Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slunce
13.05.
Předpověď počasí

POČASÍ: Meteorologové prozradili, jaký bude zbytek května

Počasí ve zbytku května má být v Česku teplejší, než je nyní. V noci bude kolem osmi stupňů a přes den budou nejvyšší teploty většinou kolem 20 stupňů Celsia.

Růžový úplněk
10.05.
mocný měsíc

Čeká nás vášnivý májový úplněk! Jaký bude a na co si dát pozor?

Připadáte si celí nesví a jen stěží zvládáte krotit své emoce a nálady? Není divu! Ve středu večer totiž bude na obloze panovat úplněk. A ovlivní především naše vztahy.

Ochlazení - 1
aktualizováno 06.05.
měsíční předpověď

Ranní mrazy a výkyvy teplot: Zbytek května bude chladný

I po zbytek května budou teploty v Česku podprůměrné, nebo průměrné. Do poloviny měsíce se ještě mohou objevit ranní mrazy. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Chladný bude zvláště příští týden.

Prásk.tv píše:

Únor
čtěte o tématu květen na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Změny od května
aktualizováno 01.05.
přehled co nás čeká?

Změny od května: Zákaz kouření v hospodách i tučné náhrady mzdy!

Květen s sebou přináší hned několik velkých změn, které se dotknou nás všech. Jednou z horkých novinek je třeba zavedení protikuřáckého zákona, který plošně zakáže kouření v hospodách a restauracích. Čekají nás ale i změny v podobě rychlejších cest do Chorvatska nebo velmi štědrých náhrad mzdy až 120 tisíc korun.

Polibek pod rozkvetlou třešní
aktualizováno 29.04.
měsíční předpověď

POČASÍ: Na 'lásky čas' se mírně oteplí, květen ale bude deštivý!

Počasí v květnu příliš lásce přát nebude. I když se má na svátek zamilovaných sice nepatrně oteplit, podle meteorologů bude pršet. A to nejen na 1. máje, ale prakticky celý květen.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 21.05.
Jak bude

PŘEDPOVĚĎ: Konec května bude teplý, pak ale přijde ochlazení

Konec května bude nadprůměrně teplý, pak začnou teploty klesat. Přesto se ale budou teploty v příštích čtyřech týdnech celkově držet kolem dlouhodobého průměru a pravděpodobně nespadnou výrazněji pod 20 stupňů. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který v sobotu zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Sex na Letné
aktualizováno 08.05.
Jaro je tu!

Měsíc lásky na Letné: Pár sexoval na trávníku! "Huliči" si je fotili

Na Letné to v sobotu pořádně žilo! Lidé se pod vlivem jara a marihuany vesele smáli, navazovali nová přátelství a pořádali veřejná představení. O jedno z nich se postaral i zamilovaný pár, který demonstrantům akce Milion Marihuana March ukázal, jak vypadá opravdová láska.

Počasí léto
aktualizováno 07.05.
měsíční výhled

Předpověď na květen: Léto je tady, dočkáme se dvacítek!

Příjemné teploty a slunečné počasí nás budou podle meteorologů provázet prakticky celý měsíc květen. Čeká nás období bez větších teplotních extrémů, občas ale zaprší, tvrdí Český hydrometeorologický úřad.

sex_masturbace - 1
aktualizováno 05.05.
měsíc masturbace

Vědci odhalili šokující pravdu o masturbaci. Tohle s námi dělá!

Že je květen měsícem lásky je všeobecně známo, věděli jste ale, že je to také měsíc masturbace? Slaví se už jedenadvacet let po celém světě a lidé se v tomto období neváhají účastnit třeba masturbačních maratónů na dobročinné účely. Sebeuspokojování je pro člověka navíc nesmírně prospěšné.

Změny
aktualizováno 02.05.
velký přehled

Levnější volání, změny v dopravě: Tohle všechno je od května jinak!

Měsíc lásky provází mnoho zásadních změn, které výrazně ovlivní život Čechů. Na co si dávat bedlivý pozor a jaké příjemné novinky nás v květnu čekají?