Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týrání kočky
Aktualizováno 14.3. 2017 18:45
Skandál na Slovensku

VIDEO: Kluk týral kočku, skoro ji oběsil! Byla to jen hra, tvrdí rodina

Chlapec i jeho rodina tvrdí, že to byla jenom hra. Odborníci se ale po zhlédnutí videa, na kterém malý Slovák týrá kočku, zděsili. Kluk totiž zvíře vláčí za sebou na provaze, poté ji dokonce věší na strom! Všechno zveřejnil jeho kamarád na Facebooku.

užitečný nápad

Aplikace do mobilu zachraňuje zvířecí životy! Nechcete ji také?

Unikátní aplikaci do mobilu, která pomůže zachraňovat zvířata, dali dohromady dobrovolní studentští nadšenci společně s ochranáři přírody. Pomůže nejen zvířatům, ale ulehčí i záchranným stanicím a dokonce hasičům, policii a záchranářům. Aplikaci Zvíře v nouzi si můžete stáhnout zdarma.

potřeboval sex

Nechtěla ho žádná žena, znásilnil slepici. Ta vyčerpáním zemřela

Najít si ženu není vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Své o tom ví i Kevin Simiyi z vesnice Bungoma v Keni, který byl tak sexuálně deprivovaný, že se vydal hledat lásku do kurníku.

Prásk.tv píše:

Kůň v jámě - 5
čtěte o tématu zvíře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

Tuleň s plyšovou hračkou - 4
Aktualizováno 4.3. 2017 14:29
GALERIE To je lásky

Denní dávka roztomilosti: Tuleň nedá dopustit na svého plyšáka!

Ošetřovatelé z japonské zoo věnovali tuleni plyšovou hračku. To ale netušili, jak moc si Hiyori svou zmenšeninu oblíbí. Vznikly tak unikátní fotky spokojeného tuleně s plyšákem na prsou, které dojaly celý svět.

Hasiči zachraňovali kočku z ventilace
Aktualizováno 1.3. 2017 14:06
zásah v ostravě

Kočka se zasekla v otevřené ventilaci. Vysvobodili ji hasiči

Černou kočku zaseknutou v pootevřeném okně vysvobozovali ve středu ráno profesionální hasiči z Ostravy-Přívozu. Na zoufale mňoukající zvíře, které uvízlo ve ventilačce, upozornili sousedé.

způsobuje neplodnost

Koně v ohrožení: Zavlekli do Česka nakažlivou pohlavní nemoc!

Poprvé po osmi letech byl v Česku potvrzen výskyt nakažlivého onemocnění pohlavních orgánů koní. Veterináři jej diagnostikovali u plemenného hřebce při preventivním vyšetření v průběhu února. Onemocnění není přenosné na člověka.

KOŘENÍ: Leopardí koženka

Náboženské obřady vyžadují řadu rituálních předmětů. V Africe to často bývají zvířecí kůže.

záhadné zvíře

Moře vyplavilo tajemné monstrum. Je obrovské, bílé a chlupaté!

Obří chlupaté zvíře objevili obyvatelé na břehu pláže v Cagdainao na Filipínách. Vyplavilo ho tady moře. Lidé se teď dohadují, co je zvíře vlastně zač.

magazín Víkend

Krematorium pro zvířata: Jak vypadá psí pohřeb a kolik stojí?

Desetitisíce majitelů ročně řeší, jak se po smrti důstojně rozloučit se svým mazlíčkem. Jednou z možností je krematorium pro zvířata. Popel svého miláčka si můžete odnést nejen v urně, ale třeba i ve skleněném srdíčku.

Záchrana srnečka na Benešovsku
Aktualizováno 11.2. 2017 18:51
Rychlá pomoc

Dojemné VIDEO: Hasiči zachránili srnečka, který uvízl v potoce

Mohlo to skončit tragédií, hasiči ale zařídili happyend. Srneček v pátek večer uvízl v zamrzlém potoce na Benešovsku a sám by se nemohl dostat ven. Kolemjdoucí ale naštěstí zavolali pomoc.