Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Autobus na Slovensku narazil do náklaďáku - 1
aktualizováno včera 16:49
Tragédie na Slovensku

Autobus narazil do náklaďáku, dva mrtví! Zraněné vyprostili hasiči

Tragická nehoda se stala na slovenské silnici R1 nedaleko Banské Bystrice. Autobus se srazil s nákladním autem, nejméně dva lidé zemřeli. Zranilo se dohromady třináct cestujících.

Řidič autobusu
aktualizováno včera 12:28
neměl jízdenku

Řidiče MHD v Ostravě zranil černý pasažér, nechtěl opustit autobus!

Řidiče autobusu ostravské MHD v neděli večer zranil neznámý cestující. Muž měl cestovat bez platné jízdenky a řidič ho chtěl z vozu vykázat. To se však černému pasažérovi nelíbilo a místo klidného odchodu tak řidiče napadl. Ten skončil s krvácením v péči lékaře, po útočníkovi policie pátrá.

Dívka strčila kamarádku pod kola autobusu
20.04.
cesta ze školy

Nepochopitelný zkrat: Dívka strčila kamarádku pod autobus! VIDEO

Běžná cesta ze školy v Polsku málem skončila tragédií. Dvě spolužačky šly v klidu po chodníku, když v tom se jedna z kamarádek rozhodla bezdůvodně strčit do té druhé. Dívka okamžitě ztratila rovnováhu a upadla do silnice, kde právě projížděl autobus. Hlava školačky minula jeho kolo pouze o pár centimetrů.

Prásk.tv píše:

Řidič autobusu - 1
čtěte o tématu autobus na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Smrtelná nehoda na Vysočanské - 6
aktualizováno 17.04.
Smrtelná nehoda

Chodce v Praze zabil autobus, jeho příbuzný se na to díval!

Na zastávce autobusu u metra Vysočanská zemřel v úterý odpoledne devětatřicetiletý muž. Srazil ho projíždějící autobus MHD. Všemu navíc podle policie přihlížel nejméně jeden příbuzný sraženého muže.

Nabouraný autobus v Bulharsku
13.04.
Tragická nehoda

Autobus na bulharské dálnici boural: 10 mrtvých, 20 zraněných

Vážná nehoda zastavila v pátek provoz na bulharské dálnici A1 u města Vakarel nedaleko hlavního města. Autobus z přímořského letoviska Burgasu se srazil s autem, sjel do příkopu a převrátil se na bok. Při nehodě zahynulo 10 cestujících.

Nehoda autobusu na Maltě
09.04.
Tragédie na Maltě

Vyhlídkový autobus narazil do větví. Zemřeli 2 lidé, 50 zraněných

Dva turisté zemřeli a 50 bylo zraněno, z toho 6 vážně, při strašlivé nehodě autobusu s turisty na Maltě. Dvoupatrový autobus s otevřeným vrchním patrem narazil do silných větví, které turistům způsobily hrozivá zranění. O život bojují i děti.

Nehoda Vrbčany
aktualizováno 09.04.
nehoda na kolínsku

Při srážce autobusu a dodávky se zranili 4 lidé, řidiče vyprošťovali

Celkem čtyři lidé se v pondělí zranili při srážce auobusu s dodávkou u obce Vrbčany na Kolínsku, jednoho z nich museli vyprošťovat hasiči. Co přesně se na místě stalo, není jasné.

Požár autobusu v pražských Kyjích
04.04.
galerie běsnící živel

Autobus pohltily během chvíle plameny, vůz byl téměř zničen

Pražské hasiče zaměstnal ve středu odpoledne požár autobusu v Kyjích. Plameny vůz prakticky zcela zničily i přes to, že se je podařilo velmi rychle dostat pod kontrolu. Incident se naštěstí obešel bez zranění.

Policisté rozbili sklo pronásledovaného auta
04.04.
drsný zásah

VIDEO: Po honičce u Bratislavy museli policisté do auta oknem

Nebezpečnou honičku za sebou mají slovenští policisté. Ti si v noci na středu všimli BMW, které jezdilo ze strany na stranu, rozhodli se proto řidiče zkontrolovat. Auto ale místo zastavení prudce zrychlilo a dalo se na útěk. Zastavil ho až autobus MHD. Policisté si všimli mladé ženy v bezvědomí, museli proto do auta jakýmkoliv způsobem. Když ji dostávali ven, opět přišla k sobě. Následně byla omezena na svobodě.

Obojživelný autobus v Budapešti
02.04.
Drama v Budapešti

Obojživelný autobus se zasekl v Dunaji! Turisty museli evakuovat

Místo neobvyklé cesty zažili turisté v Budapešti obrovský šok. Vyhlídková plavba v obojživelném autobusu skončila evakuací a zásahem hasičů. Zřejmě kvůli poruše uvízlo vozidlo v Dunaji a nedokázalo vyjet na břeh. Nikomu se naštěstí nic nestalo.