Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krokodýl ve vodě
včera 20:23
To nečekal nikdo

Šok při policejní razii! Mezi zbraněmi číhala exotická šelma!

S očima navrch hlavy skončili před několika dny policisté, kteří v ruském Petrohradě při razii hledali zbraně a výbušniny. Ve sklepě totiž mezi kalašnikovy a odstřelovačskými puškami objevili i dvoumetrového krokodýla nilského.

Řidič si myslel, že na D35 přejel mrtvé zvíře, ale šlo o člověka!
aktualizováno 17.01.
Děsivá nehoda

Přejel jsem zvíře, hlásil muž policii. Na místě našli mrtvého člověka!

Pořádný šok zažili policisté, kteří ve středu brzy ráno vyjížděli k hlášenému mrtvému zvířeti na dálnici D35 u Přáslavic nedaleko Olomouce. Po příjezdu na místo se totiž ukázalo, že na vozovce neleží kanec ani srna, ale mrtvý člověk!

Kočkovitá šelma v lese na Slovensku
14.01.
Je to podvod?

V lese na Slovensku údajně vyfotili pumu! Prověřuje to i policie

Slovenský myslivec pořídil v lesích fotografii neznámého zvířete. Podle odhadů se může jednat o pumu nebo dokonce lvici. Myslivci se teď hádají, zda jde o podvrh, nebo reálný snímek. Případ prošetřuje i policie.

Prásk.tv píše:

Muž riskoval život
čtěte o tématu zvíře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Rysici zastřelil pytlák
aktualizováno 04.01.
zbytečná smrt

Rysici Lauru pod Lysou horou zabil pytlák! Čekala na ni mláďata

Mrtvá rysice Laura byla v říjnu nalezena poblíž Ostravice pod Lysou horou. Pitva ukázala, že zvíře zemřelo na střelné zranění, které začalo hnisat a způsobilo celkovou otravu organismu. Její smrt je podle odborníků pro Beskydy velkou ztrátou.

Dvouhlavá želva
aktualizováno 29.12.
Nezvyklé kousky

Zvířecí kuriozity roku: Dvouhlavá želva a telecí trojčata!

Dvouhlavé želvě, která se narodila v létě chovateli v Hradci Králové, se daří výborně. Tenhle středoevrospký unikát nechtěl zpočátku přijímat potravu, ale to už neplatí. Majitel želvy navíc zjistil, že každá hlava ovládá "svoji" půlku těla.

Mládě guerézy pláštíkové
22.12.
gueréza pláštíková

V pražské zoo mají další tahák! Malou opičku už i pokřtili! VIDEO

V půlce listopadu se v pražské zoologické zahradě narodilo mládě guerézy pláštíkové. A o měsíc později se pak dočkalo i slavnostního křtu!

Uvázaný pes - 1
aktualizováno 13.12.

STŘEPINY: Záhadná zmizení psů v Česku!

Nešťastné náhody nebo krádeže zvířat na objednávku? Reportérka Karolína Tomašková zjišťovala, co je pravdy na tom, že v Česku operuje mafie, která krade zvířata. A dozvíte se i to, jak pracují detektivové, kteří po ztracených psech pátrají.

2082420
aktualizováno 11.12.

Střepiny 10. 12. 2017

Záhadná zmizení psů v Česku. Nešťastné náhody nebo krádeže zvířat na objednávku? Nabídka firmy, která se chce bít za práva majitelů vozů s problémovým softwarem. Šlechetná pomoc nebo byznys do vlastní kapsy? Česká politická scéna má za sebou další rušný týden. Někdejší slavný esenbák stanul v čele sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů – Jaký je na to názor voličů?

Záchrana telete
06.12.
Netradiční záchrana

Hrdinní policisté! Takhle bojovali o život malého telátka. VIDEO

Znalosti, které získal během studia na střední veterinární škole, se vyplatily policistovi z Nového Bydžova. Když se jeho kolega doma díval z okna, všiml si krávy, která pravděpodobně čerstvě porodila. Zavolal proto policisty, kteří se vypravili teleti, které skončilo v potoce, na pomoc.

Boj o život psa ve skalách u Bernartic
aktualizováno 06.12.
galerie naděje vyhasíná

Hasiči už psa Mildu nezachrání! "Byl vystresovaný," vzpomínají

Hasiči už nemohou pro jezevčíka Mildu, který v sobotu zabloudil do zrádných chodbiček kamenolomu u Bernartic, bohužel nic udělat. Ačkoli měli psa v úterý na dosah, veškeré snahy o jeho záchranu museli nakonec vzdát. Přístupová cesta se začala bortit a se svými životy by tak hazardovali sami. Zbývá poslední naděje.