Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Techno u Meziříčka na Třebíčsku
11.08.
Hlasitá hudba

Techno duní na kilometry daleko! První problémy už řeší policie

Druhým dnem u Meziříčka na Třebíčsku pokračuje povolená technopárty. Lidé z okolí tak mají za sebou první bezesnou noc a problémy už musela řešit i policie.

Techno u Meziříčka na Třebíčsku
10.08.
Policejní opatření

Technaři se sjíždí na Třebíčsko. Místní se připravují na 4 dny pekla

V pátek začala ohlášená několikadenní technopárty u Meziříčka na Třebíčsku. Lidé z okolních vesnic mají strach z nepořádku a hluku, které s sebou každoročně tato akce přináší. Různá opatření v okolí už kvůli tomu nachystala i policie.

Rybník se zbarvil do ruda
09.08.
kvalita vody

U Pelhřimova mají novou atrakci. Rybník se tady zbarvil do ruda!

Kvůli horku a suchu se znovu extrémně zhoršila voda v přírodních koupalištích. Vyplývá to z aktuálních výsledků měření hygieniků. Kvůli tropickému počasí se kromě sinic můžete v jednom z rybníků na Pelhřimovsku setkat s ojedinělým přírodním úkazem - hladina tam zčervenala.

Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Uzavírka silnice
08.08.
problémy na vysočině

Firma nezvládala stavět mosty, tak přestala! Uzavírky potrvají měsíce

Krajská správa a údržba silnic Vysočiny musí řešit neobvyklé problémy. Jedna ze stavebních firem nezvládá postavit několik malých mostů a práce i přes hrozbu vysokých pokut raději ukončila. Pro místní obyvatele to bude znamenat problémy a několikaměsíční prodloužení uzavírek.

Nehoda na D1
aktualizováno 07.08.
zasahoval vrtulník

Provoz na dálnici D1 zastavila nehoda tří náklaďáků a dodávky

Nehoda tří kamionů a dodávky se stala v úterý kolem půl třetí odpoledne u Velkého Beranova na Jihlavsku ve směru na Brno. Na místě zasahují hasiči i záchranáři.

Nehoda na 87. kilometru D1 u Humpolce
aktualizováno 06.08.
Tragická autohavárie

Auto po nehodě srazilo na dálnici D1 dělníka, na místě zemřel

Na 87. kilometru dálnice D1 nedaleko Humpolce došlo v pondělí kolem čtvrt na dvě ke srážce dvou automobilů. Jedno auto vylétlo až na svodila a srazilo dělníka, který na dálnici pracoval. Na místě zemřel.

2169839
aktualizováno 05.08.
Tragická nehoda

U Chotěboře narazilo auto do stromu. Zemřeli dva lidé

Vážná nehoda omezila v neděli odpoledne provoz na silnici III. třídy mezi Chotěboří a Počátky. Osobní vůz narazil do stromu a začal hořet. Dva lidé ve vraku zemřeli. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Prázdninový inspektor na vodě
aktualizováno 01.08.
Prázdninový inspektor

Inspektoři vyrazili na vodu. Plavba po Sázavě dostala zlato

A jsou tu opět naši prázdninoví inspektoři. Tentokrát ale nevyrazili na zámek nebo do skal, ale přímo na vodu. Vzali prostě do rukou pádla a vyzkoušeli jednu z nejoblíbenějších vodáckých tras u nás. Vydali se na řeku Sázavu.

Tramvaj na garáži
01.08.
Záchrana před šrotem

U domu v Jihlavě mají netradiční atrakci. Na garáž si dali tramvaj

Netradiční výzdobou obohatil svůj rodinný domek pan Bohuňovský z Jihlavy. Jako pravý fanoušek hromadných dopravních prostředků si vyzdobil rodinný domek skutečnou tramvají.

nehoda pivo 2
aktualizováno 31.07.
nehoda náklaďáku

Pohroma pro milovníky tekutého zlata! Převrátil se návěs plný piva

Smutná zpráva pro všechny milovníky piva se stala v Želetavě na Třebíčsku. Řidiči kamionu se uvolnil návěs, ze kterého vypadly plastové přepravky plné lahví s pivem.