Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie vyšetřuje úmrtí - 4
Aktualizováno Včera 20:54
násilné úmrtí

V domku v Havířově zavraždili ženu. Policie zadržela muže

Vraždu ženy v Havířově vyšetřuje od pondělního odpoledne tamní kriminálka. Policie ale zatím nechce detaily o případu uvolnit. Havířovskému deníku pouze potvrdila, že vyšetřuje "násilný trestný čin".

Nicolas Maduro
Aktualizováno Včera 21:48
mrtví demonstranti

Ve Venezuele se umírá na ulicích. A její prezident? Šel hrát baseball

Už přes dvě desítky mrtvých mají na svědomí rozsáhlé demonstrace ve Venezuele. Situace v zemi je kritická. Demonstrující požadují předčasné prezidentské volby, zajištění dodávek potravin a léků, znovuuznání parlamentu a propuštění politických vězňů. Prezident Nicolas Maduro ale zatím požadavky opozice přehlíží a do ulic vysílá ozbrojené složky.

Isaac Webster
Aktualizováno Včera 18:29
Smrt v Hurghadě

Opakuje se případ Kramný? Malý chlapec v Egyptě záhadně zemřel!

Čtyřletý chlapec odjel s rodiči a starším bratrem na dovolenou do Hurghady. Z Egypta už se ale nevrátil. Po "tragické nehodě" upadl do komatu a při životě ho udržovaly přístroje. Nakonec boj se smrtí prohrál.

Prásk.tv píše:

Jodi Charles - 1
čtěte o tématu smrt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Tragédie na Vysočině

Dělník opravoval hráz nádrže na Žďársku, spadl z 65 metrů!

Tragédií skončila oprava vodní nádrže Vír na Žďársku. V sobotu tady z lešení spadl dělník, který na hrázi pracoval. Pád z 65 metrů muž ze Slovenska nepřežil. Z vody ho už mrtvého vytáhli hasiči. Okolnosti, za jakých z lešení spadl, prošetřují policisté.

Novorozenec - 2
Aktualizováno 22.4. 2017 21:39
Porod na Blanensku

S oživováním začali pozdě, kritizují porodní asistentky záchranáře

Čtvrteční domácí porod v obci na Blanensku, který skončil smrtí novorozence, vzbudil velké emoce. Unie porodních asistentek zkritizovala práci policie i záchranářů, kteří podle ní začali pozdě s oživováním dítěte, pak prý ještě policisté otce zbytečně zdržovali. Policie i záchranáři kritiku odmítají.

Nehoda na I/43 u Blanska - 4
Aktualizováno Předevčírem 10:18
Druhý řidič zemřel v nemocnici

U Blanska se čelně srazila dvě auta. Zemřeli 3 lidé, 2 zranění

U Černé Hory na Blanensku se čelně srazila dodávka s osobním autem. Dva lidé zemřeli na místě, další byl v kritickém stavu přepraven do nemocnice, kde v noci také svým zraněním podlehl. Policisté odkláněli dopravu, na místě zasahovaly všechny záchranné složky.

partner jí fandil

Nastoupila do autobusu s mrtvým dítětem. Pak sehrála šílenou scénu

Otřesný případ z loňského září řeší v těchto dnech britské soudy. Viní 25letou Rosalin Bakerovou a jejího 52letého partnera Jeffreyho Wiltshira ze smrti jejich malé dcerky. Snažili se přitom předstírat, že dítě zemřelo úplnou náhodou.

Dopravní nehoda nedaleko jihoafrické Pretorie
Aktualizováno 21.4. 2017 19:41
tragédie v JAR

Autobus s dětmi začal po nehodě hořet. Zemřelo 20 školáků!

Dvacet dětí nepřežilo dopravní nehodu nedaleko jihoafrické Pretorie. Minibus se srazil s nákladním autem a začal hořet.

Těhotná žena
Aktualizováno 21.4. 2017 17:16
velký zvrat

Maminka rodila doma plánovaně, zuří záchranáři! Dítě nepřežilo

Po tragickém porodu na Blanensku, při kterém zemřelo mimimko, vyplouvají na povrch znepokojující informace. Podle všeho totiž nešlo o překotný porod, jak tvrdí Unie porodních asistentek, ale o domácí plánovaný porod, který je, jak říkají záchranáři, velmi nebezpečný. Informaci o domácím porodu potvrdila mluvčí záchranářů s tím, že miminko nebylo možné zachránit.

Ubodání
Aktualizováno 21.4. 2017 21:38
Vražda u Kroměříže

Antonín (39) měl ubodat partnerku. Policisté ho našli v hospodě!

V obci Bezměrov u Kroměříže se stala velká tragédie. Devětatřicetiletý muž je podezřelý, že ve čtvrtek odpoledne ubodal svou o devět let mladší partnerku. Ženu údajně zabil v místním penzionu, kde pracovala. Pak utekl do blízkého Kojetína.