Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oslavany na Brněnsku

Servírka prosila muže, aby si hlídal psa. Udělal mu něco strašného!

Při venčení psa se 34letý muž rozhodl zastavit v restauraci. Zmatené zvíře pobíhalo po lokále a nakonec uvnitř vykonalo potřebu. Když páníčka napomenula obsluha, zachoval se naprosto neuvěřitelně. Pejska vzal a hodil ho do studny!

Stádo splašených ovcí se prohánělo v centru Pelhřimova
Aktualizováno 13.4. 2017 21:55
odchyt

Pelhřimovem se prohánělo stádo ovcí. Honili je hasiči i policie

Divoký zásah mají za sebou hasiči a policisté z Pelhřimova. Přímo v centru města tam chytali stádo splašených ovcí, kterým se rozhodně nechtělo zpátky k jejich majiteli. Sice to trvalo několik hodin, ale ovce jsou zpátky v ohradě.

video záchranná akce

Zmatený bobr stavěl hráz u silnice. Strážníci ho přenesli do vody

Řidiči, kteří cestovali po státní silnici mezi Břeclaví a Podivínem, měli obavy o život bobra evropského. Vzácný vodní hlodavec se usídlil u vozovky a sledoval provoz. Hrozilo, že chráněné zvíře někdo přejede. Policii se ho podařilo odchytit a odvést ho do bezpečí.

Prásk.tv píše:

Kůň v jámě - 5
čtěte o tématu zvíře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Hendikepovaní psi mají spokojený život díky těmto kolečkům - 6
Aktualizováno 25.3. 2017 18:43
galerie očima pejskaře

Hendikepovaní psi mají spokojený život díky těmto kolečkům

Úrazy se netýkají jenom nás lidí, ale i našich psích kamarádů. Pokud se něco takového stane a neurolog potvrdí, že pes už nikdy nebude chodit, je to obrovská rána pro všechny majitele chlupatých mazlíčků. Ale psi jsou trpěliví a rozhodně nechtějí přestat žít.

Týrání kočky
Aktualizováno 14.3. 2017 18:45
Skandál na Slovensku

VIDEO: Kluk týral kočku, skoro ji oběsil! Byla to jen hra, tvrdí rodina

Chlapec i jeho rodina tvrdí, že to byla jenom hra. Odborníci se ale po zhlédnutí videa, na kterém malý Slovák týrá kočku, zděsili. Kluk totiž zvíře vláčí za sebou na provaze, poté ji dokonce věší na strom! Všechno zveřejnil jeho kamarád na Facebooku.

užitečný nápad

Aplikace do mobilu zachraňuje zvířecí životy! Nechcete ji také?

Unikátní aplikaci do mobilu, která pomůže zachraňovat zvířata, dali dohromady dobrovolní studentští nadšenci společně s ochranáři přírody. Pomůže nejen zvířatům, ale ulehčí i záchranným stanicím a dokonce hasičům, policii a záchranářům. Aplikaci Zvíře v nouzi si můžete stáhnout zdarma.

potřeboval sex

Nechtěla ho žádná žena, znásilnil slepici. Ta vyčerpáním zemřela

Najít si ženu není vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Své o tom ví i Kevin Simiyi z vesnice Bungoma v Keni, který byl tak sexuálně deprivovaný, že se vydal hledat lásku do kurníku.

Tuleň s plyšovou hračkou - 4
Aktualizováno 4.3. 2017 14:29
GALERIE To je lásky

Denní dávka roztomilosti: Tuleň nedá dopustit na svého plyšáka!

Ošetřovatelé z japonské zoo věnovali tuleni plyšovou hračku. To ale netušili, jak moc si Hiyori svou zmenšeninu oblíbí. Vznikly tak unikátní fotky spokojeného tuleně s plyšákem na prsou, které dojaly celý svět.

Hasiči zachraňovali kočku z ventilace
Aktualizováno 1.3. 2017 14:06
zásah v ostravě

Kočka se zasekla v otevřené ventilaci. Vysvobodili ji hasiči

Černou kočku zaseknutou v pootevřeném okně vysvobozovali ve středu ráno profesionální hasiči z Ostravy-Přívozu. Na zoufale mňoukající zvíře, které uvízlo ve ventilačce, upozornili sousedé.

způsobuje neplodnost

Koně v ohrožení: Zavlekli do Česka nakažlivou pohlavní nemoc!

Poprvé po osmi letech byl v Česku potvrzen výskyt nakažlivého onemocnění pohlavních orgánů koní. Veterináři jej diagnostikovali u plemenného hřebce při preventivním vyšetření v průběhu února. Onemocnění není přenosné na člověka.