Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po osobě
aktualizováno 15.12.
Utekla s kamarádem

Teenagerka (15) zmizela a hrozila, že si ublíží! Už je zpátky doma

Karlovarští policisté od minulého týdne pátrali po 15leté dívce, kterou by měl doprovázet 19letý mladík. Policii kontaktovala její matka, podle níž utekla po hádce z domova a vyhrožovala, že si ublíží. Nakonec dívku vypátrali a je zpět u rodičů.

Pátrání po osobě
aktualizováno 13.12.
Pátrání na Berounsku

Dívka (7) odešla ze školní jídelny a zmizela! Našli ji v pořádku

Policisté na Berounsku ve čtvrtek odpoledne pátrali po sedmileté dívce, která odešla ze školní jídelny, domů už se ale nevrátila. Asi po šesti hodinách se ji podařilo najít.

Hledá se sedmnáctiletý Honza! Zmizel v Rousínově
13.11.
Pátrání

Honza (17) zmizel v sobotu! Zoufalá sestra prosí o pomoc

Od víkendu se pohřešuje sedmnáctiletý Jan Zedníček. Naposledy byl podle své sestry spatřen v sobotu odpoledne v Rousínově na Vyškovsku. Teď jeho rodina prosí o pomoc.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu hledání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Robert K.
25.10.
Pohřešuje se už týden

Policie už Roberta (13) nehledá v lesích! Rodiče mu poslali vzkaz

Matka pohřešovaného třináctiletého chlapce z Hranic u Aše dnes prostřednictvím televize Nova poslala synovi vzkaz. Je zoufalá a prosí ho, ať se vrátí domů. Nemá nejmenší tušení, kde může od pátku minulého týdne být. Ani policisté, kteří po Robertu Krausovi pátrají, o něm nemají informace.

Dům nezvěstného Štefana
aktualizováno 25.10.
Neuvěřitelný případ

Štefana hledali od května. Nikoho nenapadlo zajít k němu domů

Od května hledali obyvatelé slovenské obce Pavlová 79letého souseda. Štefan prý často cestoval, proto nejdříve nekontaktovali policii. Pátrání tak bylo vyhlášeno až v září, po měsíci pak policisté požádali o povolení k prohlídce Štefanova domu. A nestačili se divit.

Robert K.
24.10.
Dítě v ohrožení

Roberta (13) hledají už šestý den. V lese mu může jít o život!

Desítky policistů hledaly 13letého Roberta v okolí jeho bydliště v Hranicích u Aše. Do pátrání se zapojila i německá policie. Chlapce ani po celodenním hledání nenašli, proto vyhlásili pátrání v režimu dítě v ohrožení.

Policie - ilustrační foto
aktualizováno 23.10.
Honza se našel

Honza už je doma díky sociálním sítím! Tři dny bloudil venku v zimě

Od soboty policisté pátrali po 18letém Honzovi z Brněnska. Rodina měla strach, že chlapec mrzne venku a jde mu o život. Do pátrání se zapojily desítky lidí, díky sdílení na sociálních sítích se Honzu podařilo vypátrat.

Robert K.
aktualizováno 22.10.
Pátrání policie

Robert (13) zmizel před třemi dny! Lidé ho hledají i v Německu

Policie stále hledá 13letého Roberta Krause z Hranic u Aše. Pátrání zatím nebylo úspěšné a policisté nemají ani žádné nové poznatky. Chlapcova se teď sdílí i v německých skupinách na sociálních sítích. Česká policie ale s německou zatím nespolupracuje.

Robert K.
aktualizováno 21.10.
Policejní pátrání

Třináctiletý Robert je od pátku nezvěstný, policie prosí o pomoc

Po třináctiletém Robertu Krausovi z Hranic na Chebsku pátrá policie. Chlapec přišel domů ze školy, převlékl se a šel ven, domů se zatím nevrátil.

Pátrání po zbrani
aktualizováno 14.10.
vyšetřování pokračuje

Záhadné tělo v Plzni, policisté prohledávali břehy a dno řeky

Plzeňští kriminalisté stále vyšetřují nález mrtvého těla, panuje podezření, že byl muž zavražděn. V neděli začali policisté pročesávat okolí místa činu a řeku a také provedli razii v domě, kde v Plzni přebývají bezdomovci.