Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ztracená ponorka
19.11.
Pátrání nekončí

Ztracená ponorka se ozvala, pátrači ji stále zoufale hledají!

Argentinské armádě svitla naděje, zachytila totiž volání své zmizelé ponorky, ve které je čtyřicet čtyři námořníků. V pátrání Argentině pomáhají sousední země i Spojené státy a námořnictvo se teď usilovně snaží zaměřit zdroj signálu.

Pozemky a budova
aktualizováno 20.11.
nejste milionáři?

Nepatří vám pozemek nebo dům? Stát hledá majitele! PŘEHLED

V Česku je stále mnoho pozemků a domů, které mají neznámého majitele, nebo se o ně právoplatný majitel nepřihlásil. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM) eviduje seznamy nemovitého majetku a lidé si tak snadno mohou zkontrolovat, jestli nemají nějaký majetek, o kterém dosud neměli tušení.

Rekonstruovaná Jantarová komnata
17.10.
Ztracený poklad

Našli jsme Jantarovou komnatu, tvrdí vědci! Je v Krušných horách

Po Jantarové komnatě pátrají hledači pokladů už celá desetiletí. Podle posledních dohadů by se mohla skrývat v jedné z jeskyň v Krušných horách na jihu Saska. Tvrdí to tři stárnoucí vědci, podle nichž tamní jeskyně využívaly Hitlerovy jednotky.

Prásk.tv píše:

Co je na fotce kamarádek zvláštního?
čtěte o tématu hledání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno 27.10.
Děti ze Strakonic

Únos chlapců z centra plánovali! Hledají je i v okolních státech

Rodiče, kteří v pátek unesli své dva syny ze strakonického dětského centra, měli celou akci pečlivě naplánovanou. Na místě se snažili vyvolat paniku - pravděpodobně použitím dýmovnice spustili požární alarm a v chaosu pak s dětmi utekli. Do pátrání po rodině, která je ze Slovenska a mířila po únosu do Německa, se zapojili také policisté z okolních států.

Pátrání - Barbora Zemanová
aktualizováno 10.10.
Pomozte s pátráním

Bára (13) odešla dřív ze školy, domů se nevrátila! Hledá ji policie

Policisté pátrají po třináctileté Báře Zemanové, která odešla v pátek ze školy dřív, domů se ale nevrátila. V minulosti se léčila v psychiatrické léčebně a má brát antidepresiva, matka se proto bojí o její zdraví.

Pohřešovaná Misty Copseyová
02.10.
odložené případy

Misty zmizela před 25 lety, policie zkouší kreativně oživit její příběh

Sociální sítě mohou sloužit celé řadě věcí, washingtonská policie nyní zkouší za použití Twitteru oživit odložený případ a přiblížit lidem příběh čtrnáctileté Misty Copseyové, která před 25 lety zmizela. Od té doby o ní nikdo neslyšel.

Školka
02.10.
školský zákon

Úřady i školky postrádají stovky dětí, rodičům hrozí pokuta

Nový školský zákon, který platí od začátku září, přinesl problémy obecním a městským úřadům a také školkám. Celý měsíc musely hledat stovky dětí, jejichž rodiče je nepřihlásili k povinnému předškolnímu vzdělávání. V pátrání po pětiletých dětech teď po celé republice pokračují úředníci školských odborů radnic.

Pátrání po ztraceném houbaři
aktualizováno 01.10.
pomozte pátrat

Rozsáhlé pátrání v lesích u Jáchymova: Ztracený se bojí lidí

Od večerních hodin pátrají policisté a záchranáři po houbaři, který se ztratil v lesích v okolí Jáchymova. Muž by měl být mentálně postižený a mohl by se bát kontaktu s lidmi, v případě, že ho uvidíte kontaktujte policii na lince 158.

Muž hledá brunetku
19.09.
romantický vzkaz

Pátrání po lásce: "Hledám brunetku z autobusu 177!" Pomůžete?

Zamilovaný muž hledá brunetku z autobusu č. 177 v Praze. Muž ženě zanechal na sociálních sítích romantický dopis, ve kterém ženu žádá, aby se ozvala. Neznáte ji?

Pátrání po Pedrovi a jeho synech v Karibiku
01.09.
galerie ztraceni na moři

Petr se syny zmizel v Karibiku, pomoci zoufalé matce můžete i vy

Pátrání po ztraceném Čechovi a jeho dvou synech, kteří se ztratili před dvěma měsíci při plavbě na jachtě ANA u pobřeží Panamy, stále pokračuje. Matka dětí Iva se snaží najít pomoc, kde se dá, zatím se ale ztracenou trojici nepodařilo najít. Pomoci můžete i vy, ať už informacemi, sdílením nebo i finančně.