cítí se nevinné

Agáta G. (17) toužila po smrti, kamarádky ji na přání zabily!

Agátu zabily kamarádky
Zdroj: oficiální zdroj
Agáta poprosila kamarádky, aby ji zabily, tak to udělaly
Téma:

Policie si myslela, že je to sebevražda, ukázalo se, že šlo o vraždu. Nešťastnou Agátu zabily její kamarádky Wiktoria (17) a Alexandra )18). První ji ubodala, druhá zakryla stopy.

Tragédie otřásla celým Polskem. 22. února byla nalezena mrtvola dívky v parku v gdaňském Brzeźnu. Agáta byla naposledy viděna v obchodě, kam přijela na kole. Nebylo známo, co se stalo po tom, uvedl portál superexpress.pl.

 

Pitva prokázala, že byla dívka ubodána. Policie se zpočátku domnívala, že se Agáta probodla sama. Už jednou se pokusila otrávit a krátce před smrtí hledala na internetu informace o tom, jak si vzít život nožem. Dívka chtěla spáchat sebevraždu, protože ze zdravotních důvodů nemohla být přijata na vojenskou vysokou školu, o které celý život snila.

 

Její kamarádky, Wictoria M. a Alexandra L., byly dotazovány krátce po činu jako svědci, přičemž první z nich policie poté poslala do psychiatrické léčebny, protože byla ve velmi špatném stavu. Nyní došlo v zamotaném případu k průlomu. Ukázalo se, že obě dívky jsou do smrti Agáty zapojeny.

 

 

Sedmnáctiletá Agáta požádala svou stejně starou kamarádku Wiktorii, aby ji zabila, a ona souhlasila. Cítí se nevinná, má za to, že jen splnila kamarádce přání. "Druhá ze zadržených, osmnáctiletá Alexandra, si vyslechla obvinění z maření vyšetřování a má zakázáno opustit zemi ," uvedla mluvčí gdaňské prokuratury Grazyna Wawryniuková .

 

Podle vyšetřovatelů dívky velmi dobře věděly, co dělají. Wiktorii nyní hrozí až doživotí, Alexandře až pět let.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hollywood se zahalil do černé: Zemřela populární herečka ze Sexu ve městě

Muž se nesmířil se smrtí manželky. Neuvěříte, co udělal, aby měl ženu stále u sebe!

Související témata:
hel TN.cz