Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slunce
13.05.
Předpověď počasí

POČASÍ: Meteorologové prozradili, jaký bude zbytek května

Počasí ve zbytku května má být v Česku teplejší, než je nyní. V noci bude kolem osmi stupňů a přes den budou nejvyšší teploty většinou kolem 20 stupňů Celsia.

Růžový úplněk
10.05.
mocný měsíc

Čeká nás vášnivý májový úplněk! Jaký bude a na co si dát pozor?

Připadáte si celí nesví a jen stěží zvládáte krotit své emoce a nálady? Není divu! Ve středu večer totiž bude na obloze panovat úplněk. A ovlivní především naše vztahy.

Ochlazení - 1
aktualizováno 06.05.
měsíční předpověď

Ranní mrazy a výkyvy teplot: Zbytek května bude chladný

I po zbytek května budou teploty v Česku podprůměrné, nebo průměrné. Do poloviny měsíce se ještě mohou objevit ranní mrazy. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Chladný bude zvláště příští týden.

Prásk.tv píše:

Únor
čtěte o tématu květen na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Změny od května
aktualizováno 01.05.
přehled co nás čeká?

Změny od května: Zákaz kouření v hospodách i tučné náhrady mzdy!

Květen s sebou přináší hned několik velkých změn, které se dotknou nás všech. Jednou z horkých novinek je třeba zavedení protikuřáckého zákona, který plošně zakáže kouření v hospodách a restauracích. Čekají nás ale i změny v podobě rychlejších cest do Chorvatska nebo velmi štědrých náhrad mzdy až 120 tisíc korun.

Polibek pod rozkvetlou třešní
aktualizováno 29.04.
měsíční předpověď

POČASÍ: Na 'lásky čas' se mírně oteplí, květen ale bude deštivý!

Počasí v květnu příliš lásce přát nebude. I když se má na svátek zamilovaných sice nepatrně oteplit, podle meteorologů bude pršet. A to nejen na 1. máje, ale prakticky celý květen.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 21.05.
Jak bude

PŘEDPOVĚĎ: Konec května bude teplý, pak ale přijde ochlazení

Konec května bude nadprůměrně teplý, pak začnou teploty klesat. Přesto se ale budou teploty v příštích čtyřech týdnech celkově držet kolem dlouhodobého průměru a pravděpodobně nespadnou výrazněji pod 20 stupňů. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který v sobotu zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Sex na Letné
aktualizováno 08.05.
Jaro je tu!

Měsíc lásky na Letné: Pár sexoval na trávníku! "Huliči" si je fotili

Na Letné to v sobotu pořádně žilo! Lidé se pod vlivem jara a marihuany vesele smáli, navazovali nová přátelství a pořádali veřejná představení. O jedno z nich se postaral i zamilovaný pár, který demonstrantům akce Milion Marihuana March ukázal, jak vypadá opravdová láska.

Počasí léto
aktualizováno 07.05.
měsíční výhled

Předpověď na květen: Léto je tady, dočkáme se dvacítek!

Příjemné teploty a slunečné počasí nás budou podle meteorologů provázet prakticky celý měsíc květen. Čeká nás období bez větších teplotních extrémů, občas ale zaprší, tvrdí Český hydrometeorologický úřad.

sex_masturbace - 1
aktualizováno 05.05.
měsíc masturbace

Vědci odhalili šokující pravdu o masturbaci. Tohle s námi dělá!

Že je květen měsícem lásky je všeobecně známo, věděli jste ale, že je to také měsíc masturbace? Slaví se už jedenadvacet let po celém světě a lidé se v tomto období neváhají účastnit třeba masturbačních maratónů na dobročinné účely. Sebeuspokojování je pro člověka navíc nesmírně prospěšné.

Změny
aktualizováno 02.05.
velký přehled

Levnější volání, změny v dopravě: Tohle všechno je od května jinak!

Měsíc lásky provází mnoho zásadních změn, které výrazně ovlivní život Čechů. Na co si dávat bedlivý pozor a jaké příjemné novinky nás v květnu čekají?