Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

O víkendu mlhy, zima a mrholení. Hezky nebude ani po neděli

Chlapec v mlze
O víkendu musíme počítat s mlhami a mrholením. Sluníčko občas vysvitne na západě republiky.
Foto: flickr.com

O víkendu nás čekají teploty kolem 4 stupňů.

Zatažená obloha, ze které občas vykoukne sluníčko, nás čeká celý víkend. Po ránu teploty klesnou k nule a odpoledne se vyšplhají maximálně k 9 stupňům Celsia. S přeháňkami nebo mrholením musíme počítat hlavně na východě republiky.

 

Aktuální předpověď počasí si můžete každý den přečíst TADY.

 

V pátek vydrží zatažená obloha s inverzní oblačností a mlhami do odpoledne. Místy na západě vykoukne z mraků sluníčko a obloha může být polojasná. Nejvýše ale teploty vystoupí jen na 5 stupňů.

 

"I sobota se ponese ve znamení ranních mlh a nízké inverzní oblačnosti. Hlavně na Moravě a ve Slezsku musíme počítat s občasnými přeháňkami a mrholením,“ říká meteorolog Petr Hofman z Meteopressu.

 

"V Čechách by mělo být lépe. Srážky by se měly objevit jen ojediněle. Hlavně na západě v Karlovarském a Plzeňském kraji se oblačnost bude odpoledne protrhávat a teploty vyšplhají až k 8 stupňům Celsia. Na východě se rtuť vyšplhá jen ke 4 stupňům,“ dodal Hofman.

 

V neděli nás čeká podobné počasí. Hlavně po ránu bude oblačno až zataženo, ale se srážkami bychom se měli setkat už jen ojediněle. Po ránu klesnou teploty k 0 až 4 stupňům, odpoledne vystoupí na 5 až 9. Na jihovýchodě území může být i tepleji.

 

S mlhami a nízkou inverzní oblačností musíme počítat i celý příští týden. Srážek by mělo být jen velmi málo a neměly by být nijak intenzivní. V polohách nad 1200 metrů nad mořem budou srážky sněhové.

Přidat názor (1)
Poslat e-mailem
Tisk
1 hlasů
reklama
reklama
nellygsxr
MAKE_FRIEND
To je tedy senzace. Kdo čeká "hezky" v půlce listopadu, není psychicky v pořádku. Třicítky už byly, vážení a tomu se říká léto.
12:08 6.11.2009
Související články
Auto se po nárazu do stromu rozpůlilo-2

V Jihočeském kraji policisté vyjížděli k několika nehodám, ...

více
Muž ve vichřici

Horské silnice zasypal sníh, který působil problémy ...

více
Bude zima, bude mráz

Obě víkendové noci mají rekordní zápis. V průměru byla ...

více
Reklamní sdělení
Nejčtenější články
Nejkomentovanější články
Nejlépe hodnocené články
další videa »Krátké zprávy
90 sekund
reklama
reklama
reklama
Tn.cz - Horoskop na dnešní den

Váhy

23.9. - 23.10.

Pořádně se rozhlížejte kolem sebe. Budete pod drobnohledem němého pozorovatele, který se bude bát vás oslovit. Jeho kontakty jsou ale... více »

Nejsledovanější videa

reklama