Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

ztracený ara viděli jste ho?

Království za papouška: Kdo najde Rica, dostane odměnu! GALERIE

Už měsíc marně pátrá majitelka po svém papouškovi Ricovi, který uletěl v oblasti Kutné Hory. Je tak zoufalá, že vypsala odměnu pro každého, kdo dokáže pestrého ptáka vypátrat. Viděli jste ho?

Dům, kde se vraždilo
Aktualizováno 14.7. 2017 17:54
Obrovská tragédie

Slovák se přiznal k vraždě 4 lidí včetně holčičky! Zabíjel i v Česku

Hororový případ vyšetřují slovenští kriminalisté kousek od českých hranic. O obci Zliechov mezi Trenčínem a Žlilinou zadrželi muže, který se jim měl přiznat k vraždě tří žen a jedné holčičky. Nejméně jedna vražda se měla odehrát i na území ČR.

Ztracené děti
Aktualizováno 15.7. 2017 22:12
Ztracené děti

Honzík, Karolína, Ivana: Děti, po kterých se už léta marně pátrá

Každý rok se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem patnácti až dvaceti. Drtivá většina se najde v pořádku do druhého dne, některé ale policie bezvýsledně hledá i desítky let. Připomeňte si jejich tváře i příběhy.

Prásk.tv píše:

Co je na fotce kamarádek zvláštního?
čtěte o tématu hledání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Zločinec na útěku

Hledaného muže prozradil plyšový medvěd! Do vězení si ho nevezme

Útěkem se chtěl spasit hledaný muž, kterého policejní hlídka zahlédla v centru Brna. Policisty upoutal tím, že si nesl velkého plyšového medvěda. Po krátké honičce ho ale chytili a odvezli do věznice, kde by si měl odpykat trest.

pátrání na Slovensku

Nechali vzkaz a zmizeli i s pistolí, zamilovanému páru hrozí smrt!

Desítky policistů se psy hledají šestnáctiletou Sáru a o rok staršího Mateje z Lučence na Slovensku. Dvojice odešla z domu a od té doby, jako by se po ní slehla zem. Podle policie po sobě mladí lidé zanechali vzkaz na rozloučenou, ze kterého vyplývá, že si chtějí sáhnout na život.

Policista
Aktualizováno 13.6. 2017 09:30
Pátrání policie

Čtrnáctiletá Markéta utekla v noci z domova na Olomoucku

Policisté pátrali po čtrnáctileté Markétě S. z Olomoucka. Brzy ráno utekla z domova. Dívka se ani nikomu neozvala. Policie proto požádala o pomoc veřejnost. Pátrání bylo večer odvoláno.

Rozsáhlé pátrání

Chlapec (13) se šel koupat do řeky, dva dny ho nikdo neviděl!

Slovenští policisté už druhý den pátrají po třináctiletém Máriovi. Ten se v neděli odpoledne odešel koupat k soutoku Váhu a Dunaje, od té doby ho nikdo neviděl. Informuje o tom portál tvnoviny.sk.

Neznámý muž z Těrlicka
Aktualizováno 7.6. 2017 15:24
Poznáte ho?

Muž si nepamatuje jméno, nemá doklady. Policii odříkává modlitby

Policisté se snaží rozplést podivný případ muže, kterého našli v Těrlicku na lavičce. Nepamatuje si své jméno a nemá u sebe žádné doklady. Mluví česky a polsky, podle policejní mluvčí odříkává náboženské texty.

Ztracené děti
Aktualizováno 25.5. 2017 19:34
Pomněnkový den

Svět si připomíná ztracené děti. Tyhle už roky hledá česká policie

Ročně se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem dvaceti. Drtivou většinu policie vypátrá do druhého dne, nebo se vrátí samy. Některé z nich se ale nepodaří najít ani po letech. Právě na dnešek připadá pomněnkový den, kdy bychom si měli jejich příběhy připomenout.

Policie ve Francii
Aktualizováno 9.5. 2017 08:03
hrozí útok?

Policie vyklidila rušné nádraží v Paříži, hledala nebezpečné muže!

Pařížská policie v noci na úterý pátrala po nebezpečné trojici mužů, která se mohla skrývat kdekoliv mezi cestujícími na nejrušnějším nádraží v Paříži Gare du Nord. Kvůli možné hrozbě vyklidili celé nádraží, jestli došlo na zatýkání, není jasné.