Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 19:09 15.11.2012
Velká novina

Jágrova ex Inna Puhajková bude novou sporťačkou na Nově

Inna Puhajková a Jaromír Jágr
Inna Puhajková a Jaromír Jágr v době, kdy tvrořili pár
Foto: Mediafax
Sdílet Přidat názor

Expřítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra Inna Puhajková nastupuje do TV Nova, kde posílí zpravodajský tým.

Televize Nova má novou reportérku sportovního zpravodajství. Stala se jí půvabná kráska Inna Puhajková (26), která se nedávno rozešla s hokejistou Jaromírem Jágrem.
 

S Jaromírem byli dlouhých šest let. Ale nyní, kdy se slavný pár rozešel, je čas jít dál. Rozchod oznámil sám tentokrát neobvykle sdílný Jágr na svém facebookovém profilu. Naposledy byl pár spolu viděn v Praze při tenisové exhibici mezi Petrou Kvitovou a Mariou Šarapovovou.

Inna Puhajková Co řekla Inna ke své nové kariéře na televizi Nova, se dočtete zde


"Zítra se v bulváru dočtete, že Puhajková a Jágr už nejsou spolu. Nejsme první ani poslední, kteří se rozešli, ale všichni, nebo aspoň většina, zažívají stejný pocit, který se nazývá bolest," tak oznámil Jágr na facebooku rozchod.

 

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S INNOU NAJDETE ZDE!
 

Puhajková se narodila roku 1986 v tehdejším SSSR. Do ČR přišla s rodiči ve skupině volyňských Čechů na počátku 90. let. Vystudovala střední policejní školu, ale nakonec se dala na dráhu modelky. Teď již třetím rokem studuje marketingovou komunikaci . Hovoří plynule anglicky a rusky. Výrazně ji proslavil vztah s Jaromírem Jágrem. 

 

tn.cz / fim

Související články

vovsik 15.11.2012 16:56
0
uf -nemám slov hovgh

Hlavní zprávy

pardubicko

Přítel a vrah Kateřiny (30) udělal školáckou chybu! Víme, jak ho dostali!

Vražda Kateřiny Kolářové

Tělo pohřešované Kateřiny Kolářové se našlo. K vraždě se později přiznal její přítel Mirek. Jak ho policisté usvědčili? Udělal základní ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Vražda Kateřiny Kolářové
pardubicko

Přítel a vrah Kateřiny (30) udělal školáckou chybu! Víme, jak ho dostali!

Tělo pohřešované Kateřiny Kolářové se našlo. K vraždě se později přiznal její přítel Mirek. Jak ho policisté usvědčili? Udělal základní ...

 Celý článek
Smrt Kateřiny K.
Zavraždil přítelkyni

Otřesné detaily brutální vraždy: Jak vrah maskoval lesní hrob krásné Katky?

Policie dnes zveřejnila otřesné detaily z vraždy třicetileté Kateřiny, z níž byl obviněn a následně se přiznal její přítel Mirek P. ...

 Celý článek
Petr Kramný a jeho žena Monika
Kramného odposlouchávali

ODPOSLECHY! Kramný měl po celém bytě policejní štěnice

Advokátka Petra Kramného, který čelí obvinění z vraždy manželky Moniky a dcery Kláry, nepřímo potvrdila, že byl její klient odposloucháván.

... Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama