Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda motorkáře u Býště - 2
aktualizováno včera 15:25
tragická nehoda

Motorkář přerazil značku a skončil ve stromu. Nedokázali mu pomoct

Tragicky skončila dopravní nehoda, která se stala v pátek před polednem nedaleko Hradce Králové. Motorkář se srazil s osobním autem, byl na místě mrtvý.

Blogerka Nara
aktualizováno včera 11:56
Utrpení

Krásnou blogerku zabila rakovina. Její poslední fotka dojala svět

Nara podlehla vzácné rakovině žaludku. Na sociálních sítích ji sledovaly miliony lidí. Těsně před smrtí dala na instagram snímek, z kterého běhá mráz po zádech. Je z něj cítit utrpení, ale zároveň dojetí, pocit smíření a naděje.

SMRT v Ordinaci - 10
24.05.
ordinace v růžové zahradě 2

Andrea umírá! Její poslední přání ještě pořádně zamíchá dějem

Jeden z nejsilnějších dílů historie seriálu čeká diváky Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes! Dnešním dnem se totiž uzavře příběh záchranářky Andrey Hanákové. Ta v úterý neohroženě vlastním tělem zachránila život pacientky Martiny Kaiserové, když šla v ústrety kulkám, které patřily jí. Boj o záchranu jejího života bude marný.

Prásk.tv píše:

Nara Almeida - 1
čtěte o tématu smrt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Nehoda mikrobusu v Maďarsku
24.05.
video neštěstí v maďarsku

Řidič mikrobusu vysílal živě svou jízdu. Vjel pod kamion, 9 mrtvých!

Řidič mikrobusu, který se v úterý srazil v Maďarsku s nákladním autem, vysílal osudnou jízdu, při které zemřelo celkem devět lidí, živě na Facebooku. Záznam den po tragédii zveřejnila rumunská média.

Sražený vlk
aktualizováno 24.05.
Šelma u Mladé Boleslavi

Vlk, který zemřel na dálnici D10, přiběhl až z Polska, ukázaly testy

Vlk, kterého na dálnici D10 u Mladé Boleslavi srazilo na začátku dubna auto, nebyl podle analýzy DNA z české smečky na Kokořínsku, ale z Polska.

David Goodall
24.05.
† 104 let podstoupil eutanazii

Vědec, který si vpíchl injekci smrti: Lidstvu nechal výstražný vzkaz!

Nejstarší australský vědec David Goodall, jehož poslední cestu sledovali lidé po celém světě, před smrtí zanechal lidstvu vzkaz. Dopis muže, který ve věku 104 let podstoupil eutanazii na švýcarské klinice, tlumočil Goodallův společník - lékař Philip Nitsche.

Kostel v Nitře
24.05.
Neštěstí v Nitře

Tragédie! Muže před kostelem zasáhl blesk, na místě zemřel

Obrovská tragédie se stala ve středu podvečer v parčíku naproti kostelu v Nitře. Muže, který stál pod stromem, zasáhl blesk. I přes rychlou akci záchranářů se mu už život zachránit nepodařilo, píší Topky.sk.

Srážka vlaku a kamionu u Turína
aktualizováno 24.05.
tragická nehoda

Neštěstí u Turína! Srazil se kamion s vlakem, 2 mrtví a 18 zraněných

Nedaleko italského Turína se v noci srazil vlak s kamionem. Nehoda si vyžádala nejméně dva mrtvé a 18 zraněných. Řidič kamionu, podle zahraničních médií s litevskými poznávacími značkami, vyvázl bez zranění.

Philip Roth
aktualizováno 23.05.
psal romány

Zemřel jeden z nejvýznamnějších spisovatelů! Rothovi bylo 85 let

Ve věku 85 let v úterý zemřel jeden z nejvýznamnějších amerických spisovatelů a autor téměř tří desítek románů Philip Roth. Agentura AP sběratele nejrůznějších ocenění včetně Pulitzerovy ceny v nekrologu označuje za neohroženého vypravěče příběhů o sexu, smrti, asimilaci a osudu, za oslavovaného i kontroverzního autora a neúprosného satirika.

Smrtelná nehoda motorkáře na přejezdu u Kralup nad Vltavou - 4
aktualizováno 22.05.
Tragická nehoda

Motorkář se u Prahy srazil s osobním vlakem, nehodu nepřežil

Tragicky skončila v úterý pozdě odpoledne nehoda na přejezdu u Kralup nad Vltavou na Mělnicku. Projíždějící osobní vlak se tam střetl s blížící se motorkou.