Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda kamionů
aktualizováno 09.10.
Odstraňování nákladu

Dva kamiony se střetly na dálnici D1. Dva zranění, tvořily se kolony

Dva zranění po nehodě dvou kamionů na 130. km směr Praha. Na místě se tvořily dlouhé kolony, probíhalo také odstraňování vysypaného nákladu. Po provedení dechové zkoušky nebyl u řidičů zjištěn alkohol.

Otrava houbami
aktualizováno 01.10.
otrav přibývá

Houbaři si popletli muchomůrky! Čtyři se otrávili, skončili ve špitále

Houbařská sezóna je stále v plném proudu. Jenže to znamená i problémy. Přibývá totiž případů otrav. Třeba na Jihlavsku si za poslední dny hned čtyři lidé spletli jedlé růžovky s jedovatými muchomůrkami tygrovanými. Skončili ve vážném stavu v nemocnici.

Miloš Zeman na návštěvě v Olomouckém kraji - 2
aktualizováno 27.09.
Sbohem Vysočino?!

Zemana čeká velké stěhování! Kupuje pozemek a bungalov

Opustí prezident Miloš Zeman milovanou Vysočinu? Na dnešní tiskové konferenci k ukončení návštěvy Olomouckého to připustil.

Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Nehoda na D1
aktualizováno 22.09.
Srážka dvou aut

Nehoda zablokovala D1! Kolona už má 10 kilometrů, 2 zranění

Dlouhá kolona se tvoří na dálnici D1 u Velkého Beranova. Ve směru na Prahu se srazila dvě auta, jedno skončilo na střeše. Záchranáři do nemocnice přepravili dva středně těžce zraněné. Kolona už dosáhla deseti kilometrů.

Kolona na dálnici D1
aktualizováno 19.09.
Tragické srážky

Černá středa na Vysočině: Při nehodách zemřeli už čtyři lidé!

Už čtyři lidé zemřeli ve středu při dopravních nehodách na Vysočině. Na dálnici D1 nejdříve auto srazilo chodce, další se pak střetlo s kamionem. Na Žďársku pak při srážce dvou aut zemřel spolujezdec. K zatím poslední tragické srážce došlo krátce po 13. hodině

Srážka osoby vlakem v pražské Libni - 4
aktualizováno 17.09.
srážka s vlakem

V kolejišti v Jihlavě našli mrtvolu. Vlaky budou stát několik hodin

Mrtvého člověka našli v pondělí ráno na železniční výhybce v Jihlavě ve směru Luka nad Jihlavou. Provoz na trati museli zastavit.

Pátrání po osobě
aktualizováno 15.09.
policejní pátrání

Mirka a Matej jsou v pořádku! Pohřešovaný pár našli policisté

Dva dny pátrali policisté po třináctileté Mirce z Vysočiny. Dívku viděli naposledy ve středu ráno, když vyrazila do školy. Tam ale nepřišla. Ve čtvrtek po ní policisté vyhlásili pátrání. Měla být ve společnosti patnáctiletého Slováka Mateje. Policisté se obávali, že by si mladí partneři mohli chtít ublížit.

2183367
aktualizováno 13.09.
Požár v Jihlavě

Noční děs v Jihlavě! 35 lidí utíkalo před požárem, šest zraněných

Před včerejší půlnocí byl hlášen požár na sídlišti Na dolech v Jihlavě. K případu vyjely čtyři jednotky hasičů. Ze zatím neznámé příčiny začal hořet přízemní byt, jeho obyvatelka naštěstí stačila před požárem utéct o patro výše. S lehkými popáleninami skončila v péči záchranářů.

Houbařské úlovky čtenářů - 1
11.09.
v lesích začaly žně

Začala houbařská sezóna! Plný koš nasbíráte i za 15 minut

Houbařská sezóna je tady. Podle mykologů - ne všude. Tam, kde v minulých dnech více zapršelo, už si lidé odnáší z lesů plné koše. Rostou hlavně pravé hřiby, křemenáči nebo kozáci. Na mnoha místech ale mají kvůli suchu houbaři i nadále smůlu.

Vlk
10.09.
Italské soužití

Zoo v Jihlavě má problém s vlky. Bijí se, ale nemohou bez sebe být

Problémy provází chov vzácných vlků iberských v jihlavské zoologické zahradě. Samec tam neustále útočí na samici, která má z toho krvavá poranění. Jenže oddělit tento pár ošetřovatelé nemohou a nepomáhají zatím ani další opatření.