle informací TV Nova vyrazilo pět jednotek hasičů. Jeden z pracovníků firmy se zranil. Příčinu požáru teprve určí vyšetřovatel.

Ledovka lámala stromy a zastavila vlaky
aktualizováno 03.12.
Nebezpečí na silnicích

Ledovka v Česku! Mráz udeřil, vlaky nabíraly dlouhá zpoždění

Sníh a ledovka výrazně trápily velkou část České republiky. Už od nedělního večera byl ochromený hlavní železniční koridor mezi Čechy a Moravou, lidé museli počítat s dlouhým zpožděním. Provoz byl obnoven až v pondělí v poledne. Nejhorší situace panovala v Olomouckém Kraji a na Vysočině.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Muž měl po hádce v Třebíči uškrtit manželku!
aktualizováno 22.11.
Vražda na Vysočině

Muž měl po hádce v Třebíči uškrtit manželku! V domě byly děti

Tragédie se stala v noci na středu v jednom z domů v Třebíči. Muž se měl pohádat s manželkou a poté ji uškrtit. Skončil v policejní cele, zatím ale nebyl obviněn. V domě žily i děti a rodiče zavražděné ženy.

Petr Weiss - nehoda
15.11.
Tragická nehoda

Soud potvrdil trest pro sexuologa Weisse. Při nehodě zemřeli 2 lidé

Táborský odvolací soud potvrdil rozsudek za tragickou dopravní nehodu pro známého českého sexuologa Petra Weisse. Stala se před dvěma lety a zemřeli při ní dva lidé.

Pacienti rozkrádají nemocnici
aktualizováno 09.11.
To je hnus

Pacienti rozkrádají nemocnici za provozu! Ztrácí se téměř vše

Nepříjemné starosti musí řešit vedení jihlavské nemocnice. Nedávno tam otevřeli nový nemocniční pavilon, jenže z pokojů a společných místností se ve velkém ztrácí vybavení. Podle vedení zdravotnického zařízení ho odnášejí návštěvy i sami pacienti. Škody jdou do desítek tisíc korun.

Smrtelná nehoda na D1
aktualizováno 07.11.
Zemřela spolujezdkyně

Smrtelná nehoda na D1 u Jihlavy! Auto narazilo do kamionu

Na dálnici D1 u Jihlavy krátce po šesté hodině ráno došlo k tragické nehodě. Na 116. kilometru narazila tmavá fabie combi zezadu do pomalu jedoucího náklaďáku. Spolujezdkyně z auta na místě zemřela. Doprava byla na místě svedena do jednoho pruhu a tvořily se kolony.

Kriminalisté rozbili drogový gang
06.11.

VIDEO: Drogový gang: Policie zadržela 24 podezřelých

Kriminalisté na Vysočině v minulých dnech rozprášili početný drogový gang. V policejních celách skončilo celkem 24 podezřelých. Drogy měli ve velkém distribuovat hlavně na Žďársku a členům gangu teď hrozí mnohaleté tresty.

Daněk na sídlišti
aktualizováno 02.11.
nevšední odchyt

Po sídlišti v Jihlavě pobíhal daněk. Zblbla ho říje, tvrdí myslivec

V Jihlavě pobíhal po městě splašený daněk. Naštěstí nikomu neublížil a policistům spolu s hasiči se ho podařilo odchytit. Podle myslivců může teď takových případů přibývat, je totiž období říje.

Vítr
aktualizováno 31.10.
POZOR

Nová výstraha ČHMÚ: Silný vítr opět udeří na Česko! MAPA

Silný vítr opět zasáhne Českou republiku. Podle meteorologů se může objevit od čtvrtečního dopoledne až do večera na severu a východě Čech a na západě Moravy.