Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ztracené děti
Aktualizováno Předevčírem 19:34
Pomněnkový den

Svět si připomíná ztracené děti. Tyhle už roky hledá česká policie

Ročně se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem dvaceti. Drtivou většinu policie vypátrá do druhého dne, nebo se vrátí samy. Některé z nich se ale nepodaří najít ani po letech. Právě na dnešek připadá pomněnkový den, kdy bychom si měli jejich příběhy připomenout.

Policie ve Francii
Aktualizováno 9.5. 2017 08:03
hrozí útok?

Policie vyklidila rušné nádraží v Paříži, hledala nebezpečné muže!

Pařížská policie v noci na úterý pátrala po nebezpečné trojici mužů, která se mohla skrývat kdekoliv mezi cestujícími na nejrušnějším nádraží v Paříži Gare du Nord. Kvůli možné hrozbě vyklidili celé nádraží, jestli došlo na zatýkání, není jasné.

pátrání po teroristech

Seznam FBI: Tohle jsou nejhledanější teroristé světa

Na seznamech nejhledanějších teroristů světa jsou desítky jmen, mezi nimi i Evropané nebo Američané, ale většinou se jedná o lidi napojené na teroristické organizace z Blízkého východu. Někteří spáchali ozbrojené útoky i před více než dvaceti lety a dodnes figurují na seznamu FBI.

Prásk.tv píše:

Katie Curtis
čtěte o tématu hledání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Valentýna Kolářiková
Aktualizováno 3.5. 2017 00:22
Je v pořádku

Valentýna (12) šla běhat a zmizela! Policisté ji našli po 5 hodinách

Desítky policistů i vrtulník pátraly po dvanáctileté Valentýně z Braňan na Mostecku. Hledaly ji už od odpoledne, až večer ale policie vyhlásila pátrání v režimu dítě v ohrožení. Dívku našli o chvíli později, měla by být v pořádku.

Jiří Pastorek
Aktualizováno 26.4. 2017 17:17
Záhadné zmizení

Zoufalý muž prosí o pomoc: Bráška zmizel, nedošel domů z práce!

Zoufalý muž se obrátil na redakci TN.cz s prosbou o pomoc. Za záhadných okolností se mu ztratil mladší bratr. Osmnáctiletý Jirka odešel večer z práce, od té doby ho nikdo neviděl. Už dva dny po něm pátrá policie.

Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.

Zmizeli beze stopy

Policie hledá tisíce lidí! Tohle jsou ty nejzáhadnější případy

Česká policie momentálně pátrá po 6118 lidech. Jsou mezi nimi zločinci, možné oběti trestných činů, ale třeba i děti, které odvezl jeden z rodičů do zahraničí. Řada případů je mediálně známých, ale ani to nepomáhá k jejich objasnění.

Pátrání po dítěti ve Váhu - 3
Aktualizováno 24.3. 2017 22:37
Drama na Slovensku

Pátrání po dítěti v řece má šťastný konec! Bylo to úplně jinak

Velká pátrací akce probíhala od rána ve městě Hlohovec na jihozápadě Slovenska. Záchranáři hledali dítě, které měl do řeky hodit neznámý muž. Dramatický příběh má však šťastný konec.

Záběry kamer

V restauraci zapomněl drahý notebook! Tohle udělali nálezci

Policisté zveřejnily záběry kamer z rychlého občerstvení na pražském Proseku. Zachycují mladíka, který u stolu zapomněl batoh s notebookem a dalšími cennostmi. O chvíli později ho odnáší trojice lidí, které teď hledá policie. Neviděli jste je?

Václav R.
Aktualizováno 28.3. 2017 15:27
Utíká před zákonem

Pomozte najít zločince s tváří Belmonda! Hledá ho policie

Policisté z Ústí nad Labem pátrají po 64letém muži, kterého podezírají ze zpronevěry. Václav Růžek ví, že ho hledají, proto se skrývá. Poznávacím znamením může být jeho podobnost se známým hercem.