Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Teror v Evropě

MAPA TERORU: Paříž, Brusel, Manchester. Tady zabíjeli teroristé

Už déle než dva roky zažívá Evropa velkou vlnu teroristických útoků. Radikální islamisté zabíjeli opakovaně v Paříži, Bruselu, Berlíně, Londýně, Petrohradu a naposledy v Manchesteru. Při útocích zemřely stovky Evropanů.

Návštěva Vatikánu

Trump poprvé v Evropě: Sejde se s papežem, který ho kritizuje!

Americký prezident Donald Trump se na své první zahraniční cestě přesunul z Blízkého východu do Evropy. Kolem 18:30 SELČ přistál na římském letišti. Trumpa, kterého už dnes nečeká žádný oficiální program, ve středu přijme papež František.

Koupání
Aktualizováno 12.5. 2017 16:16
bude to stát za to

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA LÉTO: Kde a kdy bude největší vedro?

Plánujete dovolenou? Pak vás nejspíš zajímá, jaké bude v létě počasí. Meteorologové ze společnosti AccuWeather, která se zabývá dlouhodobými výhledy počasí, už vydali předpověď na léto pro celou Evropu. Kde bude letos nejtepleji?

Prásk.tv píše:

Rasistické země v Evropě - 1
čtěte o tématu Evropa na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

VÍKEND: Rekordér – největší stadion v Evropě

Nový seriál Rekordér, jehož jméno napovídá, že se od nás budete dozvídat to nejzajímavější, nejkurióznější a nejpozoruhodnější, a to nejen z České republiky. David Krásný vás dnes zavede na největší stadion v Evropě.

Nelichotivé prvenství

Češi jsou největší rasisti v Evropě, ukazuje unikátní mapa

První místo je většinou důvodem k oslavě. A Češi podle unikátní mapy opravdu jsou mezi evropskými národy na samé špici. Bohužel jsme ovšem vyhráli v míře skrytého rasismu.

Reakce na volby

V EU podporují Macrona, Le Penová mluví o přepisování dějin

Jednoznačnou podporu z Bruselu zatím slyší Emmanuel Macron, který se podle odhadů probojoval do druhého kola francouzských prezidentských voleb spolu s nacionalistkou Marine Le Penovou. Ta označila svůj postup za historický výsledek.

Opuštěné hotely
Aktualizováno 19.4. 2017 10:07
GALERIE Z toho mrazí

Opuštěné hotely Evropy: Z těchto pokojů navždy zmizeli lidé!

Zašlou krásu kdysi luxusních hotelů zachytil rakouský fotograf. Kvůli sérii snímků procestoval Evropu, opuštěných míst navštívil víc než stovku. Prázdné apartmány dnes zejí prázdnotou a na interiéry sedá prach. Některé leží ponechány osudu více než dvacet let.

kde bylo nejhůř?

Vražedné počasí: V Evropě loni živly zabily 217 lidí! MAPA SMRTI

Přírodní živly dokážou nadělat pořádnou paseku, v horším případě i zabít člověka. Jen loni při živelných pohromách v Evropě zemřelo 217 lidí, nejčastěji kvůli povodním a lavinám.

počasí v Evropě

Počasí blázní: V ČR je tepleji než na jihu Evropy. Jinde sněží. MAPA

Češi si v tomto týdnu mohou užívat sluníčka víc, než lidé ve Španělsku, v Athénách nebo třeba na severu Afriky. Počasí se úplně zbláznilo, meteorologové očekávají rekordní teploty po celé střední Evropě.

Turci demonstrující před nizozemským velvyslanectvím v Istanbulu
Aktualizováno 28.3. 2017 11:28

Střepiny: Turecko proti Evropě

Urážky na adresu Evropanů. To je, jak se zdá, strategie prezidenta Erdogana, jak přesvědčit občany Turecka doma i ve státech Evropské unie, aby mu v referendu odsouhlasili posílení prezidentských pravomocí.