Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Svoboda
dnes 13:11
Odchod hudebníka

Zemřel kytarista Blue Effectu, ve spánku ho zradilo srdce!

V neděli náhle zemřel kytarista a zpěvák kapely Blue Effect Miloš Svoboda. Hudebníkovi bylo sedmdesát, v posledních měsících a letech trpěl tím, jak mu postupně umírali kamarádi.

Podivnou smrt kanadských miliardářů vyšetřuje mordparta
dnes 11:56
Smrt ve sklepě

Podivná smrt manželů-boháčů: Případ si převzala mordparta!

Kanada už několik dní žije podivnou smrtí miliardáře Barryho Shermana a jeho ženy Honey. Pitva navíc nyní ukázala, že manželský pár, který zbohatnul ve farmaceutickém průmyslu, zemřel na následky uškrcení.

Požáry v Kalifornii mají dvě oběti, v Chile zabíjelo bahno
včera 22:33
živelné pohromy

Požáry v Kalifornii mají dvě oběti, v Chile bahno pohřbilo vesnici!

Zuřivé kalifornské požáry si už vyžádaly dvě oběti, o život přišel hasič, který se nadýchal kouře. Zatímco v Kalifornii bojují s ohnivým peklem, v jižní Americe se naopak potýkají se silnými dešti. Chilskou horskou vesnici Santa Lucía smetla vlna bahna, která má už pět obětí a dalších 15 lidí se pohřešuje.

Prásk.tv píše:

Holčičku brutálně znásilnili
čtěte o tématu smrt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Nehoda v Birminghamu
aktualizováno včera 19:10
video hromadná srážka

Tragédie v Birminghamu! Lidé při nehodě létali z aut, 6 mrtvých

Smrtí šesti lidí v neděli skončila hromadná nehoda v anglickém Birminghamu. Několik dalších cestujících se při srážce zranilo, stav jednoho z pasažérů je kritický.

Vražda v Jihlavě
aktualizováno 16.12.
hlavní podezřelý

Velký zvrat! Exmanžel zavražděné Blanky z Jihlavy má být po smrti

Hlavním podezřelým z páteční brutální vraždy v Jihlavě, kde byla na ulici v autě zastřelena místní podnikatelka, je její bývalý manžel. A ten je pravděpodobně po smrti. Policisté našli tělo muže (63) v sobotu nad ránem na Chrudimsku. Jak zemřel a jestli jde skutečně o Jiřího D., který exmanželce dlouhodobě vyhrožoval, by měla potvrdit soudní pitva.

Vražda v Jihlavě: Otrávení psi a smutné statusy
aktualizováno 16.12.
foto + video vražda v jihlavě

Těžký život zavražděné Blanky: Otrava psů a děsivý status o smrti

Vražda ženy v Jihlavě má mnoho podivných okolností. Obětí je podle informací TV Nova paní Blanka, které bylo 71 let. A právě její vzkazy na sociální síti napovídaly tomu, že tušila o nebezpečí, které jí hrozí.

Nehoda na Milevsku - 3
aktualizováno 16.12.
galerie tragická nehoda

Při nehodě zemřel mladý řidič (20). Spolujezdec (17) se vážně zranil

Smrtí mladého řidiče skončila sobotní nehoda u Milevska na Písecku. Řidič se svým autem narazil do stromu. Jeho o tři roky mladší spolujezdec přežil, ale je ve vážném stavu.

Střelba v Jihlavě
aktualizováno 15.12.
Tragédie na Vysočině

Vražda za bílého dne: Řidičku v Jihlavě zastřelili přes okno auta!

Nepochopitelná tragédie se stala v pátek odpoledne v Jihlavě. Na starší řidičku dvakrát z protijedoucího auta vystřelil zatím neznámý člověk. Z místa pak ujel. Ženu oživovali nejdříve svědci, poté záchranáři. Pomoci už jí ale nedokázali.

Pád z mrakodrapu
aktualizováno 15.12.
Drsný pád

Lezec spadl z mrakodrapu, vlastní smrt natočil! Promluvila přítelkyně

Přítelkyně čínského lezce, který natočil svou vlastní smrt, promluvila a popsala okolnosti, které předcházely tragickému pádu. Mladík se zřítil z mrakodrapu ve městě Čang-šha na jihovýchodě Číny. Na sociální síti, kde sdílel děsivá videa svých kousků, ho sledovalo okolo milionu uživatelů.

Děti zemřely při požáru
14.12.
velká tragédie

Mladí milenci zapálili cizí dům. Požár nepřežily čtyři děti

Obrovský požár zachvátil rodinný dům, ve kterém žila matka a pět jejích potomků. Ze zajetí hořícího pekla se nepodařilo všechny zachránit. Tři děti při tragédii zemřely v ohni. Čtvrté zemřelo po převozu do nemocnice. V rukách policie skončil mladý pár, který podle policie dům zapálil.