Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Klec pro medvěda
včera 22:10
Odchyt zvířete

Klec na medvěda je připravená, šelma se zatím dobývala na ovce

Starostové několika obcí na Valašsku konečně mají speciální odchytovou klec na medvěda, který se už několik týdnů potuluje po okolí. Přivezli ji ze Slovenska a hodlají ji okamžitě použít. Vzhledem k tomu, že zvíře je čím dál tím nebezpečnější, nebudou zřejmě muset ani čekat na oficiální povolení k odchytu.

Medvěd zabíjí ovce na Valašsku
aktualizováno 16.10.
Odchyt šelmy

Medvěd napadl další ovce. Starostové se na něho chystají

Asi čtyřletý medvěd, který se už měsíc potuluje Valašskem, roztrhal další ovce. Tentokrát v Mikulůvce a v Bystřičce. Na jeho odchyt bude přivezena speciální odchytová klec ze Slovenska.

Had z Orlové - 3
12.10.
užovka v budově

Had stál obchod miliony, hledání v Orlové se pořádně prodražilo

Hada hledali od úterý v supermarketu v Orlové. Až v pátek ho chytil specialista na plazy, který minulý týden odchytil mambu zelenou v Praze. Ukázalo se, že jde o neškodnou užovku obojkovou. Stále ale není jasné, jak se tam dostala.

Prásk.tv píše:

Muž si koupil štěně - 1
čtěte o tématu zvíře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Had v Kauflandu - Ilustrační
aktualizováno 11.10.
Nejhledanější had

Had je stále na útěku! Prodejna v Orlové zůstává uzavřená

Vládcem orlovské prodejny Kauflandu i nadále zůstává neznámý plaz. Dveře prodejny jsou zavřené již třetí den. Hasiči prohledávají regály. V pohotovosti je i herpetolog.

Had v Kauflandu - Ilustrační
aktualizováno 10.10.
zvíře na útěku

Další pátrání po hadovi! Kaufland musel uzavřít jednu pobočku

Po vyhrocené situaci se smrtelně jedovatou mambou zelenou v Praze se objevil další had, tentokrát v Orlové. Musela kvůli tomu být uzavřena prodejna Kauflandu, kde si hada všimli na kamerovém systému. Situace už trvá druhý den. Ze záběrů není jasné, o jakého hada se jedná, opatrnost je tedy na místě, protože mohl být do obchodu přivezen se zbožím z ciziny.

Hroch v pražské zoo
07.10.
zánět žaludku

V pražské zoo zemřel hroch Slávek, bylo mu 33 let

Tragická zpráva přišla z pražské zoo. Zemřel hroch Slávek. Smutnou informaci potvrdil na Facebooku ředitel zoo Miroslav Bobek.

Adopce chrtů
03.10.
STŘEPINY

VIDEO: Krutý osud dostihových chrtů: Když nevítězí, čeká je smrt

Chrti jako spotřební materiál. Oblíbená zábava, co ročně stojí život desítky tisíc irských a španělských chrtů. Existují ale české organizace, které dávají desítkám z nich každý měsíc druhou šanci na život.

Hladový medvěd na Zlínsku opět útočil na ovce
aktualizováno 03.10.
Hladový medvěd

Mědvěd na Zlínsku opět útočil. Zabil jednu ovci, pak utekl

Asi 4letý medvěd, který se déle než 3 týdny potuluje na Valašsku, překvapil v noci z pondělka na úterý chovatele ovcí nedaleko Vsetína. Jednu ovci na místě zabil. Majitel stáda ho musel odehnat. Je to už druhý útok tohoto predátora na hospodářská zvířata za posledních pár dní.

Kůň ve francouzském baru
02.10.
Splašené zvíře

Do baru vběhl splašený kůň! Zděšení lidé utíkali pryč. VIDEO

Nečekané překvapení čekalo návštěvníky jednoho baru ve Franci. Do podniku vtrhl kůň a zběsile tam řádil. Pobíhajícího koně a zákazníky, kteří se zoufale snažili nezvanému návštěvníkovi uniknout, zachytila skrytá kamera.

2189777
01.10.

Střepiny 30. 9. 2018

Psí šampioni po závodní kariéře jako zboží na odpis a češi, kteří jim dávají druhou šanci. Uprchlické tábory na řeckem Lesbosu. V jakých podmínkách tam žijí tisíce dětí? Také představíme volební manuál a kouzla křížkování na volebních lístcích. A koukneme se na ideál krásy v proměnách času. Prosadí se přirozený vzhled oblých křivek a kdo dnes vlastně určuje trend?