exkluzivní detaily

Alena a David z Ulice o vztahu: Prozradili, jak dlouho jim to vydrží

Vztahy někdy nejsou úplně jednoduché. Své o tom ví i Alena a David ze seriálu Ulice. Zatímco David je spokojený jako blecha, Alena plánuje, jak si partnera upravit k obrazu svému. Jak to mezi nimi bude dál?

Potkali se v létě a přeskočila mezi nimi jiskra. David vidí v Aleně dokonalou ženu, se kterou je šťastný. Jenže ona s ním tak úplně spokojená není a pomocí nenápadné manipulace se ho snaží změnit. Může to vydržet? O tom mluvili ve Snídani s Novou představitelé Aleny a Davida Tereza Vítů a Matouš Ruml.

 

"Já pokračuju v tom, že chci Davida předělat a změnit mu celý život," přiznala Tereza, podle které je Alena skutečně velmi schopná manipulátorka. "Říká lidem věci upřímně, jen když se jí to hodí," dodala.

 

Alena totiž žije s dominantní maminkou, která se chová podobně. "Takže se to naučila a myslí si, že je to v pořádku," vysvětlila Tereza.

 

 

A na Davida to zatím zabírá, nemá nejmenší tušení, jaká jeho milá ve skutečnosti je. "Ženský to musejí dělat chytře, aby si to chlapi neuvědomovali. Ve chvíli, kdy si to uvědomí, začnou se cukat," myslí si Matouš.

 

"Pro Davida bude dost důležitou otázkou vyjasnit si, co vlastně v životě chce. Jestli zůstat tam, kde je spokojený, nebo jít vstříc novým dobrodružstvím," popsal vývoj své postavy herec.

 

V rozhovoru padla i otázka, jestli vztah Aleny a Davida vydrží. "To asi říct nemůžeme," smáli se herci. "Moje postava je spokojená," řekl Matouš. "Dlouho to spokojené období ale trvat nebude," naznačila tajemně Tereza.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Už víte, po kom je tak krásná? Hvězda seriálu Ulice Míša Maurerová ukázala maminku!

JE TO VÁŽNÉ? Sabina Rojková alias Viki promluvila o vztahu s představitelem podivína Tobiáše!

mom TN.cz