Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Autobusy (ilustrační foto)
aktualizováno 16.02.
nepochopitelné chování

Krůček od tragédie: Autobus tlačil druhý z cesty, bylo v něm 36 dětí!

Nechybělo mnoho a na jihu Čech se stala tragédie. Řidič autobusu se dopustil riskantního manévru, při kterém ohrozil další autobus a protijedoucí auta.

Muž se psem
15.02.
Kde je vzal?

Muž žebral o peníze na autobus, po kapsách měl 15,5 milionu!

Policie ve švédské Uppsale vyšetřují zvláštní případ. Muž žebral na zastávce o peníze na autobus a když mu lidé žádné nedali, začal být agresivní. Jenže přivolaní policisté zjistili, že měl žebrák kapsy nacpané bankovkami.

Při nehodě dvoupatrového autobusu v Hong Kongu zahynulo nejméně 19 lidí
aktualizováno 10.02.
Děsivá nehoda

V Hong Kongu boural dvoupatrový autobus, nejméně 19 mrtvých!

Nejméně devatenáct lidí zahynulo, když se v Hong Kongu převrátil dvoupatrový autobus městské hromadné dopravy. Příčina děsivé nehody zatím není známá.

Prásk.tv píše:

Řidič autobusu - 1
čtěte o tématu autobus na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Požár autobusu s dětmi u Nasavrk na Chrudimsku
aktualizováno 09.02.
Ničivý požár

Za jízdy shořel autobus plný dětí, všichni stihli vystoupit

U Nové Vsi u Nasavrk na Chrudimsku shořel v pátek autobus, který vezl dvě třídy dětí z Pardubic a tři dospělé. I když plameny autobus zcela strávily, všem se podařilo naštěstí včas vystoupit.

MHD Bratislava
07.02.
kuriozita v Bratislavě

Hádka v MHD: Řidič odmítl jet, bál se, že chytí chřipku od cestující

Kuriózní případ se stal v úterý ráno v bratislavské MHD. Řidič autobusu odmítl pokračovat v jízdě, protože jedna z cestujících, která seděla vepředu, kašlala. A řidič se bál, že se nakazí.

Dechová kontrola řidiče
30.01.
Jízda na drogách

Autobusák měl v těle pervitin, z pražského letiště vezl 30 lidí

Hodně nezodpovědně se zachoval řidič autobusu, který v úterý vezl z pražského letiště asi třicet cestujících. Nejprve se dostal do křížku s jiným řidičem, následně policisté při kontrole zjistili, že si šofér dal před jízdou pervitin.

Nehoda autobusu na Zlínsku - 4
26.01.
Kuriózní nehoda

Autobus narazil do domu, narušil statiku! Bydlet se tam nedá

Policisté pokračují ve vyšetřování čtvrteční nehody v Haluzicích na Zlínsku, kde autobus narazil do rodinného domu. Při nehodě se zranilo devět lidí. Dům ještě včera prohlédl statik a zjistil, že bude muset projít stavebními úpravami.

Mladík napadl řidiče autobusu
aktualizováno 26.01.
byl namol

Opilý 15letý mladík se porval s řidičem autobusu. Hrozí mu vězení

Policisté na Třebíčsku musejí řešit neobvyklý případ napadení. Na autobusovém nádraží v Moravských Budějovicích opilý 15letý chlapec napadl řidiče linkového autobusu, který ho upozornil na nevhodné chování. Chlapce teď čekají oplétačky s policií a jeho rodiče rozhovor se sociálkou.

Nehoda autobusu na Zlínsku - 4
aktualizováno 26.01.
Komplikace v dopravě

Nehody kvůli náledí: Muže zavalilo auto, autobus narazil do domu!

Řidiče na východě republiky potrápila ledovka, hasiči vyjížděli k desítce nehod. Při havárii auta u Býště zemřel jeden člověk. V Haluzicích na Zlínsku zase narazil autobus do domu, zranilo se devět lidí. I tady byly zřejmě příčinou nehody ledovka a nepřiměřená rychlost.

Nehoda na Rokycansku - 1
aktualizováno 24.01.
foto uvnitř neštěstí na rokycansku

Tragédie! Řidič ani holčička (4) srážku s autobusem nepřežili

Záchranáři ve středu vyjížděli k vážné dopravní nehodě blízko Ejpovic na Rokycansku. Z neznámých příčin tu narazilo auto do autobusu. V nemocnici skončili s těžkým zraněním dva lidé - čtyřleté dítě a řidič osobního auta. Oba bojovali o život, svým zraněním ale nakonec podlehli.