Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nizozemsko - policie
aktualizováno dnes 13:19
video řidič ujel

Auto v Nizozemsku na hudebním festivalu vjelo do lidí! Jeden mrtvý

Dodávka srazila dnes ráno na jihu Nizozemska čtyři lidi. Jeden člověk přišel o život, tři další utrpěli vážná zranění. Incident se stal poblíž areálu, kde v noci skončil třídenní hudební festival Pinkpop. Řidič vozu z místa ujel, později se ale sám přihlásil, informovala policie na tiskové konferenci. Příčina srážky je nadále neznámá. Řidič i všichni čtyři postižení pocházejí z Nizozemska. České ministerstvo zahraničí už dříve ČTK řeklo, že nemá informace, že by mezi postiženými byli Češi.

2151431
11.06.

Střepiny 10. 6. 2018

Desítky otrávených lidí z jednoho stánku s rychlým občerstvením. Před čím nás hygienici varují a co nás může v létě stát i život? Válka žlutých proti zeleným, aneb cenová kouzla autobusových dopravců. Vyhraje zákazník? A hokejový bohatýr Ovečkin a jeho splněný sen. Stanly Cup konečně v rukou milovaného i proklínaného velikána.

Muže srazil na zastávce v Průmyslové autobus
aktualizováno 09.06.
vážná zranění

Na zastávce našli zakrváceného muže, měl ho srazit autobus

Hororová scéna se odehrála v Průmyslové ulici v Praze. V pátek k večeru objevili lidé silně zakrváceného muže na autobusové zastávce. Muž částečně kolaboval a musela pro něj dojet sanitka, ještě předtím uvedl, že ho srazil autobus, který následně odjel.

Prásk.tv píše:

Karlah Louise Daly - 1
čtěte o tématu autobus na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Objevte nepoznané končiny Řecka

Řecké ostrovy zná každý. My Vás ale nyní vezmeme na řeckou pevninu, na místo méně známé, ale o to krásnější…

Tragická nehoda v Uherském Brodě
aktualizováno 07.06.
Tragická nehoda

Autobus srazil u nádraží dva chodce! Jeden na místě zemřel

Ve čtvrtek krátce před třetí hodinou odpoledne vyjeli policisté k tragické nehodě v Uherském Brodě. Autobus tam srazil dva chodce. Sražený muž na místě zemřel, chodkyně musela kvůli vážnosti zranění do nemocnice.

Autobus
31.05.
zasáhla policie

Muž krvácel z obličeje, krev otíral do oděvu dalších lidí v autobuse

V Brně kolem druhé hodiny ranní přerušil řidič autobusu kvůli jednomu z cestujících svou jízdu. Padesátiletý muž, který nastoupil do nočního spoje, totiž silně krvácel z obličeje a obtěžoval tím ostatní spolucestující.

Regiojet a flixbus
28.05.
Žlutý vs. zelení

RegioJet se pustil do Flixbusu, kvůli cenám ho udal v Bruselu

Spor mezi dvěma autobusovými přepravci RegioJetem a Flixbusem se dál vyhrotil. RegioJet poslal svému konkurentovi předžalobní výzvu a zároveň si na postup Flixbusu stěžuje u eurokomisařky Margrethe Vestagerové, která má na starosti hospodářskou soutěž.

Nehoda autobusu a náklaďáku u Nymburka - 5
aktualizováno 24.05.
nehoda u nymburka

Na kruhovém objezdu se srazil autobus a náklaďák! 12 zraněných

Na kruhovém objezdu nedaleko Nymburka se ve čtvrtek ráno čelně srazil autobus s nákladním autem. Při nehodě se zranilo 12 lidí, z čehož devět jich skončilo v nemocnici. Místo nehody bylo asi dvě hodiny neprůjezdné.

Chlapec chtěl vysvobodit psa zpod autobusu, řidič ho přejel
aktualizováno 21.05.
tragédie na slovensku

Chlapec (†4) chtěl vysvobodit psa zpod autobusu, řidič ho přejel!

Slovensko zasáhla v pondělí dopoledne obrovská tragédie. Příměstský autobus nedaleko Nitry přejel malého chlapce (4), který si na zastávce vlezl pod vozidlo, odkud chtěl vysvobodit svého psa. Řidič si pak ani nevšiml, že bezbranné dítě přejel, tvrdí TV Markíza.

Nehoda autobusu a osobního auta - 5
18.05.
Pod Větruší

V Ústí se srazil autobus MHD s náklaďákem! 7 zraněných

Nákladní auto se v Ústí nad Labem srazilo s autobusem MHD. Zranilo se až deset lidí, měli by mít lehká zranění. Nehoda komplikovala dopravu v centru.

Nehoda autobusu plného dětí a traktoru na Litoměřicku - 2
aktualizováno 18.05.
Nehoda u Litoměřic

Autobus plný dětí se srazil s traktorem, 9 školáků se zranilo

Devět školáků se lehce zranilo, když se autobus, který je vezl, v pátek před polednem v Žabovřeskách nad Ohří na Litoměřicku srazil s traktorem.