Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oprava mostu
16.10.
Šestkrát uzavírka

Obrovský jeřáb, 36tunové nosníky: Takhle silničáři stavěli most na D1!

Hned šestkrát byla v noci na pondělí v obou směrech uzavřena dálnice D1 nedaleko Velkého Meziříčí. Silničáři tam stavěli nad vozovkou polovinu mostu a museli dálnici zavřít vždy na několik desítek minut.

Řidič předjel kamion a málem srazil několik aut
11.10.
nebezpečná jízda

To bylo o fous! Řidič předjížděl kamion, auto minul o centimetry

Nebezpečný dopravní manévr se odehrál v uplynulých dnech u Jihlavy. Při předjíždění kamionu tam osobní auto ohrozilo dvě protijedoucí vozidla. Jen díky obrovskému štěstí se nikomu nic nestalo.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 10.10.
pátrání pomozte i vy

Smutný konec pátrání: Tělo pohřešovaného našli ve sklepě

Pokud jste ho viděli, okamžitě volejte policii. V žádném případě se ho nepokoušejte sami zastavit! Tak znělo varování policie, která v pondělí vyhlásila pátrání po muži z Jihlavy, který měl být ozbrojen střelnou zbraní. Rodina se bála, že si sáhne na život, což se také nejspíš stalo, policie našla jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Znásilnění - 3
aktualizováno 05.10.
nové informace

Znásilnili mě, oznámila dívka. Dva cizinci dostali trest jen za krádež!

Překvapivé pokračování má sexuální útok, který od víkendu vyšetřují kriminalisté v Havlíčkově Brodě. Tři cizinci tam měli u jednoho z barů znásilnit mladou dívku. Dva z nich už policisté zadrželi, ukazuje se ale, že vše bylo zřejmě jinak.

Petr Weiss
aktualizováno 04.10.
hrozí mu šest let

Sexuolog Weiss u soudu: Rodina obětí po něm chce 20 milionů

Dvacet milionů korun jako odškodnění požaduje zmocněnec rodiny obětí po sexuologovi Petru Weissovi. Ten loni v září boural nedaleko Rynárce na Pelhřimovsku. Při nehodě zemřel 55letý muž a jeho 25letá dcera. Tragickou havárii ve středu ráno začal projednávat soud.

Zřícený most ve Vilémově
aktualizováno 03.10.
Zemřeli 4 lidé

Tragický pád mostu u Vilémova u soudu, obviněným hrozí až 10 let

U okresního soudu v Havlíčkově Brodě pokračuje líčení s deseti obžalovanými v případu zřícení bouraného mostu ve Vilémově na Havlíčkobrodsku. Jedná se o pracovníky stavebních firem a bezpečnostních dozorů na stavbě. Před třemi lety pod jeho troskami zemřeli 4 dělníci.

Na dálnici D1 se z kamionu vysypalo uhlí
aktualizováno 29.09.
Kuriózní nehoda

Na D1 se z kamionu vysypaly tuny uhlí, tvoří se dlouhé kolony

S vážným dopravním omezením musí počítat řidiči, kteří jedou po dálnici D1 ve směru na Brno. Na Vysočině se na 125. km vysypaly z maďarského kamionu dvě tuny uhlí. Provoz je sveden do jednoho pruhu, tvoří se kolony a omezení potrvá několik hodin.

Vybrždění na D1
27.09.
odborník: agresor nebo pitomec

Vteřina od masakru: Řidič předjel na dálnici kamion, pak zabrzdil

Další pirát silnic? Redakci TN.cz se ozval řidič kamionu, podle něhož ho po předjetí vybrzdilo bílé auto. Na videu z palubní kamery je vidět, že auto před kamionem téměř zastaví. Policie teď řidiče hledá.

Mladík spadl z terasy
16.09.
Záchranka tam jezdí často

Vážný úraz na jihlavské diskotéce. Mladík se zřítil z pěti metrů

Tragédií málem skončila návštěva diskotéky pro jednoho mladíka v Jihlavě. Šestadvacetiletý muž tam v opilosti spadl z několikametrové výšky.

Bourací kladivo spadlo z náklaďáku na projíždějící auto
aktualizováno 12.09.
kuriózní nehoda

Z náklaďáku vypadlo pětitunové kladivo! Rozbilo několik aut

Neobvyklá havárie se dnes časně ráno stala na Žďársku. Z korby nákladního auta vypadlo špatně upevněné těžké bourací kladivo a postupně poškodilo osobní auto a dodávku, které jely za ním. Nikomu se naštěstí nic nestalo.